hanap hanap komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jedním dechem přečteno, Kim Stoneová je mě sympatická, je chytrá, spravedlivá, stojí v čele týmu vyšetřovatelů těch nejhorších případů. Těším se na další díl, už ho mám připravený.

01.10.2017 4 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Mě se kniha líbila, přidám brzy nějakou další.

29.05.2016 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Dobrá a napínavá detektivka . Určitě vyhledám i další od této autorky .

20.02.2016 4 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Očekávala jsem víc od autora Skály, námět zajímavý , poslední vrah (vražedkyně )se dal uhádnout , ale jinak málo , některé úseky hodně slabé , milostné scény podrobně popisované zbytečné , konec jak v červené knihovně . Za mě nic moc .Dvě hvězdy dávám nakladatelství Host za obálku , za text nic.

16.07.2015 2 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Celá trilogie je krásné čtení ," Šachové figurky" jsou napínavé a záhadné od začátku do konce knihy ,stejně jako předchozí díly . Moc jsem si čtení užila . Díky pane May.

15.03.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásně napsaný příběh , je velká spotřeba kapesníčků , na závěr ještě nějaký čas na přemýšlení - jak bych se zachovala já ? Doporučuji přečíst.

01.04.2014 5 z 5

Opat s mečem Opat s mečem Peter Tremayne (p)

Skvělé čtení,doporučuji číst příběhy sestry Fidelmi po pořádku,v každé knize se posouvá životní příběh sestry Fidelmi a bratra Eadulfa,mě se stalo ,že je čtu přeházeně ,detektivní zápletce to nevadí.

03.02.2013 4 z 5

Pohřbeni zaživa Pohřbeni zaživa Dominik Dán

Krásně napsaný příběh o hnusných všeho schopných lidech.

15.09.2024 5 z 5

Anglická zahrada Anglická zahrada Petra Klabouchová

Nelíbilo se mně jak to téma bylo zpracované, to infantilní vyjadřování, hrůza. Ti kluci nebyli žádní andílci a asi těžko by se vyjadřovali " penízky,. " Přitom to mohla být zajímavá kniha o lidské lhostejnosti, chamtivosti a malosti.

26.08.2024 2 z 5

Ignis fatuus Ignis fatuus Petra Klabouchová

Pro mě to bylo super čtení, knihu jsem si užila. Vyhledám si další knihy této autorky.

19.08.2024 5 z 5

Tajemství domu v L. Tajemství domu v L. Šárka Andrlová

Zcela uvěřitelný příběh, velmi čtivě napsaný.

28.07.2024 4 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

Současný příběh sociálně slabé komunity jednoho domů a jednoho policisty z Vitkovic. Kriminální zápletka jeko bonus.Poslechnuto v audio verzi, hezky načtené.

19.07.2024 4 z 5

Jako veš v kožichu Jako veš v kožichu Marie Rejfová

Velmi povedený díl o Josefině Diviškové, vtipné hlášky, překvapivý pachatel, skvělá tetička Václava.

15.07.2024 4 z 5

Kdo maže, ten jede Kdo maže, ten jede Marie Rejfová

Česká detektivka, čtení na pohodu.

05.07.2024 3 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Skvělá Josefina, vtipný příběh.

05.07.2024 3 z 5

Anna O. Anna O. Matthew Blake

Já měla s touto knihou problém, čekala jsem asi něco trochu jiného. Nebavily mě ty komplikované vztahy v rodině Anny, složitý vztah dr Prince s manželkou i dcerou.
Možná se ke knize někdy vrátím.

01.07.2024 3 z 5

Odvaha Odvaha Markéta Lukášková

Padesátá léta, to byla hrozná doba, která nás (Čechoslováky) poznamenala na další dlouhá léta. Na příběhu Ady je krásně popsáno jak je komunismus zrudná ideologie,
V první části je popsáno jak se dá žít, ohnout se, přizpůsobit a najít život v dostatku a klidu. V druhé části, I když méně rozvedené je aspoň naděje .

25.05.2024 5 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Pascale Robert-Diard

Hodně zajímavý příběh ze soudni síně. Je to o lži a pravdě, vině a nevině, v neposlední řadě o svědomí. Pro mě i něco k zamyšlení.

22.05.2024 5 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Krásná kniha, už obálka nás upoutá. Nádherně vystavěný příběh úspěšně tenistky a otce a trenéra v jedné osobě. Autorka nás zavede na tenisové dvorce a rozvine úžasný příběh.

05.04.2024 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Hmm, nevím co napsat, thrillery mám ráda, ale tenhle se mě zdál hodně "přitažený za uši ", Pochválím čtivou formu knihy. Přečtete si ji uvidíte.

20.09.2023 3 z 5