Coucouha Coucouha komentáře u knih

Kniha hněvu Kniha hněvu Theodore Isaac Rubin

Tuto knihu už vlastním nějakou dobu. Když jsem se jí pokoušela poprvé číst, vůbec nic mi neříkala a asi po 20 stranách jsem ji odložila. Dnes jsem se do ní pustila znova a přečetla ji jedním dechem. V mnohém mi otevřela oči a místy jsem se nestačila divit, kolik věcí jsem si díky této knize dokázala přiznat.
Doporučuji všem, kteří mají problém s (nulovým) projevováním hněvu.
Určitě se ke knize opět vrátím a momentálně ji řadím mezi mé oblíbené!

13.04.2018 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Seriál patří k mým nejoblíbenějším vůbec...ale ta kniha, to je katastrofa. Vůbec se to nedalo číst! Přečetla jsem ji jen díky tomu, že jsem měla před sebou dlouhou cestu vlakem a nebylo co dělat. Místy jsem uvažovala, že tu knihu pak vyhodím...velký špatný!

04.04.2018 odpad!

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Tak se musím přiznat - velké zklamání. Knihu jsem si vybrala podle obálky, přečetla si hodnocení tady a poté si ji celá natěšená koupila. A opravdu katastrofa! Příběhy byly kýčovité, divné, nereálné, s celkem trapným humorem....až mi bylo občas divně za autorku...tohle se fakt vůůůůbec nepovedlo :( Škoda...

03.04.2018 odpad!

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Nemohla jsem se od této knihy odtrhnout. Napínavá od začátku dokonce! ...přečteno za den a půl, proto 5* :)

26.03.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Super oddechové čtení. Více se mi sice líbila série Off-Campus, ale i tak se tato kniha četla moc dobře. Navíc obě hlavní postavy mi byly hodně sympatické, takže spokojenost :)

25.03.2018 4 z 5

Zen žen: Obrazový průvodce životem moderní ženy Zen žen: Obrazový průvodce životem moderní ženy Lenka Geislerová

Tato kniha mne zaujala svým formátem a proto jsem po ní sáhla...hned po pár stránkách jsem věděla, že si ji musím koupit. Sice přečtená zachvilinku, ale určitě jsem ji nečetla naposled. Smíchy u ní určitě nebudete brečet, ale hodně se u ní pobavíte. Opravdu ze života :) ...nejlepší část byla o matkách :))

13.02.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Přečteno za dva večery a jsem nadšená! Hodně lidí tuto knihu srovnává s Dívkou ve vlaku, ale já bych řekla, že tato kniha je mnohem povedenější a propracovanější! Doporučuji všemi deseti, protože jsem fakt netušila do poslední strany, jak tato kniha skončí :)

08.02.2018 5 z 5

Závislé vztahy Závislé vztahy Heinz-Peter Röhr

Velmi dobrá kniha, která mi v mnohem otevřela oči. Dobře se čte, ale je potřeba jednotlivé kapitoly déle v sobě zpracovávat.

16.01.2018 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Je fakt, že se opravdu jedná o nejméně sympatického hrdinu celé této série. Tento pár - Nial a Ruby mi opravdu nesedl. Ale na druhou stranu musím uznat, že se mi tato kniha četla z celé série nejlépe (asi jako jedné zmála zde hodnotících). Ano, taky jsem hned věděla, jak to všechno dopadne, ale tento příběh mi připadal ze všech nejzajímavější. Prozatím. Ještě mě totiž čeká poslední díl - Božský.

14.01.2018 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Ze začátku mě kniha moc bavila. Úplně mě pohltila a musela jsem číst a číst...a pak to tak nějak vyšumělo. Kapitoly byly nudnější a nudnější. Dočetla jsem ji, ale není to ta z knih, ke které se budu vracet.

03.01.2018 2 z 5

Krásná pohádka nejen pro děti.

30.12.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem četla poprvé když mi bylo cca 16 let a vůbec se mi nelíbila. Teď, o 12 let později, jsem se do ní pustila znova, protože "co když jsem to tehdy jen nepochopila"...a hmm...ne...opravdu se mi nelíbila. Přečetla jsem ji sice na jeden zátah a snažila se v ní najít "to hezké", ale nenašla. Ale i tak vím, že jí pozdeji zase dám šanci. Uvidíme...

20.12.2017 2 z 5

Neverte tomu! - Štyridsať toxických myšlienok, ktoré vás privádzajú do šialenstva Neverte tomu! - Štyridsať toxických myšlienok, ktoré vás privádzajú do šialenstva Arnold Allan Lazarus

Kniha je to určitě zajímavá. Některé myšlenky se mě dotýkaly více, jiné méně a některé vůbec, ale každopádně jsem ráda, že jsem si něco takového mohla přečíst.

18.11.2017 3 z 5

Anton a Jonatán Anton a Jonatán Jostein Gaarder

Knihu jsem si koupila jen díky autorovi. Má málo stránek, přečtete ji raz dva a kresby jsou v ní nádherné. Celkově se mi graficky moc líbí. A ten příběh? Doteď nevím, co si o něm myslím. Líbil se mi nebo ne? ...asi to je ten důvod, proč už jsem ji přečetla cca 5x...

18.11.2017 4 z 5

Sexkomiks: První komiksové dějiny sexuality Sexkomiks: První komiksové dějiny sexuality Philippe Brenot

Místy poučné, místy zábavné. Kresby i obálka super. Je to jednoduše fajn kniha. Rozhodně se vyplatí mít ji v knihovně a občas se k ní vrátit.

18.11.2017 4 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Knihu jsem dočetla po str. 185 a vzdala jsem to. Nedokázala jsem se začíst. Ale na film se určitě ráda podívám.

18.11.2017 1 z 5

Hitmakeři Hitmakeři Derek Thompson

Od knihy jsem, podle názvu, očekávala úplně něco jiného. Každopádně se mi velmi líbila. Obsahuje velmi zajímavé poznatky a různé zajímavosti. Na někoho určitě může fungovat i motivačně. Myslím, že se časem opět ráda k této knize vrátím :)

18.11.2017 3 z 5

Bez hranic – Jak si vybudovat výjimečný život Bez hranic – Jak si vybudovat výjimečný život Jillian Michaels

Tato kniha mne úpřímně velmi překvapila. Jedná se asi o nejlepší motivační knihu, které jsem četla. Vím, všechny jsou "na jedno brdo" a ve všech je jaksi to samé, ale tahle je v něčem jiná. Nevím, proč jsem si ji kupovala, ani proč jsem se ji rozhodla přečíst, když to vůbec není můj styl, ale nakonec jsem fakt nadšená a doporučuji :)

05.11.2017 4 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Nečekala jsem, že budu tak nadšená. Je to naprosto jedinečná kniha, která zřejmě nejde nijak zaškatulkovat, a to je právě to ONO! Fakt klobouk dolů!!!

26.10.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem si v podstatě koupila jen proto, že Gilmorova děvčata zbožňuju a viděla jsem je snad milionkrát! Nejvíce mám ráda právě postavu Lorelai, takže tato kniha byla prostě povinností. Nic světoborného jsem ale od ní nečekala. Proto bylo velkým překvapením, že jsem se od ní nemohla odtrhnout a měla jsem jí za den přečtenou. Řeknu vám, je úžasná!!! Od strany 160 jsem prakticky vkuse jen brečela :))) a už dnes vím, že jsem ji nečetla naposledy!

22.10.2017 4 z 5