georginaa georginaa komentáře u knih

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Tak na závěr trilogie opravdu ten nejtvrdší sex nakonec. Je náhoda, že se sejdou tři kámoši a všichni mají podobné choutky a ke všemu i holky co se tomu podrobují. To se jen tak nevidí, mít kámošky se stejnou chtivostí sexu, ale i to se koneckonců může stát, pokud se setkávají ve stejných kruzích.

21.07.2019 5 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Tento díl se dost přibližoval k 50 odstínům...než ten první. Byl zajímavější, co se týče postav "detektiva a kriminálníka". Bylo zajímavé sledovat citového propadu - vlastnit a mít, co je zakázané. No v každém případě se lépe četl, byl více erotický a smysluplný a doufám , že i třetí díl bude napínavý.

19.07.2019 5 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Začátek se neskutečné táhl, jako úmrtí vždy každého dostane, ale vlastně se o tom stále mluvilo, ale nic se nekonalo. Tak nějak to plynulo s rozporuplnými pocity. No po 1/3 se po setkání s Evanem začalo něco dít. Pak to mělo nějaký děj...konečně. Ale k padesáti odstínům to mělo sakra daleko, jak se píše v titulku. Vyšetřování Kevinem též upadlo nějak do zapomnění...jako kdyby nějaké části chyběli, nebo jsme už rozmlsaní a hledáme nedokonalosti. No nevím, ale když už jsem začala číst trilogii, tak ji dočtu.

17.07.2019 3 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Leova šance je z pohledu Lea a bavil mě víc, než v 2.díle. Víc vyjasnil jeho postoj, proč to vše tak dopadlo. Zatím co u Evie se vlastně neudálo nic za těch 8 let co se neviděli. Je fantastické, když štěstí vám uniklo mezi prsty a najdete ho zpátky a začnete vlastně tam kde jste skončili. Potkáte spoustu lidí za svůj život a stejně musíte myslet jen na toho jediného člověka, který vám uvízl v srdci.

14.07.2019 5 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Další díl plné útrap, strachu, odpuštění, ale zároveň lásky a pochopení.

13.07.2019 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Fern Michaels (p)

Celý díl se špekulovalo koho pomstít, co a jak udělat, a ke konci knihy přišlo rozuzlení. Takže z toho čekání jsem byla fakt na pochybách. A závěr??? Nějak jsem nepochopila pomstu senátora. Celou knihu o něm se mluvilo a konec....... no mělo to být lépe vyřešený. Jak můžou být pomstěný když vlastně o tom neví??? Nějak jsem to nepochopila...nu což i tesař se někdy utne.

13.07.2019 3 z 5

Mstitelky Mstitelky Fern Michaels (p)

Nevěděla jsem co od toho očekávat, myslela jsem že to bude detektivní příběh. No je to o pomstách žen, které se nesmířily s nespravedlností, která byla napáchána. Nakonec člověk to nesmí brát jako skutečnost, je to prostě smyšlený příběh a zaplať pánbůh za to. Nedokážu si ani představit jaký by to měl rozsah, kdyby se toto skutečně dělo. Kdo bude určovat spravedlnost a jak dokázat, že zrovna tohle se opravdu stalo...je to vždy dilema.

09.07.2019 3 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Příběh zasahuje do chudého městečka, kde se lidé snaží přežít jak můžou v těch nejhorších podmínkách své chudoby. Ale i tam se rodí lásky na celý život i když někteří si to nechtějí připustit. To se stalo i Kylandovi, zamiloval se do tak chudé dívky i když nechtěl. Zjistil, že mu vlastně dává nekonečně moc - klid v duši, umí ho rozesmát a pochopit, prostě není úniku před opravdovými city. Poutavý příběh poukazuje, že není víc než láska, ani velké bohatství nemůže změnit to, co lidi zbližuje - a to je někoho bezmezně milovat.

05.07.2019 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Příběh je ukázka toho, že i když vyrůstáte bez rodiny u pečovatelů, nic nebrání tomu, že můžete mít plnohodnotný život. Dostat se z traumat a jít dál. Najít to pozitivní co člověka motivuje nevzdat se, nepropadnout do minulosti a jak se praví : co tě nezabije to tě posílí. A to přesně Evie dělala. Snažila se hledat v každém to dobré.

