georginaa georginaa komentáře u knih

Téměř bez šance Téměř bez šance J. D. Robb (p)

Nejhorší jsou zkorumpovaní policajti. A jak je dopadnout a nachytat je fakt umění, a Evě se to jako vždy podařilo. Dělat jako že nic a napálit je při jejich chybě, bylo super koukat, jak Evě se to mele v mozku a přemýšlí úplně jinak než ostatní. Má úplně jiný nadhled a to jí moc pomohlo k vyřešení nejcitlivějšímu problému - jak ochránit parťačku Peabodyovou.

04.10.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Jak jsem se v úvodu dočetla, že se příběh odehrává ve Skotsku, byla jsem natěšená. A bohužel hned zklamaná. O samotném Skotsku ani zmínka, jen ulice kam se hlavní hrdinka přestěhovala a kde pracovala a to bylo vše. Což se mohlo více rozvinout o skvělou přírodu apod. Samotné chování Brandona mě občas šokovalo, hraje si na ukázkového chlapa a má velice vlastnické chování, což je poněkud divné, když někoho neznáte a hned mu nařizujete co má a nemá dělat. Nu což....i takový se mezi námi najdou.

08.02.2014 3 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

Detektivní zápletka dá čtenáři takový požitek, aby tak trochu pátral sám, kdo vlastně může být vrah. A netajím se ani tím, že vždy čekám i nějaký románek v ději. A takové knihy jsou okouzlující jako sama představivost autorky. Umí zasáhnout do citů, vjemů a přidat mužský šarm, bez kterých to v románech ani nejde. Takže na závěr .... čtenářkám Sandry Brown, knihu vřele doporučuji.

17.01.2014 5 z 5

Smrtící soud Smrtící soud J. D. Robb (p)

Pořád mě udivuje, jak jsou příběhy složité a zároveň tak pochopitelné. Vždy to ale pochopím až na konci knihy. Jak si Robb dá takovou práci, aby to vedlo k dokonalosti a zároveň k pochopení, co se děje v hlavě Evě D. Ona už v půli knihy ví, kdo by mohl být vrah a já stále dumám jak k tomu mohla přijít. Je i pochopitelné mít nějaký únik od reality, jinak by se z toho všeho mohla zbláznit. A jediný únik je ke svému manželovi, který je jí oporou i když se všemi vyšetřováními vždy nesouhlasí. Její sbírku smrtící ... stále doplňuji a stále se těším na nové díly. Tento díl je opravdu povedený.

26.12.2013 5 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Druhá kniha je o něco lépe popsaná než první "Hrana rozkoše". Více se rozepisuje minulost milenců, jejich pocity a touhy. Je více promyšlená a tím i zábavnější. Více se mi líbila.

10.06.2013 3 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Některé pasáže byly zdlouhavé a jakoby o ničem, omílání jedné věci stále dokola a nějak se ztrácel děj hlavní hrdinky, kdy bydlela od svých blízkých. Též o její adoptivní matce, kde můžu jen podotknout, že neměla ráda nikoho a ani nic, co život přináší. Myšlenka byla v celku pěkná, ale bylo by poměrně lepší popsat více podrobností co se týče postav.

15.12.2012 2 z 5

Přijď, lásko, k nám Přijď, lásko, k nám Danielle Steel

Kniha je realistická ze života, vše se může takto stát, na konci knihy jsem měla smíšený pocity, jako by se to týkalo osobně... a jsem moc ráda, že člověk i když se stane cokoliv, pořád hledá naději na další život i přes všechny nesnáze.

09.04.2012 3 z 5

Jsem ti v patách Jsem ti v patách Beverly Barton

Reed byl odsouzen za vraždu nevlastního otce. Po návratu z vězení se snaží dokázat svou nevinu. Nachází pochopení a později i lásku .

Nebezpečí na Nilu Nebezpečí na Nilu Barbara Cartland

Tento román se mi zatím líbil nejvíc.... plno nástrah a dobrodružství v daleké cizí zemi, láska a též shledání , které by nebylo, nebýt statečné sestry.

Nebe v Hongkongu Nebe v Hongkongu Barbara Cartland

Další zajímavý román, kde bratrské pouto předčí v něco víc.....

Tajemný snoubenec Tajemný snoubenec Arnette Lamb

Román pro ženy z červené knihovny, jak můžeme od této autorky čekat. Nechybí pouto lásky, dobrodružství a tajemství...vše jak má v tomto žánru být. Moc pěkné.

Ranč u Černého potoka Ranč u Černého potoka Jackie Merritt

Dost přitáhnuté za vlasy, ale jako zabití nudy na 3 hodinky to šlo.

Nebezpečný flirt Nebezpečný flirt Cathie Linz

Zamilovanost opět s detektivní zápletkou je super. Pro všechny čtenáře sen dělat v knihovně a hlavně když tam bude přiřazen krásný detektiv, z kterého se podlamují kolena.

Potřebuji muže! Potřebuji muže! Shawna Delacorte

Touha, něha, objetí, to je co člověk stále hledá. Nějakou spřízněnou duši, který pohladí, vyslechne a bude nekonečně milovat. Tak to bylo i Katherine, může Scott ji svou touhu splnit?

Podivuhodné příběhy Podivuhodné příběhy Miroslav Ivanov

Trochu české historie, zajímavě popsané příběhy, četla jsem před mnoha lety.

25.10.2020 3 z 5

Spiknutí sester Spiknutí sester Michael Palmer

V dalším lékařském thrilleru se doktor dostane do velice ošemetných situací. Společenstvo sester sami rozhodovaly nad životem pacientů a podávaly smrtící injekce. Vinu ovšem dávaly tomuto doktorovi, aby zatajily svoje vraždící pohnutky. David musel opět čelit různým rozhodnutím a nic jiného mu nezbývalo, než přijít všemu na kloub a dostat tak společenství do rukou spravedlnosti

18.10.2020 3 z 5

Noc lásky Noc lásky Diana Palmer

Od Palmer jsem již četla více romantických příběhů a ani tento nebyl špatný. Opět je tam detektivní zápletka, trochu akčnosti tomu dává ten správný rozměr.

Nechci tě milovat Nechci tě milovat Rhonda Freeman

Taková hodinová romantika, kde novinářka si bere na paškál majitele chemičky. Netuší však , že jejich shledání mimo pracovní povinnosti je to bude k sobě táhnout. Nedokáží se ubránit chemii a tak se budou muset dohodnout, jak spolupracovat spolu.

Doktor fešák Doktor fešák Glenda Sanders

Vědecká romantika se sice dobře četla, ale já mám radši tajný agenty, kde se prolíná trochu akčnosti, tajemství a detektivní zápletky.

Výkřiky v noci Výkřiky v noci Rodney Stone

Trochu táhlejší vyšetřování unesených dětí. Tím pádem trochu zdlouhavé čtení. Chybělo tomu trochu akčnosti. Ke konci přišlo rozhřešení a vždy mě štve, že za motivem je minulost a jsou do toho zatáhnuty děti.

14.10.2020 3 z 5