georginaa georginaa komentáře u knih

Legenda Legenda Katy Evans

Překvapilo mě pokračování této série. Uragán už byl králem dlouho, chtělo to novou krev a myslím , že se to s Cage povedlo. Moc se mi líbilo jak si malý Racer dával malou pěstičku s Maverickem. A jsem zvědavá na pokračování zda se mezi sebou vůbec utkají.

29.09.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

To co je nevyřčené, neznamená že je to dobré, spíše naopak. Dokáže to nadělat velkou paseku a většinou ztratíme toho, koho milujeme. Tak to bylo i s Rorym. Myslel si že když bude mít tajemství, tak udělá dobře. Pozdě si uvědomil že udělal osudovou chybu. Život jde dál a nikdo by si neměl zahrávat s city. V tomto případě jsem fandila G9 a Amber aby konečně si uvědomila koho vlastně miluje z celého srdce.

28.09.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tento příběh byl noční můrou, moc dobře si pamatuji ten pocit, když hledáte dítě a nevíte kde je...zažila jsem to, a je to doslova psychicky vyčerpávající. Líbil se mi styl jakým byl příběh napsán, pěkně se to četlo, pořád jste byli napnutí a v očekávání jak to dopadne. Přidávám autorku do oblíbených.

26.09.2019 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Každý máme své sny, záleží jak si je v životě splníme, zda máme na to, nebo zda budeme dělat to, co se od nás očekává. Každý má na výběr kde žít, pracovat, koho mít vedle sebe. Tento příběh je přesně takový....Max žije ve své bublině a dokud nepoznal Marlu tak si to ani neuvědomoval, akorát věděl, že tak dál už žít nemůže.

23.09.2019 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Poslední vyprávění Drewa a Kate a myslím že to byl nejlepší díl - rozlučka se svobodou. Jak taková rozlučka se může změnit v něco, co ani nečekáte, nedoufáte a nikdy neuskutečníte. Bylo to vtipné a romantické a zakončení excelentní.

22.09.2019 3 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Tentokrát příběh Mattewa a Dee. Nezávazný sex se změní v touhu na další kolo. Jen vymyslet plán, aby Dee souhlasila. Člověk vám musí vonět, abyste mohli chtít víc. A Dee fakt voněla, tím svým humorem, otevřeností a nebrala si servítky...to vše v jednom balíčku prostě Mattew chce, se vším všudy. Mohlo tam být i víc bláznovství a humoru, na to jak se Dee chová navenek.

22.09.2019 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Tento díl z pohledu Kate a stejně jako u prvního dílu, mě tenhle styl vyprávění moc nenadchlo. Hlavně když se píše "viděli jste to?" nebo "koukněte na něj" apod. nebo stálé narážky na filmy, které ani člověk nezná...kromě tedy Titanicu. A takové nevyřčené nedorozumění jak může vyvolat takovou paniku...bylo mi z toho mdle. No nic...dávám tři hvězdy za snahu.

21.09.2019 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Tak abych pravdu řekla styl - vyprávění, minulost s přítomností co se pořád prolíná a z pohledu chlapa jak myslí a co dělá, nějak jsem se tím musela prodírat. Bavily mě humorné pasáže, když se Drew a Kate dohadovali a zároveň po sobě toužili. Jako dostat se chlapovi do mysli asi nebude tak těžké, vždyť se říká, že dokáží myslet a konat jen na jednu věc, kdežto ženy, zvládají několik najednou. No v každém případě k pobavení příběh posloužil.

18.09.2019 3 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Druhý díl byl o něco akčnější, méně deprimující. I když posedlost tam hrála důležitou roli. Logen posedlý Madison, Kristina posedlá Logenem, Mack posedlý Kristinou.....a pořád dokola. Byla jsem ráda, že to skončilo a směle se můžu pustit do jiných knih.

17.09.2019 3 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

V tomto příběhu mi připadá že se plete láska s chtíčem. Moc toho neprožívají jen divoký sex, ale co se týče spolužití se mi zdá úplně o ničem. Chápu, že někdo dokáže být tak posedlý tím druhým, že přehlíží podstatu vztahu. No uvidíme jak se s tím v druhém díle poperou a zda překonají minulost a budou mít nějakou budoucnost.

