georginaa georginaa komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

Baví mě příběhy o hokejistech, vzpomenu si hned na mládí jak jsme s partou chodili fandit do Litvínova na Růžičku, Rosola , Hlinku apod. A mohu říct, že tyto příběhy se dost podobají těm vzpomínkám.... fakt super čtení

05.09.2019 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Příběh mě potěšil, osud si nevyberete, když proběhne chemie, nejde ji jen tak přehlížet. To dělá lásku láskou, tou pravou láskou. Všechny chmury, tajemství, ale i štěstí se procitnou právě tou touhou, mít spojení s tím druhým člověkem. Je to nejvíc, co člověk může prožít v plném vztahu a být tím pádem velice šťastný. A to je i v tomto příběhu, který mě pohltil.

01.09.2019 5 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

První kniha od této autorky a četla se rychle. Žádné zbytečné protahování, mělo to děj a hlavně dva lidé s podobnými démony, kteří k sobě zaručeně pasují. Bylo těžké si určit priority a překonat strach sám ze sebe, rozum chce něco jiného než srdce, ale povedlo se tak jak se v příběhu očekává. Určitě sáhnu i k jiné knize této autorky.

28.08.2019 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Čtivé, vášnivé, humorné i smutné, prostě vše v jednom. Jak všichni píší, první díl byl lepší i já s tím musím souhlasit. Byl tam děj, strach a trochu toho děsivého přepadení. V tomto díle se hlavně řeší pocity a vnitřní problémy, neschopnost se někomu svěřovat se svými démony, což je opravdu těžké, najít takovou duši co si vás dokonce i vyslechne a pomůže. Hlavně důvěřovat, to je asi problém celé populace.

26.08.2019 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Taky by se mi líbilo u krbu, venku padá sníh a jste s osobou, kterou milujete. Až k na ten incident se sklem.....to už něco značilo, že se něco děje. A oni???? Nic, jako by se nic nestalo. Já už v tu dobu bych byla ve střehu a v obavách....vlastně bych šílela strachy.

25.08.2019 5 z 5

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Tak konečně oddych, vše dopadlo tak jak v pohádkách bývá. Bavily mě ty zápletky, kdy se neví, jak kdo bude reagovat, jak to vše skončí a zda se vše v dobré obrátí, což mi čtenáři vlastně vyžadujeme. :-) Klidně bych dala i pokračování s Trevorem a Colinem, jak ty si poradí se životem.

23.08.2019 5 z 5

Vlčí jáma Vlčí jáma Jarmila Glazarová

Měla jsem chuť si přečíst něco ze 70.let. Jukla jsem do knihovny a vytáhla tohle. Sice jsem to četla již před 30 lety, ale není od věci si to přečíst znova, že? Pokud si to někdo znova přečte z rozdílem let jako já, bude možná překvapen, že to zcela pochopí trochu jinak. Dává to jiný náhled, jelikož se doba změnila, my jsme se změnili.

22.08.2019 3 z 5

Nora hledá vraha Nora hledá vraha Flynn Berry

Tento styl vyprávění mi nijak moc neseděl. Vzpomínky co se vše dělo se sestrou protnuté s přítomností vyšetřování nijak zvlášť poutavé. Nora je též v hledáčku podezřelých, nicméně zjistila plno tajemstvích své sestry, až kápla na to pravé.

21.08.2019 2 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Na střední se většinou stanou věci, které ovlivní celý život. Někdo vyjde s láskou, úsměvem nebo zklamáním. V příběhu se proplétá minulost, ale dává tomu podnět, proč se stávají divné věci kolem. Do konce knihy jsem opravdu netušila, kdo by to mohl dělat a proč a docela velké překvapení.

18.08.2019 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Ano, věřím že láska na první pohled existuje. To vrnění v těle, když pohlédnete na druhou polovičku, též jsem to zažila. A i když to nedopadlo jako v tomto příběhu, stále je ta vzpomínka stálá. Je plno věcí nevyřčených a zklamání a proto děkuji v knihách, že to většinou dopadne dobře tak jak má. Kdo by nechtěl prožít tak něco velkého jako velkou lásku na celý život?

