georginaa georginaa komentáře u knih

Temná dáma Temná dáma Nora Roberts

Vždy když je detektivní zápletka snažím se určit kdo by to mohl být. U této knihy jsem si vůbec nebyla jistá, ale měla jsem takovou intuici, že vrahem je...... a to se dočtete v knize. Opět od této autorky skvěle provedený příběh.

10.01.2019 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Zajímavý příběh, který se vyřešil po 35 letech. V půli knihy jsem už měla podezření kdo prováděl vraždy a nakonec se to potvrdilo. Takže jsem ráda, že jsem na to přišla. Moc mě též potěšilo, že Kate ve vztahu s Johnem postoupila dál a že jejich vztah se rozvíjí dál a dál.

29.12.2018 5 z 5

Mág z Monterey Mág z Monterey Nora Roberts

Moc se mi líbilo spojení vyšetřování zločinu a zároveň zamilovanosti dvou lidí, kteří se navzájem poznávají při hledání únosu. Kdo by občas nechtěl nahlédnout do mysli druhého, někdy je to opravdu na nervy, když chcete získat odpovědi na vaše otázky a dotyčný nechce nic říct. U Sebastiana to je bez problémů. Zamyslí se a vidí cestu i dopředu, je super, že může i ovlivnit některé nesprávné jednání, což by asi uvítalo mnoho z nás.

29.12.2018 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Příběh který vyvolává plno emocí. Nechápu jak někteří jsou schopni takových to vražd. Jak dokážou rozřezat tělo a být tak chladní. Jejich mysl je zvrácená, mají v hlavě jen své představy plných zlostí, násilí. Škoda že se to nedá nějak zjistit už od útlého věku, kde by se to dalo léčit. V této knize mi docela chyběla ta prostořekost Eriky, která si nenechá nic líbit.

27.12.2018 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Začátek knihy byl takový matoucí. Než se rozuzlilo, kdo je kdo a o co vlastně jde. V další třetině to už dostalo pěkný spád. Fingovaný únos, boj o život, přetvářky, vzrušení.....vše co by skvělá kniha měla mít. A i tajný agent, když najde ženu, která mu rozproudí krev pouze při jejím pohledu, musí zvážit, zda práce je vše co chce a nebo má na výběr žít s ženou kterou miluje?

27.12.2018 4 z 5

Rok Kozy Rok Kozy Jiří Hnilička

Ve druhém díle už Adam viděl svou budoucnost. Požádá Doubravku o ruku ve výtečné cukrárně...dokud se to opět nezvrtlo, ten má ale pech....ale důležité je, že řekla ANO! A další smůla...dostane se do čekárny.....a ta pasáž mě velice pobavila....ještě že ho vyhodili :-) No v každém případě to vygradovalo do dalšího úsměvu na tváři, že to skončilo tak jak má.

21.11.2018 5 z 5

Rok blba Rok blba Jiří Hnilička

Co se mě týče, docela se mi líbilo, že autor dal nahlédnout do mysli chlapa. I když ve vyprávění mi připadal pořád jako kluk, který se stále hledá a vůbec neví co se svým životem podniknout. Věci bral tak jak přišly a nijak se nedral za žádnou kariérou (i když měl titul), ani bohatstvím. Prostě chtěl jen holku co ho bude mít ráda, po práci v klidu si zalézt k telce s holkou a mít poklidný večery, nic závažného neřešit, prostě si jen tak plout životem. Né že bych se nad celou knihou hroutila smíchy, ale některé pasáže byly opravdu s úsměvem na rtech.

17.11.2018 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

To by mě zajímalo jak Chris Carter spí. S takovými hrůzostrašnými myšlenkami, které ukazuje v knihách je to opravdu neskutečné. No v každém případě se kniha opět povedla, konec byl tak rychlý, že když jsem dočetla, divila jsem se jak to takhle mohlo dopadnout? A hned utekl z vězení ..... no určitě je to na další díl.

15.11.2018 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Každý nemůže být kladný hrdina, když se zamyslíte v čem Sabrina vyrůstala, ani se nemůžete divit, že těžko někoho si připustí k tělu. Bez táty a mámy, jen s babičkou, která však nějak byla podivná a s věčně nameteným otčímem, který fakt byl úplně v té rodině zbytečný. Na vše spoléhala pořád sama, skoro neměla s nikým si promluvit, za svojí situaci se styděla a proto to ani neřekla kamarádkám, takže se naučila vše si nechávat pro sebe. Těžko to pak svěřuje klukovi, který je pro ní bohém. Tucker byl vychováván s láskou a ovšem s mamkou mluvil, proto má úplně jiný pohled. A je nekonečně trpělivý, někdy až moc, úplně jiná povaha, než kluci před ním. Takže vše vzal do svých rukou a vlastně šel přesně za svým, co chtěl... Sabrinu.

09.11.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Když se zamiluje oblíbený kluk na vysoké, který si užívá za každých okolností, vždy a všude a s kteroukoliv holkou, je to až k neuvěření, že se stane z jednoho večera beránek, který bude závislý jen na jedné holce a to Alli. Co ona má víc než ostatní? Jak je možné, že ho zkrotí a ukáže mu i jiný život, než jen chlast, holky, hokej a kamarády? I to se stává a je to v této knize krásně napsané.

