cori Online cori komentáře u knih

Náboje nikdy nedojdou Náboje nikdy nedojdou Michail Achmanov (p)

Dvě akční novely těžící ze současné poptávky po upířích příbězích. Hlavní hrdina je mutant, který likviduje upíry levou zadní. Má totiž zbraň, které nikdy nedojdou náboje, přítele léčitele, který dokáže uzdravit i zranění neslučitelná se životem, a pilulky, které dokáží upíra přeměnit zpátky v člověka. V prvním příběhu Peter pátrá po strašlivém upířím tajemství, týkající se Posledního soudu, a ve druhém, který se odehrává na Kubě, se snaží zachránit před upírem, který se právě probudil ze spánku trvajícího 400 let, samotného Fidela Castra. Pokud hledáte akční příběh, kde se upírům ustřelují hlavy a zkorumpovaní ruští politici prodávají upírům celé školky a pacienty nemocnic, je to kniha pro vás.

01.10.2011 2 z 5

Strážcové Varadínu Strážcové Varadínu Juraj Červenák

Typický Červenák: hlavní hrdina - drsný chlápek, který putuje za pomstou. Plno akce, nečekaných událostí a brutální řežby.

25.08.2011 4 z 5

Dívka pod šibenicí Dívka pod šibenicí Beátrice Saubin

Velice působivá osobní výpověď ženy, která byla odsouzena k trestu smrti a později strávila 10 let v malajském vězení. Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem a velmi na mě zapůsobila.

23.07.2011 5 z 5