georginaa georginaa komentáře u knih

Smrtící svůdnost Smrtící svůdnost J. D. Robb (p)

Eva se chce dostat na kobylku vrahovi, který svým obětem píše verše po internetu. A jak jinak na něj narazit, než narafičit případnou oběť, a tou chce být Eva osobně. Jako pomoc si Eva přizve své přátelé, kteří jsou ve svých oborech ti nejlepší a pomůžou jí z vizáží.

13.06.2019 5 z 5

Smrtící zrada Smrtící zrada J. D. Robb (p)

Tentokrát je evidentní, že někdo jde po přátelích Roarka a Eva je z toho fakt na nervy. Co se týče nájemného škrtiče, musí ho Eva za každou cenu zastavit. Opět super příběh.

13.06.2019 5 z 5

Smrtící věrnost Smrtící věrnost J. D. Robb (p)

Eva Dallasová je opět pod velkým tlakem, tentokrát jsou do toho zapleteni teroristé. Jako vždy pomůže i Roark se svými prostředky. Baví mě když ty dva společně přijdou na řešení jak dostat padouchy.

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Třetí díl rozpoutal hotové citové peklo. Dokážu pochopit takovou posedlost lásky a bojovat s pocity rozervané duše. Vždyť skoro každý z nás to poznal i když třeba né s takovou posedlostí. Vždy to bolí, jediný čas to přemění v nějaké pochopení, ať nenávist nebo lásku, vždy to nějak dopadne. Do konce knihy jsem byla stále v napětí co tak mohl Hudson tak tajit??? Docela to bylo i překvapení jak se vše ukázalo.

13.06.2019 5 z 5

Smrtící spiknutí Smrtící spiknutí J. D. Robb (p)

Opět skvělé dialogy, hlavně mě baví to popichování Evy se Summersetem. A když tentokrát žádné není, hned si majordomus řekne, že je něco špatně. Bezdomovci je taková úzká skupina lidí, které nikdo nebude hledat ani postrádat. Tak proč si z nich nevzít některé orgány? To musí tentokrát Eva vyšetřit a najít pachatele, který dokáže tak drasticky ničit životy.

10.06.2019 5 z 5

Smrtící svátky Smrtící svátky J. D. Robb (p)

Pro Evu nejhorší noční můra. Oběti jsou znásilňovány, což se jí osobně dotýká. Strašné zážitky z dětství se podepíší i na psychice a o to víc musí Eva čelit vlastním stínům.

10.06.2019 5 z 5

Smrtící pomsta Smrtící pomsta J. D. Robb (p)

Konečně se něco dozvíme o tajemství samotného Roarka. Vyšetřování Evu zavede do minulosti zavražděných a tentokrát musí napnout všechny síly, aby vraha všech obětí dostala za každou cenu.

10.06.2019 5 z 5

Smrtící rituál Smrtící rituál J. D. Robb (p)

Též jsem propadla rázné Evě Dallasové. Její příběhy jsou neotřelé, stále nové nápady a její neotřelý humor mě vždy odzbrojí. Hlavně to její přirovnání. No co se týče tohoto dílu, různé sekty fakt nemusím, jsou děsné, až fanaticky posedlé. Vždy se najde jeden, který zblázní ostatní - hlavně slabší povahy, které potřebují vedení. Pak všichni jsou jak stádo krav, co řekne jeden musí i ostatní, to prostě nejde přes rozum. No v každém případě to je všude a i bude, s tím nikdo nic neudělá.

10.06.2019 5 z 5

Domácí konzervování ovoce a zeleniny Domácí konzervování ovoce a zeleniny Libuše Vlachová

Díky této knize jsem se naučila zavařovat jakékoliv ovoce a zeleninu, nepostradatelný pomocník.

10.06.2019 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Spojené vyšetřování s bývalým parťákem s kterým se nemusí, je o vůli přenést se přes jakékoliv pocity a především hlavně je vyšetřit tak zapeklitý případ. Boj o nadvládu je velice složitý, ale Kim je natolik schopná, že vše zvládne. Pohřbená pravda vyjde najevo!

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Moc se mi líbilo, že u druhého dílu to přesně začíná tam, kde skončil první díl. Skvělé napojení. Rozvíjející se vztah ke stálejšímu, jaké to bude bydlet spolu. No hlavní hrdinka je stále mokrá v kalhotkách, se divím, proč je vůbec nosí....bez nich by to vše bylo rychlejší že???? A vůbec minulost si vás vždycky najde, ať děláte co děláte....takže jak se s tím vypořádají dál to snad bude ve třetím díle.

