Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

PÁNI,opravdu úžasná kniha. Nadváha a šikana,ožehavé téma a k tomu prosopagnosie. V životě jsem o tomto postižení neslyšela a rozhodně si to nedokážu představit,ale po této knize smekám před lidmi co to mají. Kniha se četla sama sice to byla těžká témata,ale tak nějak mě přišla reálna a úplně mě pohltila. Mohu jen a jen doporučit,nechala ve mně spousty pocitů a rozhodně úctu

02.07.2018 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Tento díl jsem úplně hltala,jak jsem byla zvědavá na rozuzlení. Napínavé až do konce a samozřejmě sladka tečka na konec. Moc jsem si tuto sérii užila. Nemohu opomenout i moc povedené obálky které skvěle vystihují tuto sérii. Rozhodně doporučuji;)

01.07.2018 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

No rozhodně tato série stojí za přečtení. Poutavé,jednoduché,napínavé fantasy čtení. Zajímavé zpracování na téma anděla,je to příjemná změna

29.06.2018 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Opět pěkné čtení. Napínavá a odpočinková kniha

27.06.2018 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Konečně 2díl:) jenže po jeho přečtení jsem ještě víc napnutá,jelikož konec je opět otevřený a se spousty otázek. Kniha se opět moc pěkné četla,napínák od začátku do konce. Akorát to čekání na 3d.:((

24.06.2018 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Lehké a napínavé čtení,moc se mi kniha líbila

23.06.2018 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Opět přečteno jedním dechem. Této série se asi nenabažím. Moc mě baví styl psaní,knihy jsou plné humoru,akce a vášně;) Strašně jsem si oblíbila Lassitera,vždycky mě pobaví i když má i vážnější chvilky:) Rozhodně smekám před autorkou. Sice už jsem to několikrát zmínila,ale ty obálky jsou také mňamka;)Za mě klidně deset*

14.06.2018 5 z 5

Barvy naplnění Barvy naplnění Vina Jackson

No musim říct že tato série mě vůbec nezaujala,nejsem schopná se dokousat konce. Rozčiluje mě její hloupost,všechny 3d. jsou psány pořád dokola o tom samém,takže nic co zaujme:( rozhodně škoda času

12.06.2018 odpad!

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Ze začátku jsem s knihou bojovala,potom se to konečně rozjelo a byla jsem překvapená závěrem.

12.06.2018 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Tato kniha mě docela zklamala,je to takový průměr. Nenadchne ani neurazí

09.06.2018 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Od této knihy jsem čekala větší pecku,ale jako oddychovka na dlouhé večery fajne;)

08.06.2018 4 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Kniha se mi líbila,sice je to předvídatelná klasika. Jakože zkažený kluk a hodná holka;),ale jako oddychovka super čtení. Moc se mi líbilo vysvětlení autorky co ji vedlo tuto knihu napsat,rozhodně se těším na pokračování

06.06.2018 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Moc povedená série,od prvního dílu napínavé. Přelouskala jsem tuto serii za dva dny,uplně mě vtáhlo to prostředí a vývoj,také mě potěšilo zakončení:) Obálka je také povedená a perfektně vystihuje knihu

04.06.2018 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Pohádka se vším všudy,opět pěkný sladký děj. Hodně odpočinková kniha.

01.06.2018 4 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

No co dodat:)je to naprosto skvělé. Zbožňuju hlášky Lassitera a Vishouse. Každopádně i tento díl nezklamal a opět jsem se nemohla odtrhnout

31.05.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě velice překvapila a rozhodně potěšila. Musím říct že jsem hltala slovo od slova,sice to bylo tíživé téma,ale skvěle napsané.

20.05.2018 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Odpočinková pohádka od A po Z. Mělo to čtivej děj,ale nic překvapujícího. Jinak se mi líbili obálky jak u 1 tak i u 2

19.05.2018 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Kniha se hezky četla. Byla vtipná,ale taky hodně emotivní.

17.05.2018 4 z 5

Nádych Nádych Penelope Douglas

Kniha byla čtivá,nenudila. Určitě jsou lepší,každopádně jsem si ji užila. Příjemný oddych

14.05.2018 4 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Pohádka od začátku do konce

12.05.2018 4 z 5