14.09.2019 3 z 5

Ve vrcholu pyramidy Ve vrcholu pyramidy Jiří Švejda

Hodně jsem četla Švejdu jako holka, jelikož psal o kraji kde žiji, tak prostředí mi bylo známé. Ale tyhle povídky mě nijak nenadchly. Ne že by byly úplně o ničem, ale napsal i o hodně lepší knihy.

13.09.2019 3 z 5

Jezero záhad Jezero záhad Lisa Harris (p)

Jako vždy přečteno u kávičky, příběh s pěkným dějem, zápletkou a romantikou.

13.09.2019 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

I když sérii čtu na přeskáčku, tak to nemění nic na tom, že příběhy kamarádů jsou skvěle napsané. Kamarádství s výhodami přesáhne hranici v něco víc, což si mozek zakazuje, ale srdce neoblafne. A když to po úvahách přijmou, tak nic nebrání tomu se do vztahu položit se vším všudy.

13.09.2019 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Rozvíjející vztah na dálku, můžete do telefonu říkat opravdu co chcete. Ten druhý vás nevidí, nemáte zábrany, kdyby to bylo z očí do očí, bylo by to asi úplně jiné. Ale tomu je konec. Touha ho vidět a dotýkat se je nadevše povídání o čemkoliv. A ať se každý potýká s minulostí, musí se přes to přenést a něco udělat pro budoucnost. Začít opravdu žít a přestat snít.

Špión lásky Špión lásky Patti Standard

Opravdu sladká romance ke kafíčku. Sledovat vypracované tělo jak vám spravuje koupelnu a dokonce si rozumí s dcerou. To není jen tak pustit do života dalšího muže, a doufat že ji opět nezklame. Tím spíše, když touha převládá nad rozumem.

Čtyři tankisté a pes - 1. díl Čtyři tankisté a pes - 1. díl Janusz Przymanowski

Čtení byla taková nostalgie, když před lety jsem to jako holka sledovala v televizi. Dřív byly pouze dva programy a více zpravodajství než filmů. Tento seriál sledovala snad každá domácnost. A po letech když jsem dostala knihu do ruky, jsem si řekla proč ne...obnovit vzpomínky a bylo to super.

12.09.2019 2 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Každý sportovec má obdivující fanynky a převážně v hokeji, tam to platí obzvlášť. Nevím čím to je, ale asi že ty kluci jsou tak velcí? urostlí? je na co se koukat :-) No tento příběh mě velice pobavil, moc jsem se nasmála a zároveň přála, aby se opět Matt zamiloval a čelil životu jak nejlépe to jde. Vždyť jedním nepovedeným vztahem život nekončí a vždy je naděje v něco nového, krásného a milujícího.

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Moc je mi líto, že tato série končí, Logan byl úžasný i přes ty noční můry, jak se se vším dokázal vyrovnat. Prostě to bylo v něm, akorát si přestal věřit a dobře že měl tak chápající sousedku, která ho psychicky ze všeho dokázala dostat. Přes všechnu špatnou minulost, každý má náději na lepší budoucnost, jen se ji správně chopit. Nic není víc než někoho milovat celým srdcem o to víc si jí cení, když ji v mládí neměl.

10.09.2019 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Další díl tak rozsáhlé rodiny, je úžasné jak s každým dílem se to rozplétá víc a víc. Možná, že by to nemělo vůbec končit a stále pokračovat. Je to tak suprově napsané, a tak dobře se to čte až s hltajícím pocitem, že když to skončí...je to smutné, že je konec.

08.09.2019 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

U tohoto dílu jsem si i poplakala, bylo mi to tak líto. Někdy se to tak neskutečně semele. Co se týče samotného příběhu tak byl plný různých emocí. Nedivila jsem se Hannach, že to tolik prožívala, opravdu někdy někoho tak milujete, že se nedokážete přes to přenést, a začít jiný vztah. To citové pouto je přespříliš silné, aby se Marco i Hannach nedali opět dohromady. Držela jsem jim palce celou dobu.

07.09.2019 5 z 5