Abikk Online Abikk komentáře u knih

Šitíčko Šitíčko Marjane Satrapi

Knížka byla vtipná a milá, ale bohužel jsem se nedozvěděla nic, co bychom už nevěděli. Ocenila bych, kdyby byla delší a autorka nás seznámila s více intimníma historkama žen v Íránu. Nemyslím si, že je jich tak málo :o)

20.09.2020 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Pecka. Napínavé až do konce. Těším se na další díl s Poem a doufám, že i Tilly, kterou jsem si hodně oblíbila.

15.09.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Četlo se to samo. Opravdu zajímavý příběh. Doporučuji.

26.08.2020 5 z 5

Ocejchovaná Ocejchovaná Anna Ekberg

Tak to byla pecka. Přečetla jsem za den, nedalo se odtrhnout. Škoda, že jsem na ní nenarazila už dřív. Mělo to spád, napětí a vše, co pořádný thriller dělá thrillerem. Díky čtenářská výzvo! :o)

24.08.2020 5 z 5

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

Celkem dlouho mi trvalo se do knihy začíst, ale pak to přišlo. Drsné, silné a pro mne nepochopitelné.

20.08.2020 4 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Wievera mám ráda. Ale tato kniha mohla být klidně o 200 stran kratší. Dlouhé popisování seznamování se s případem a i jiných věcí, neustálé polemizování o své práci a životě. Knihy čtu po sobě, což se většinou u sérií dělá a tak mi některé věci stále dokola zmiňované nudí. V každém díle je nějaký ten zvuk, ozývající se stále dokola. Moc mě to tentokrát nebavilo.

04.08.2020 2 z 5

Svítání nad savanou Svítání nad savanou Hana Hindráková

Tentokrát to bylo na mě až moc romantické. Napínavé to nebylo vůbec.

20.07.2020 2 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Skvěle napsaný příběh. Autor je díl od dílu drsnější a příběhy propracovanější. Strašně mě David baví. Ke konci sice malinko překombinované, moc postav na můj vkus, ale dalo se to vydržet :o)

10.07.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Hodně povedený thriller. Napínavě od začátku do konce.

07.07.2020 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Netřeba žádného komentáře ... opět skvělý příběh.

01.07.2020 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Přečteny po sobě tři díly a asi dám ihned čtvrtý. Čeká mě jich ještě šest .... Trochu mě vždy pobaví nesmrtelnost Davida a neschopnost policie, ale asi by to nebyly potom tak dobré detektivky :o)

23.06.2020 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Nevím proč, ale tento příběh mě za srdce nijak nevzal. Spousta osob mi byla nesympatická a bylo jich hodně na můj vkus strašně moc.

22.06.2020 2 z 5

Rabín v pátek zaspal Rabín v pátek zaspal Harry Kemelman

Moc mě to nebavilo. Ještě, že to bylo tak krátké. Pro mne slabý rozjezd a pak se mi to táhlo. Ale do výzvy se hodila :o)

18.06.2020 2 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Myslela jsem si, že na mě kniha bude moc dlouhá a konec natažený, ale příběh je napínavý a skvěle napsaný až do samého konce.

18.06.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

(SPOILER) Jako obvykle skvělá kniha. Oceňuji, že nám autorka na začátku prozradila něco o čem se policie na konci nedozví. Trochu mi vadí intimní linie Kate a Tomasettiho, která je tak trochu psycho. No a otevřené konce taky moc nemusím, proto jedna hvězda dolu :o)

10.06.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Nenadchne, ale ani neurazí. Klasická Lapeňácká oddychovka. Trochu mi to připomínalo seriál Zoufalé manželky. Každá rodina má svá tajemství.

02.06.2020 3 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Výborná detektivka. Díky čtenářské výzvě jsem objevila další skvělou spisovatelku. O hvězdu méně dávám proto, že mi moc brzy předhodila pachatele.

21.04.2020 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha se dobře četla, děj plynul rychle, jen ta nesmrtelnost hlavní hrdinky mi přišla příliš přehnaná.

25.02.2020 3 z 5

Divoká pustina Divoká pustina Gary Paulsen

Krásný a neuvěřitelný příběh mushera z Aljašské divočiny.

21.02.2020 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Pro mě to byla jízda od začátku do konce. Velmi dobře napsaný příběh s překvapením na konci. Tak trochu jiný thriller, kdy už na začátku víte vraha, ale na konci dostanete "malý" bonus :o) Za mě zasloužilých 5*

17.02.2020 5 z 5