Beni Beni komentáře u knih

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Krásná trilogie a krásné zakončení :-D

15.06.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Opět krásná kniha (pro mě - jiným názor neberu) :-D

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tuto knihu miluju :-) Je naprosto odlišná od Stmívání, ale je také naprosto úžasná!!! Všem vřele doporučuji!!!
Film mě po provním shlédnutí sice moc nenadchl, ale už jsem mu také přišla na chuť:-) Ale kniha je tak o tisíc procent lepší :-D

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Jen dvě slova - krásná kniha :-)

Pozn.: nemohu hodnotit v pohledu s předešlými tituly - nečetla jsem je, ale hodlám to napravit :-)

S.P.O.L.O.K S.P.O.L.O.K Lisa Gabriele

Dle mého takový průměr... chyběla mi romantika - njn :-)

15.06.2014 3 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Kniha byla určitě slabší, než předešlé knihy. Mírné zklamání :-/

15.06.2014 4 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Skvělé :-) Jsem nadšená z toho, že tento díl vypráví mužský hlavní hrdina... tím se dozvíme mnohem více o jeho chování... :-)

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Hodně podobné prvnímu dílu, proto mám stejný názor. V knize mi chybí hloubka příběhu. Ale jinak dobré počtení, u kterého se nemusí moc myslet :-)

15.06.2014 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

PANE JO!!! Teď jsem na stránkách www.katyevans.net zjistila, že tahle série bude mít 5 dílů!!! Nemohu se dočkat! WOW!!! :-D

01.06.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Na knihu se moc těším!! Podle anotace vypadá dost zajímavě.

23.05.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moje nová oblíbená autorka... vášně úžasné.. líbilo se mi, že to nebylo takové moc přeslazené (díky těm Holderovým hlodům :-D ). Za mě 5*, a všem vřele doporučuji :-)

17.05.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Líbila se mi o něco méně než díl první, ale opět nezklamala... Doporučuji:-D
Za mně 4*

15.05.2014 4 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Ví někdo, kdy se dočkáme pokračování???? Nemohu se dočkat!!! Obě knihy byly naprosto úžasné:-)

03.05.2014 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Jsem na vážkách, jak hodnotit ... kniha mě nevtáhla tak jako předchozí díly ... nevím, čím to bylo. Napsané to bylo zase úžasně, autorka je skvělá, snažila se co nejlépe vykreslit mizérii, ve které žijí ... ale nějak nevím :-/

17.11.2016 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Po Archerovi pro mě druhý nejlepší díl :-) Je to jako byste četli dva různé příběhy, ale úžasné ... :-)

17.11.2016 5 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Trvalo mi zhruba 60 stran, než jsem se začetla a pak to smlsla během 3 večerů ... těším se na pokračování, napínání bylo celkem zdlouhavé, ale nějak mi to ani nevadilo :-)

01.08.2016 4 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Tak nějak nevím, zda se mi kniha líbila nebo ne... nic světoborného - neurazí/nenadchne.. Byla jsem rozhodnutá za 2*, za ten celkem vtipný konec (Dobrý den, dáme karty..) dávám 3*

02.11.2015 3 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Danielle Steel

Čtenářská výzvy 2015 - KNIHA, KTEROU MILUJE VAŠE MAMKA

Mamina sbírá knihy od této autorky a všechny je zbožňuje, takže bylo snadné přijít a jen tak sáhnout do knihovny a nějakou si vybrat.
Musím říct, že jsem měla určitě šťastnou ruku. Kniha byla naprosto skvělá. Strašně moc smutná, ale přitom nádherná... Brečela jsem tak, že jsem na písmenka ani neviděla..

27.09.2015 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ SE ODEHRÁVÁ BĚHEM VÁNOC

Díky výzvě jsem se opět dostala k této skvělé autorce... musím říct, že jsem byla naprosto nadšená a mám v plánu se po výzvě pustit hned do dalších knih od Agathy Christie..
Kniha byla naprosto skvělá, u kapitoly 25. prosinec jsem už nevydržela a nalistovala závěr :-D Prostě mi to nedalo .... ale toto bych určitě nečekala... :-)

15.09.2015 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Za mě skvělé počtení, když nemáte náladu doma nic dělat. Vztekáte se u ní, vzdycháte nad ní... prostě na odreagování a zasnění je super. Autorka je skvělá, těším se na další díly a snad i jinou sérii :-)

07.09.2015 5 z 5