16.08.2019 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Další pár, který svou zamilovaností přečká všechny nesnáze, to co se děje kolem Roxy mě neskutečně bavilo. Konečně se jí plní sen a to milovat Reece bez tajností a lhaní. A Reece jako policajt též je skvělý.

15.08.2019 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Pořád mě zajímalo, proč se Nick tak choval ke Calle a konečně je rozuzlení v tomhle díle. Opravdu mě ani ve snu nenapadlo, že to bylo takhle. Jo v některých případech je minulost mrcha...stále se s vámi táhne a nenajde klidu, dokud se něco nestane. V případě Nicka a Stef jsem jim držela palce, aby to vše vyšlo.

11.08.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Všichni ti nádherní kluci s břišáky, tetováním a smyslným úsměvem......koukněte vedle na gauč a uvidíte něco jiného :-) Proto knihy jsou nádherné, příběhy s fantazií s erotickým nádechem, lahůdka před spaním.

09.08.2019 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Mám ráda knihy, které mají zápletku a musíte pátrat kdo by to mohl být. A trocha lásky není též na škodu. I když jsem dříve narozená i tento žánr pro náctileté mě baví číst. Je to změna od všech klasiků, thrillerů, detektivek atd... pěkná od-dechovka.

06.08.2019 4 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

První díl jsem nečetla, ale o nic jsem asi nepřišla. Takový styl života mi nic neříká, nejsem zrovna cestovatelský typ a žít co den přinese. Ale budiž, každý má na výběr jak se s životem protlouct. No každý má své smutné vzpomínky, ale i ty veselé. A v téhle knize jde především, jak se se všemi vzpomínkami, přítomností a budoucností vypořádat.

04.08.2019 2 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Touha Calli předčila očekávání. Pořád toužila po dotyku, lásce a vlastně mít nějakého kluka a záviděla kamarádkám, protože ona nikdy nikoho mít nebude. Kvůli tajemství, za které se styděla. A když se z donucení musí vrátit domů, seznámí se s Jaxem. Ani neví, že ji Jax tajně miluje, ale jak je to možné??? Vždyť se neznají a jak ji může mít rád??? Je tak sexy a ona?? Přeci by nemohl mít rád mě..... s jizvenou...

02.08.2019 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Grace se nakonec ten plán co si vysnila vydařil. I když už nad tím ani neuvažovala, prostě to přišlo tak jak mělo. Moc se mi líbil výběr Carsona, že změnil svůj život, ale tak radikálně, že to bylo potěšující. Osud vás stejně překvapí a udělá se životem co chce.

29.07.2019 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Tak tenhle příběh mě fakt dostal, nejdřív jsem četla díly za tím, jelikož jsem tuhle knihu sháněla delší dobu, všechny byly poutavě psané a říkala jsem si to bude vše stejné. A ono? Stále překvapivé, každý příběh jiný, ale totálně originální, že vlastně ani nevíte co je nejlepší. No a jednoznačně Archer. Jak bojoval s emoci, který ještě v životě neprožil, jak nevěděl co a jak a jak se se vším popral...prostě je to nejnádhernější příběh co jsem za poslední dobu četla.

28.07.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

První kniha od této autorky co jsem přečetla a moc se mi líbila, bavil mě její styl psaní, s trochou humoru a škádlení, lásky i truchlení, bylo tam od každého tak akorát. Doufám, že bude o této dvojici zmínka i v ostatních dílech, jak si staví svůj dům snů a jak to nakonec vyřeší s dětmi. A doufám i pokračování bratrů bude tak působivé. Určitě neskončím u této série a přečtu i jiné knihy této autorky.

26.07.2019 5 z 5

Pomsta Pomsta Fern Michaels (p)

Tak třetí díl mě připadal tak nějak divný? Takový únos a pak vrácení zpět a to mi přišlo ujetý. No pobavil mě únos Jacka, to nemělo chybu. Dle konce by mělo být pokračování, ale zřejmě to u nás nebude, škoda...docela bych ráda věděla jak to vše dopadne.

26.07.2019 4 z 5