Bytost na cestě Bytost na cestě komentáře u knih

Křížem krážem zvěrokruhem: Kozoroh Křížem krážem zvěrokruhem: Kozoroh Jana Divišová

Na to, že jde o jednoduchou knížečku, je tam spousta zajímavých informací.

15.10.2023 4 z 5

Karmická astrologie - nejsme tu poprvé Karmická astrologie - nejsme tu poprvé Olga Krumlovská

Kniha mě neoslovila, nemyslím si, že informace z knihy se dají obecně uplatňovat, že ti a ti zrozenci měli životy tam a tam.

07.10.2023 3 z 5

Partnerské horoskopy Partnerské horoskopy Olga Krumlovská

Myslela jsem, že to bude jen kniha, kterou prolétnu a odložím, ale zaujala a překvapila mě až neobvyklou trefností. Bavil mě i styl psaní.

07.10.2023 4 z 5

Hodíme se k sobě - Horoskopy Hodíme se k sobě - Horoskopy Jarmila Mandžuková

Kniha, kterou jsem v pubertě často pročítala a hltala. Teď jsem ji pročetla s tím, že to už absolutně nesedí a to škatulkování znamení už mě nebaví :)

05.10.2023 3 z 5

Touha po druhém Touha po druhém Verena Kast

Verenu Cast mám ráda, ale tohle mě tedy nenadchlo. Jednak je výběr pohádek zvláštní a jednak vše, co v nich autorka vidí, mi přijde až moc, zkreslené filtry jejího vnímání. Pitvání mě nebavilo, takže kniha putuje dál.

04.10.2023 2 z 5

Rodinné konstelace Rodinné konstelace Wilfried Nelles

Perfektní kniha, dobře se četla a doporučuji :)

01.09.2023 5 z 5

Jan houslista Jan houslista Josef Hora

První z děl Josefa Hory, které mě nebavilo, nedařilo se mi začíst a verše mě nevtahovaly. Chyběla mi ohraničenost, unikala mi návaznost... Nutila jsem se do čtení. Ač nerada, tuhle knihu ve své sbírce oželím.

11.08.2023 3 z 5

Království nevinnosti Království nevinnosti Rebecca Coleman

Zajímavá kniha. Před lety mě zaujala, ale nedočetla jsem konec. Teď jsem se k ní vrátila. Velká část knihy je psána zajímavě, čtivě, bavila mě. Na konci už mi byl "vztah" Judy i Zacha nesympatický, čekala jsem, jak to dopadne. Konec jsem tušila, že bude nějaký zvláštní, ale nečekala bych ho. Ještě nechám doznít, co příběh přinesl, každopádně zajímavé.

03.06.2023 4 z 5

Dialog s nevědomím Dialog s nevědomím Radim Ress

Velmi zajímavá kniha, otevřela mi další pohled do hlubin konstelační práce a do vnitřních postav v našem nevědomí.

23.05.2023 5 z 5

Spiknutí za bílého dne Spiknutí za bílého dne Hartwig Hausdorf

Tak nějak samé známé věci :)

23.05.2023 3 z 5

Astrologie lásky Astrologie lásky Chi An Kuei

Přečetla jsem si jen sebe a pár dalších znamení a ač jsem od toho čekala málo, tak to sedí velmi a je to psané pěknou a čtivou formou.

18.05.2023 4 z 5

Poznej sám sebe Poznej sám sebe Jiří Kuchař

Velmi zajimavá kniha :) Stála jsem v knihovně a řekla si, jestli je tu něco pro mě, ať mě to k sobě navede. A přitáhla si mě, viděla jsem hřbet a kdybych viděla prvně hokejistu na obálce, asi bych po ní vůbec nesáhla. Otevřela jsem jí přesně na pro mě důležité stránce a už šla se mnou domů. Spousta zajímavých informací a kontextů, spoustu věcí jsem znala, ale spousta jich dostalo zajímavé doplnění do souvislostí. Sportovní stránky jsem jen prolétla, se přiznám.

14.04.2023 3 z 5

Novodobé ženské rituály Novodobé ženské rituály Lilia Khousnoutdinova

Knihu jsem si sama nepořizovala, dostala se ke mně neplánovaně a po jejím otevření už i zůstane. Našla jsem v ní mnoho inspirace a nápadů, které využiji v praxi. :)

09.04.2023 4 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

(SPOILER) Kdo jsem?
Jaký je můj úkol tady na zemi?
Mám jasnou představu o tom, co chci od svého života?
Jsem šťastná taková, jaká jsem nebo jen věřím, že tomu tak je?
Jsem taková, jaká chci být nebo taková, jakou mě chtějí mít ostatní?
Znám veškerý potenciál svého já?
Jaké jsou mé ideály?

21.03.2023 4 z 5

Koláčky Koláčky neznámý - neuveden

Náhodně nalezená kniha v knihobudce, ze zvědavosti jsem nahlédla. Pro děti asi výchovné.

19.02.2023 3 z 5

Tvůj velký svět Tvůj velký svět Oldřich Syrovátka

Moc milá knížečka.

19.02.2023 4 z 5

Jak si správně přát - karty Jak si správně přát - karty Pierre Franckh

Moc pěkné karty ke knize.

12.01.2023 5 z 5

Poznej svou kočku Poznej svou kočku Bruce Fogle

Tuhle knížku jsem dostala, byla vyřazená z knihovny a já si myslela, že jí rychle prolétnu a dám pryč, co bych tak mohla najít nového v knize, jejíž originál byl vydaný v roce 1991? Když jsem přečetla hromadu kočičích knih a jsem kočkařka každým coulem? No - mnoho. Je tam spousta zajímavých a stěžejních informací, ještě z dob, kdy některé automatické věci, které se dnes dělají, ještě nebyly tak časté a tak automatické. Takže já si našla spoustu zajímavých informací a byla jsem moc mile překvapena. Původně jsem knihu chtěla poslat dál, ale rozhodně si jí nechám.

08.01.2023 5 z 5

Osmáci degu Osmáci degu Michael Mettler

Osmáčky jsem kdysi zachránila jako vyhozené a nechtěné a učila jsem se o nich vše za pochodu. Knížka je určena pro začínající chovatele a plná zajímavých informací.

02.01.2023 4 z 5

Zpěvy sladké Francie Zpěvy sladké Francie Hanuš Jelínek

Neoslovila ně vůbec, ale jak čtu komentáře, asi jen proto, ze nemám k francii a francouzštině žádný vztah.

31.12.2022 2 z 5