Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Takový průměr,vadilo mi jak se ponižovala před Martinem. Jako že se spolu vždy vypsali i po tom jak se zachoval:( rozchod je těžkej,ale žádnej chlap nestojí za dolejzaní. Aspoň že si dokázala užívat;) moc sem se pobavila s tou zcénkou na lehátku v Itálii,to jsem se fakt zasmála:)))

01.12.2018 3 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Ach jo,konec:( moc jsem si tuto sérii užila a pobavila. Parádní příběh s krásným koncem;)

30.11.2018 5 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Tato série je chuťovka od které se nemůžu hnout:) Krásné odpočinkové čtení

29.11.2018 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Opět krásně napsaná kniha a těším se na pokračování.

28.11.2018 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

No musím říct že jsem si tuto knihu užila. Byl to krásný promyšlený příběh. S krásným koncem,takže opravdu lehká oddechovka

25.11.2018 5 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Nevim jestli se mám smát nebo brečet,ještě štěstí ze to je tak krátké početní

24.11.2018 1 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Spisovatelka která nikdy nezklame. Opět krásné čtení:))) Krásný příběh plný odpuštění,pochopení. Akorát ty rodiče,z těch by mě trefilo:)

23.11.2018 5 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Kniha se mi těžko četla,téma bylo hodně depresivní o to horší že se děje. K domácímu násilí mám odpor,nechci nikoho soudit a nevim čím si žena musí procházet. Každopádně nikdy nechápu proč sakra neodejdou. No zpět ke knize,hodně jsem bojovala abych ji dočetla. Už jenom to jak dlouho Robert mlátil Kass,ve skutečnosti by to už dávno nepřežila,bylo to až přehnané a zbytečné, tu kapitolu jsem četla s nechutí. Bylo i dost zamotané,jediné co chápu je to že matka pro své dítě udělá vše a jde i přes mrtvoli.

22.11.2018 2 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tuto sérii fakt miluju,doufám že nikdy neskončí:) je temně tajemná a plná adrenalinu. Baví mě všechny postavy a už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. Bude to zase dlouhé čekání:((

20.11.2018 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Z této knihy jsem totálně v rozpacích,příběh neobvyklej a depresívní. Při tom zajímavej. No ale ten konec... to jsem nějak nepobrala:(((

14.11.2018 3 z 5

Šéfom môjmu šéfovi Šéfom môjmu šéfovi Michaela Zamari (p)

Tento díl jsem četla vysloveně ze zvědavosti,abych věděla jak se to vyvine. No a opět žádné "Wouwww"se nekonalo.

13.11.2018 2 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Kniha byla zajímavá,hezky se četla.Před Maise smekám,jelikož jak vyrůstala tak se nedivím ze ji to poznamenalo a tim pádem chápu i oblibu ve starších mužích. Hlavně že vše dobře dopadlo;))

07.11.2018 4 z 5

Šéf môjho šéfa Šéf môjho šéfa Michaela Zamari (p)

Tak tato kniha mě zklamala. Je docela nudná. Pořád jsem čekala a čekala že přijde nějaká BOMBA a ono NIC:((

07.11.2018 1 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Takový průměr,neurazí ani nenadchne. Avery mě chvilkama štvala,ale jinak je to lehké holčičí čtení

01.11.2018 3 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Spisovatelky které snad nikdy nezklamou. Příběh mě pohltil a dost jsem se nasmála. Simonovi hlášky neměli chybu:) kdo by si ho neoblíbil ;))

30.10.2018 5 z 5

Zbohom, klamstvá Zbohom, klamstvá Cora Carmack

Moc hezký příběh dvou lidí. Kniha byla vtipná a zároveň smutná. Líbilo se mi jak Max zareagovala když zjistila že ji přijeli rodiče,díky tomu vše odstartovalo a četlo se to samo

12.10.2018 5 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Sladká oddychovka až jsem se z toho konce málem roztekla. Každopádně tím čím si v dětství prošli,není jednoduché a ne každý dokáže žít normální život. Je to dvojice co si zasloužila mít jeden druhého,k tomu druhou a lepší šanci. Škoda že se to neděje i v reálu(samozřejmě myslím ten konec)

11.10.2018 4 z 5

Střela Střela Laurell K. Hamilton

Kniha plná orgií,tentokrát se Anita rozjela:) se vším všudy. Škoda že nejsou další přeložené díly. Je to docela zábava číst

10.10.2018 4 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

No nevim byla to rychlá kniha,každopádně jsem od ní čekala něco úplně jiného.

07.10.2018 2 z 5

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Tato autorka nezklame,opět pěkné čtení. Konečně mě docvakl i první díl:)

06.10.2018 5 z 5