03.07.2019 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Prvních pár kapitol docela nuda, nevíte o co jde, seznamujete se s Lucasem a jeho prací. Postupně se víc otevírá co se týče pocitů a po záležitostí s Carmen propadá do zoufalství. Než se mu vnukne myšlenka odplaty. A pak to začíná excelovat o boj nadvlády, pořádného sexu (i když si myslím to bylo psáno dost povrchně, nežli u jiných děl) a osudy se proplétají tak nějak nenásilně. Očekávala jsem od toho ale trochu více. Jinak obálka je skvělá, ta se mi moc líbí.

01.07.2019 3 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

I druhý díl velice pobavil, ne všem chlapům se líbí vychrtlé holčiny. A v tomto díle to bylo jasně poukázáno, že i s úžasnou velkou p..... se chlapovi líbí na co se dívá :-) Pěkné letní čtení.

29.06.2019 5 z 5

Zrádné vody Zrádné vody Elizabeth Lowell (p)

Tak opravdu čtení na léto k moři, cítíte tu slanou chuť v ústech a k tomu perfektního chlapa, který byl ze začátku velice nekompromisní, ale jakmile potkal zrzku, vše bylo jinak. Zamilovanost na první pohled se stává a tak to bylo i u těchto hrdinů. Noční můry z mládí zmizely a nastal čas koukat do budoucnosti s krásným chlapem po boku.

28.06.2019 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Prvních pár kapitol a chtěla jsem to odložit. Pak jsem si řekla "nebuď srab" a dej tomu šanci a nakonec jsem nelitovala. Moc mě bavilo soupeření v podobě naschválů. Tam jsem se nasmála, a pak vše šlo dle očekávání.

26.06.2019 3 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Tohoto autora jsem četla poprvé a dostal mě. Perfektní zápletka, vždy jsem si řekla, mohlo to být takhle a ono vůbec, zase jinak. A to se mi moc líbilo, že to bylo nepředvídatelné (a to nemyslím vztah, ten se očekával). V každém případě, kdo má rád tento styl románu s detektivní zápletkou vřele doporučuji.

24.06.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Závislosti ať jsou jakékoliv, jsou zátěží pro mysl, tělo a osobnost člověka. Záleží na okolí, zda někdo táhne ke dnu, nebo někdo ho z toho dna vytáhne. A tak to bylo i v tomto příběhu. Alex musel k někomu vzhlížet, vážit si ho, pochopit jiné myšlenky a jiný náhled na život. A to se Indigo povedlo - dostala se mu pod kůži, nic mu nedala zadarmo, dokud si sám Alex neuvědomil, co to vše pro něj znamená.

23.06.2019 4 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Moc jsem se těšila na pokračování této série, vždy mě autorka překvapí novým příběhem. Je až podivuhodné jak při tolika knihách má stále nové a nové nápady. A kdo je takovým čtenářem jako já, určitě si přeje aby knihy s Evou Dallasovou nikdy neskončily.

19.06.2019 5 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Bylo zajímavé sledovat změny chování, myšlenek a hlavně přijmout to, že vlastně celou dobu to bylo jinak než si mysleli. Z pohledu Hudsona to mělo širší rozměr, jeho opravdové myšlenky a reakce, jeho touhu a vyrovnání se, že celý život mohl někoho milovat, jen ten pocit utěsnil . A když se poprvé zamiloval, dal konečně průchod svým citům. Dalo by se říct, že to byl nejlepší díl z celé série.

16.06.2019 5 z 5

Smrtící setkání Smrtící setkání J. D. Robb (p)

Již 14. díl a stále mě případy Evy Dallasové baví. Někdo čeká na pomstu plno let, spřádá plány jak se pomstít, i když v tom jsou nevinní lidé, nikdy neví kdo jak skončí se svým životem. Eva má strach o Roarka, musí přijít na to, kdo tak úpěnlivě po ní jde.

13.06.2019 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Fakt je úžasné jak psi umí reagovat na lidi. Jednoho mám doma a u některých lidí se může zbláznit radostí až skoro zpívá, jen aby si s ní hráli nebo pohladili, a někdo projde kolem a hned zavrčí a upozorní....k tomu nechoď. Škoda že takový radar nemají i lidé, že?

13.06.2019 4 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Vždy mě baví romány s detektivní zápletkou a když je tam i humor mezi hlavními protagonisty , je to nádherné čtení. Má to svůj důvtip, trochu romantiky, trochu dobrodružství, prostě od každého něco.

13.06.2019 4 z 5