dark.ma93 dark.ma93 komentáře u knih

Martinka Martinka Gilbert Delahaye

Taková moje kamarádka z obrázku :) Znala jsem většinu jejích knížek.

Martinka se stěhuje Martinka se stěhuje Gilbert Delahaye

Taková moje kamarádka z obrázku :) Znala jsem většinu jejích knížek.

Heidi a její nové příběhy Heidi a její nové příběhy Marie-José Maury

Tuhle holčičku jsem měla ráda, soucítila s ní, byla mi sympatická, stejně jako její dobrodružství z hor. :)

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Markétin zvěřinec Markétin zvěřinec Ivan Klíma

Psychologická knížka a mladé a zasněné dívce. Sice nejsem fanynka do koní, ale její příběh se mi moc líbil :) Ztotožňovala jsem se s ní.

04.10.2013 4 z 5

To je zvláštní, že vás to napadlo To je zvláštní, že vás to napadlo Marg Meikle

takové zvláštní :)) :D

04.10.2013 3 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 13-18 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 13-18 Elisabetta Gnone

Je to moje puberta. Jako mladší jsem to milovala. Četla všechny časopisy a knihy, chtěla jsem být jako ony. Je to taková moje vášeň, ty holky :) Strašně jsem jim jejich život záviděla a chtěla se s nimi kamarádit :)

04.10.2013 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Elisabetta Gnone

Witch od A do Z Witch od A do Z Elisabetta Gnone

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak zacházet s tajemstvím 100 čarodějných způsobů, jak zacházet s tajemstvím Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si užít volný čas 100 čarodějných způsobů, jak si užít volný čas Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou 100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole 100 čarodějných způsobů, jak přežít ve škole Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj styl 100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj styl Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak se bavit o prázdninách 100 čarodějných způsobů, jak se bavit o prázdninách Elisabetta Gnone

WITCH moje láska :)

Tajemství proutěného košíku Tajemství proutěného košíku Markéta Zinnerová

Taková oblíbená z prvního stupně zš. Docela jsem dětem to jejich dobrodružství záviděla.

04.10.2013 3 z 5

Ptám se, ptám se, pampeliško Ptám se, ptám se, pampeliško Zdeněk Kriebel

Některé si pamatuji ze školky. Klasické, dětské básničky :)

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Maminka mi Honzíka četla tenhle dětský příběh jsem měla ráda. Věřím, že si ho musí zamilovat každý předškolák.

Lískulka Lískulka Irena Gálová

S Lískulkou jsem se jako dítě ztotožňovala a prožívala příběhy s ní. Velmi se mi knížka líbí. Zavede vás do světa fantazie očima malé holky.