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Alayna chtěla být vždy tak moc milována, až zašla za hranice všech vztahů. Co potkala Hudsona nevěřila, že by ji tak moc mohl milovat a bojovala sama se sebou, ale musela si přiznat, že ji tak moc přitahoval, že odhodila všechny zábrany....vždyť on je tak sexy. Vše připadalo tak pravdivé, dokud nepoznala Hudsonovo tajemství. Co je víc...chtíč nebo láska?
Co má udělat proto, aby byla ta jediná a překonala obavy obou? Musela znát jeho minulost, aby věděla jak mu pomoct, jak pomoct jejich vztahu, jak pomoci sobě.

09.06.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak jako v prvním díle tak i v tomto, bylo super pozorovat, kam až se posunou hranice vztahu, ať tam jsou překážky jakýkoli. Tomu bratrovi bych ji s chutí taky jednu vrazila. Takového .....by člověk pohledal. No vše ustáli jak se očekávalo, a byla jsem nakonec šťastná, že to dopadlo jak z pohádky....a žili všichni šťastně až do smrti.

08.06.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Hodně se tu píše, že příběh je moc jednoduchý, předvídatelný, ale o tom tyto knihy přeci jsou. Pohodové rychlé čtení, které vás nezaměstnává přemýšlením o spoustě jiných věcí a nezatěžkává mysl psychologickými úvahami. Měla jsem chuť ochutnat některá jídla, od našich typických omáček, knedlíků apod. Ještě jsem nikdy nejedla co měli ve výběru, dost by mě to zajímalo jak by mi to chutnalo, když jsme zvyklé na úplně jinou kuchyni. A co se protagonistů týče, vše je jak má v romantickém čtení být....tak dlouho se hledali, až se našli :-) píše,

07.06.2019 5 z 5

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Od této spisovatelky je tato kniha moje první přečtená a musím říct, že mě hodně překvapila. Super zápletka propletená romantikou - ty mám nejradši. Do půli knihy jsem si lámala hlavu, kdo by to mohl dělat, vylučovala jsem různou metodou a až ve tři-čtvrtě knihy mě to trklo a ke konci se to potvrdilo. Je fajn, když můžete zapnout své mozkové závity a zároveň řešit případ, autor vás nechá do poslední chvíle tápat. Takže autorku dávám do oblíbených a jdu shánět další její knihy do sbírky.

06.06.2019 5 z 5

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Patricia Cornwell

Další příběh Kay, která musela změnit trochu svůj život. Pořád se divím že se stále drží ve vyšetřování vražd, když je psychicky na dně.

02.06.2019 5 z 5

Smrtící extáze Smrtící extáze J. D. Robb (p)

Dallasová a Peabodyová jsou jako dvě kočky, které se vzájemně provokují. Líbí se mi jak Eva každého zpraží i když to tak ani nemyslí. Má respekt u svých kolegů, její práce je jí vším. Miluje svou práce a hlavně když dostane pachatele a spravedlnost. I ten nejnáročnější úkol, což na první pohled není vidět, je úkol který Eva vyřeší.

02.06.2019 5 z 5

Smrtící nesmrtelnost Smrtící nesmrtelnost J. D. Robb (p)

Fandila jsem Evě, aby si vybrala Roarka a povedlo se. Čekám že jejich vztah se bude víc a víc rozvíjet a zároveň vyšetřovat případy společně i když Roark není policajt , ale bývalý podezřelý.
Od té doby co je s Evou seká latinu a dokonce se stává nejbohatším mužem na zemi. Je chytrý a ví jak dosáhnout vše zákonně. Nehledě, zamilovává se do Evy čím dál víc. Když se do vyšetřování zamíchají i Eviny přátelé, musí vydat větší úsilí k dopadení vraha.

02.06.2019 5 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Druhý díl ve slovenštině, jelikož v češtině jsem dodnes nesehnala. Eva jako vyšetřovatelka je velice kontroverzní. Zahloubává se do detailů až natolik, že má v noci noční můry, které ji ukáží cestu, jak postupovat dál. A nehledě, ještě se nesetkala s někým jako je Roarke, který ji natolik přitahuje, že neví zda mu má důvěřovat, nebo ho dokonce zatknout.

Zítra bude po všem Zítra bude po všem Lee Child

Fascinuje mě jak někdo kouká na nějakého člověka a nic nevidí, když kouká Jack, vidí víc. Dokonce vidí i atentátníka v podobě ženy. Jak to vše může poznat??? Má na to čuch, smůlu nebo štěstí? No pro nás spíše štěstí, jelikož může pokračovat s dalšími příběhy.