Arwen777 Arwen777 komentáře u knih

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Lehký odpočinkový thriller. Vcelku strhující, napínavý děj a i když nejsem příznivcem rychlého střídání úhlu pohledu, tak se kniha četla velmi dobře. Vztah mezi hlavními hrdiny je trochu dovedený do extrému, stejně jako reakce hlavní hrdinky na stresovou situaci. Že v únosu něco nehraje mi bylo jasné velice brzy, takže mě konec nepřekvapil, ale to knížce neubírá na atraktivnosti. Líbilo se mi vykreslení rodinných pozadí a snaha autorky o vyjádření toho, že nic není tak bílé ani tak černé, jak to vypadá, a že v životě málokdy existuje ryze kladný nebo ryze záporný hrdina. Ideální čtení na dovolenou.

13.04.2018 4 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Jedna z nejlepších fantasy, které jsem četla. Dlouho jsem s koupí váhala, protože na trhu je toho dnes hodně a máloco stojí za přečtení. Knihu jsem si půjčila v knihovně, ale po přečtení jsem si ji hned koupila, abych ji měla doma a mohla se k ní vracet.
Neuvěřitelně napínavý děj, rozsáhlý, ale v žádném případě ne rozvleklý. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Dobře vykreslené postavy a dějové linky, je neuvěřitelné, že je to prvotina! Pro příznivce této literatury určitě doporučuji.

13.04.2018 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pěkný romantický příběh ve spojení s poselstvím ochrany přírody. Konec trochu předvídatelný, ale to je u většiny romantických knih. doporučuji jako odpočinkovou četbu na dovolenou.

13.04.2018 4 z 5