avalonek avalonek komentáře u knih

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Konečně jsem se dostala k prvnímu dílu a byl opravdu luxusní..Gage je frajer,Liberty silná ženská a Hardy byl pěknej hajzl..Vášen,romantika,vtip a vše co to má mít..Takže kdo má rád romanťárny,tak si to musí vážně přečíst..

19.12.2018 5 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Asi nejsem cílová skupina..Málo kdy se mi stane,že knihu nedočtu,snažila jsem se číst,ale prostě to vzdávám..Nelíbí se mi děj,hlavní postavy a prostě asi nic na tomto díle,je mi to líto,knihu odkládám a nedočítám..

15.12.2018 1 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Na knihy od Lisy se vždycky těším a tahle byla jako všechny moc krásná..Příjemné je,že nás první díl pomalu připravuje na druhý díl,který si myslím bude opravdu dobrý,protože Rhys je dost pekněj hajzlík..Ale hlavní dvojka v této knize byla okouzlující,vášnivá,milá a vtipná..Takže zase super čtení

14.12.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tohle jsem fakt nečekala.Že to bude takhle dobré čtení mě teda nenapadlo..Teď jen lituju,že v knihovně neměli i druhý díl,protože se na něj těším jak malé děcko..Úžasný příběh,který mě úplně pohltil a já nemohla přestat číst.Vřele doporučuji

11.12.2018 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Moc hezké čtení.S každým dílem je to lepší a lepší..Nemohla jsem se odtrhnout a hltala stránky jak šílenec.Hlavní hrdinové jsou parádní,mají spoustu svých problémů,které i v reálné životě někoho postihly a opravdu jsem vděčná za postavy z předešlých dílů..Moc jsem.si to užila..

07.12.2018 5 z 5

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Nádherné,jako vždy a jako vše od Lisy..

07.12.2018 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Bylo to lepší jak první díl s Camem.I když já je prostě nechápu,neříkejte mi,že se někdo opravdu takhle chová,když semu v mládí stane něco špatného..A kde se sakra vyskytují takový sexouši??Pěkné čtení

05.12.2018 5 z 5

Černý jezdec Černý jezdec Patricia Potter

Musím říct,že jsem byla celkem zklamaná.Přišlo mi,jako by kniha byla napsaná narychlo a bylo to takové nudné.Hlavní hrdinové mi vůbec nesedly,takže už se ke knize nevrátím..

05.12.2018 2 z 5

Boží bojovníci Boží bojovníci Andrzej Sapkowski

Joooooo.Konečně se tam přestalo zdlouhavě kecat a začalo se něco dít..To co mi chybělo v prvním díle mi druhý bohatě vynahradil..Sice chvilku trvalo,než se to rozjelo,ale nakonec se to pořádně rozjelo..Reinmar dospěl a pochlapil se,škoda,že tam tolik není Šarlej a Samson mě velmi zajímá,co se z něho vyvrbí.A teď bude boj a ženu,takže hrrrr na další díl..

28.11.2018 4 z 5

Pastýřská koruna Pastýřská koruna Terry Pratchett

Já vím,že mě tu asi ukamenujete,a manžel tento komentář taky nesmí vidět,ale asi nejsem cílová skupina.Nějak mě příběh nevtáhl do děje,i když Tonička byla supr čarodějka,ale prostě mě to fakt úplně nevtáhlo..Ale dám Zeměploše ještě šanci a další knihy zkusím.Uvidíme,člověk nikdy neví..

15.11.2018 3 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Pamatuji si,že když jsem byla ve věku hlavní hrdinky,taky jsem tyto knihy četla.Protože asi každá dívka v 17letech sní o dokonalém chlapci a úžasné a dechberoucí lásce..(i já taková byla:)I když je realita trošku jiná,sny a představy jsou krásné a měly by jsme je mít pořád.Nela byla super holka do nepohody,ale zrovna ve výběru chlapce sáhla vedle,ale její příběh byl hezký.Milé splnění výzvy

15.11.2018 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Tak tohle bylo opravdu povedené čtení.Už dlouho jsem se u knihy tak nenasmála..Super postavy,příběh byl opravdu jak psán životem a ten humor byl naprosto dokonalý.A vyzkouším i nějaké ty recepty.Takže za mě opravdu vřele doporučuji..

07.11.2018 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Něco mezi Návrhem a Krásnou katastrofou..Ale ty se mi určitě líbily víc..Nevim,jestli by měl někdo takovou trpělivost,ale budu věřit,že jo a jinak to bylo pěkné.

05.11.2018 3 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Stáhnuto jako e-kniha,vytisknuto a přečteno..Spíš je to epilog,ale krásnej..Jak já bych brala ješte další knihy s hlavní dvojicí.Budou mi chybět:)

02.11.2018 5 z 5

Dnes je i zítra Dnes je i zítra Renata Šindelářová

Hezký příběh lidí okolo nás.Kniha je hlavně o pošťačce a jejím pracovním dni,ve kterém potkává lidi,kterým doručuje a z toho vzniká příběh..Protože jsme v době,kdy nemáme na nic čas a nikdo jiný nás nezajímá..Měli by jsme si uvědomit,že tu nejsme sami a že když nám není dobře,tak že spousta lidí je na tom ještě i hůř.Bylo to milé,i pro to,že se tam zmíní o mém rodném měste a o jeho okolí..pěkné splnění výzvy

02.11.2018 3 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

A zakončení příběhu je i podruhé naprosto dokonalé..

30.10.2018 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Musela jsem si jí přečíst znovu,a pořád je stejně krásná..

30.10.2018 5 z 5

Procitnutí slečny Primové Procitnutí slečny Primové Natalia Sanmartin Fenollera

Zvláštní..Jiné slovo mě nenapadá.Začátek celkem nudný,ale pak se to celkem dalo a mělo to i něco do sebe..Kniha nutí člověka změnit svůj pohled na svět okolo sebe.Tedy takhle jsem to já pochopila(tak snad se nepletu:)

30.10.2018 3 z 5

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

První dva díly mě asi nadchly víc..čekala jsem,žese hlavní hrdinové budou více škadlit a rýt do sebe jako v předchozích dílech.Ale i přes to to bylo hezké a teď si myslím,že nás čeká ještě jeden díl..Už se těším

24.10.2018 4 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Jako všechny díly nádherné čtení.O Joevi v předchozích dílech jsme se moc nedozvěděli,ale jeho příběh byl stejně krásný,jako jeho sourozenců.Hezký příběh,postavy jsou parádní,super za předchozí postavy a za krásné konce..Vždy mi dočtení zvedne moc náladu..

22.10.2018 5 z 5