05.11.2018 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Nedá se porovnat zda první díl byl lepší či horší, prostě nemůžou být stejné, i lidé jsou jiní a tak to má být i v příbězích. Každý má spleten svůj osud jinak a tím jsou knihy poutavé. Nehledě je zajímavé, kam se hokejové partě kluků budou ubírat jejich životy. Zda opravdu se stanou hvězdami týmů, nebo je život a jiná práce odvede úplně někam jinam. Jdu na další díl :-)

03.11.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Velice vtipné dialogy, které mě baví.
Vylekaně zpozorní. „Co se děje?“
„To bereš hormony na podporu růstu nebo co?“ Vytrhnu ruku z jeho kalhot a snažím se zahnat další vlnu nervozity. „Tahle obří chlapská nestvůra se do mě za žádnou cenu nemůže vejít!“
Garrettovi padne hlava do ohbí jeho paže a celé tělo se mu roztřese. Nejdřív mi bleskne hlavou, že jsem ho možná naštvala. Nebo že brečí. Až po chvíli mi dojde, co se děje. On se směje.
Ne, škrtněte to – on se řehtá.
Široká záda se mu otřásají smíchem, až pod námi vibruje celá matrace. Když nakonec promluví, hlas má ochraptělý a lapá po dechu. „ Chlapská nestvůra?“
„Přestaň se smát. Myslím to vážně,“ okřiknu ho.
Jejich špičkování fakt bere dech, musíte se řehtat s nimi, velice zábavně popsané a i když si každý prošel v životě to své, není nic krásnějšího, než poznat partnera, který Vás učiní šťastným nebo šťastnou.

02.11.2018 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

I já budu pět chválu, velice vtipně napsaný příběh o jedné lásce, která přijde jak z čistého nebe. Nečekáš ji, vyhýbáš se , ale stejně tě dostihne. A hlavně nechybí humor, bez kterého to prostě nejde. Takže sice čtení na jeden večer, ale stálo to za to.

30.10.2018 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Pro mě víc napínavý než první díl, četla jsem to jedním dechem, hrůzu jsem cítila až v kostech, tak nevím zda někdy půjdu sama do lesa.

28.10.2018 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Po přečtení prvního dílu jsem byla docela skeptická, druhý díl jsem dočetla, abych věděla jak tato rozmazlená slečna dopadne. Nemít kolem lidi, kteří jí sami určují cestu, asi by nedopadla tak dobře. Měla v sobě zmatky, nevěděla co vlastně ani chce, až ke konci si byla jistá, že miminko je to pravé. Bohužel si myslím, že ani neví do čeho vstoupí. Pokud celý život měla problém sama se sebou, pochybuji, že si bude umět poradit s miminkem. No naštěstí je tam tchyně, která zřejmě vše vezme do rukou. Uvidíme zda bude další pokračování.

24.10.2018 3 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

I já přidám několik slov k této knize. Jak je psáno humorná kniha - tak to bych tak nezařadila, spíše k mírnému pobavení. Bohužel autorka čerpá z dnešní doby, kdy opravdu výchova dětí spočívá v tom, čím víc věcí koupíme, tím nám dítě dá pokoj. Děti si bez mobilů, počítačů a podobných vymožeností ani neumí nic jiného představit. Natož se v dospělosti postarat o sebe, jako rozmazlená Ema. Na to že je jí 27 let se chová jak 12tiletá, co jí sebrali hračku a co teď bude dělat, když jí otec vyhodil z domu??? A ještě ji zabavil televizi, sebral přístup na jeho konto, co bude jíst?? A za všechno vlastně může táta, kterého kvůli tomu začala nenávidět, že jí takhle zničil život.......no měla jsem fakt dost. A že se vdá za bohatého, aby měla zase přístup k nějakému tomu kontu a mohla si kupovat ponožky za dva tisíce korun....no fakt ujetý. Takže takových dětí s naivními představami běhají po světě spousty a já děkuji mým dospělým dcerám, že se takto nikdy nechovaly a že život žijí s úctou.

21.10.2018 3 z 5

Se mnou si nezačínej Se mnou si nezačínej J. D. Robb (p)

Plná očekávání dalšího pokračování Evy Dallasové a opět výborné čtení, až mě mrzelo, že to opět skončilo sotva jsem začala číst. Jeden večer a zase musím čekat na novou knihu, která vyjde bůhví kdy. Ach jo.

18.10.2018 5 z 5

Výhodný obchod Výhodný obchod Nora Roberts

První díl - Správná volba mě nadchla, přečteno ihned, s druhým dílem - Umění podvádět jsem pořád odkládala, nějak mi to pořád nešlo dočíst. No statečně jsem to do louskala, ale vím, že k této knize se už asi nevrátím.

07.10.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Líbí se mi na celé sérii, že i hlavní hrdinka policajtka Kate, je normální ženská, která dostane na frak a i tak nevzdává boj do posledního dechu. Opravdu celá série je skvělá a doufám, že těch dílů bude mnohem víc.

26.08.2018 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Nedokážu si představit tolik let být v zajetí totálních vymaštěnců. Díky policajtům, kteří jsou zapáleny svou prací a dokud nedořeší případ, nic nevzdávají.

26.08.2018 5 z 5