Hatshepsut Online Hatshepsut komentáře u knih

Ráda tě poznávám Ráda tě poznávám Rachel Winters

Chtěla jsem si přečíst něco zábavného a nenáročného a tato kniha to splňuje. Vtipné trapasy hlavní hrdinky Evie mě bavily a celkově tento příběh řadím mezi ty povedenější oddechové romantické komedie.

19.06.2022 4 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Tato série si rozhodně umí udržet své čtenáře, jelikož každý díl má své kouzlo. A hlavně díky za duchy St. Giles, kteří chrání obyvatele chudé londýnské čtvrti svými hrdinskými skutky. Opět čtivé romantické čtení.

18.06.2022 5 z 5

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Po přečtení prvního dílu Rebelek jsem věděla do čeho jdu a proto mám pocit, že se mi tento díl líbil o trochu více. Určitě je pro nás dnes nepředstavitelné s čím se musely ženy ještě v minulém století potýkat. A jak těžké bylo bojovat za svá práva a za svobodu. V této době musely skrývat svou inteligenci, a vůbec se chovat v tehdejší společnosti tak, aby se nedotkly mužské ješitnosti. Nakonec byly i proti svým matkám a ženám, které tomuto společenskému uspořádání věřily, jelikož tak byly vychovány. Klobouk dolů! Velmi zdařilé romanticko-historické čtení. Těším se na další díly rebelek.

17.06.2022 4 z 5

Kde se les dotýká hvězd Kde se les dotýká hvězd Glendy Vanderah

Tak tato kniha mě překvapila. Na začátku jsem hodně váhala, kam autorka míří tímto příběhem, ale potom vás vyprávění pohltí a není možné, aby se vás osudy hlavních postav nedotkly. Přebal knihy je moc krásný a nádherně doplňuje celé dílo. Určitě doporučuji.

12.06.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Tak tohle byla sázka na jistotu! Vždy se těším na každý nový díl a opět jsem velmi spokojená. Perfektní oddechovka, která vám na konci tzv. vykouzlí úsměv na rtech.

11.06.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Příběhy z této série jsou vždy plné smutku a životních neštěstí. Nicméně jsou velmi čtivé a nelze se od nich odtrhnout. Je to emocionální jízda!

11.06.2022 5 z 5

Řekni ne vévodovi Řekni ne vévodovi Eloisa James

Tento díl byl o něco slabší než ty předchozí, hodnotila bych tak 3,5. Přesto je celá série velmi zdařilá a čtivá. Postavy jsou sympatické a děj má spád. Každý příběh je věnován jednomu z potomků sympatické vévodské rodiny Wildů, které si oblíbíte. Na konci každé knihy před epilogem je kapitola, která vám naznačí, o čem asi bude příští román. Autorka vás prostě naláká a mně nezbývá než se těšit na pokračování. :-)

10.06.2022 3 z 5

Smluvené manželství Smluvené manželství Eloisa James

Chápu, že pro náročnější čtenářku je to možná stále dokola, ale mně se příběhy z této série líbí. Obsahuje to přesně to co má a já si u takové knihy vždy perfektně odpočinu od všech všedních starostí a práce. Prostě čistá hlava!

10.06.2022 4 z 5

Nevhodná partie Nevhodná partie Eloisa James

Na tento díl jsem se těšila už po přečtení předchozího, kde už byla krátká upoutávka. Je to zhruba ve stejném duchu jako Osudový návrat, takže nic až tak překvapivého a není zde ani tolik vtipných přestřelek. Ale čte se to moc hezky. :-)

07.06.2022 4 z 5

Osudový návrat Osudový návrat Eloisa James

Kniha byla čtivá a za mě obsahovala vše, co má romantický historický příběh mít. Jsem spokojená a určitě si přečtu další díly o Lavinii i o Dianě. Pro mě skvělé oddechové vtipné čtení. Dávám o jednu hvězdu méně, nevím jestli překladem, ale občas některé věty nedávaly smysl, ale celkově to význam neztratilo.

06.06.2022 4 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Tato autorka píše skvělé historické romance. K tomu není co dodat. Opět vtipné, má to spád a velmi dobře se to čte.

"Život se dá pochopit, jen když se podíváte za sebe, ale žít se dá, jen když hledíte dopředu." Kierkegaard

05.06.2022 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Jsem spokojená. Tato autorka rozhodně umí psát zábavné romantické románky. Tento byl pravda trochu stručnejší, ale já se velmi pobavila a fanoušek Julii Quinn si určitě přijde na své.

04.06.2022 4 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

Zajímavá myšlenka, že by pánové četli romantické čtení, aby načerpali inspiraci? :-) Příběh o záchraně manželství baseballové hvězdy Gavina Scotta byl velmi pohodově a zábavně napsán. Není to nic emočně vypjatého, prostě lehká relaxační oddechovka.

02.06.2022 4 z 5

Země Nory Robertsové Země Nory Robertsové Ava Miles

Velmi pohodové romantické čtení s lehkou detektivní zápletkou. Těším se na další díl s vtipnou Jill a Brianem, určitě si přečtu!

01.06.2022 4 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Obdivuji J.R.Ward jak dokáže napsat série, které už mají mnoho postav a stále jsou příběhy propletené více dějovými linkami a vy jste rádi, že při čtení stíháte neuvěřitelný tok jejích myšlenek. Nicméně zde to nebylo tak náročné, linky byly dvě, z nichž jedna s postavami členů z bratrstva. Souhlasím s názory, že tomu něco chybělo, ale přikládala jsem to prvnímu dílu této série, že bude rozjezdový. No ale co ten střihlý konec? To se ostatním autorčiným příběhům vůbec nepodobá. Jinak námět dobrý, ale postavy zde stále více skrývali tajemství, které bylo na konci slabě odhaleno, což mě zklamalo. Nicméně si na další díl počkám a uvidíme.

29.05.2022 3 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Moc krásný příběh dvou nešťastných duší. Takové životní ztráty Bena a Elitabeth je těžké snést a naučit se opět žít, být natolik silný znovu někomu věřit, zamilovat se, postavit se osudu a nakonec nalézt štěstí a lásku rozhodně není lehké!

24.05.2022 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Moje první kniha od tohoto autora a musím přiznat, že jsem nadšená. Je to krásná kniha plná napětí a já se od ní vůbec nemohla odtrhnout. Drsná horská divočina a síla překonat ji a přežít je neuvěřitelná. Romantická linka v této knize je smutná, ale nádherně zpracovaná. Odhadla jsem zápletku Benova osudu již v první třetině příběhu, přesto jsem potřebovala v závěru kapesníky. Film jsem neviděla a po přečtení níže uvedených recenzí mě to ani neláká.

24.05.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Souhlasím trochu přeslazené a lehce neuvěřitelné, ale jinak krásný romantický příběh. Romány této autorky nezklamou.

23.05.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Knihy od této autorky jsou poměrně zdlouhavé, ale jsou super oddechovka, na kterou se vždy těším. Příběh velmi uzavřeného Aidena a přátelské Van, mající oba za sebou nelehké dětství, mě bavil až do konce. Příjemnou změnou v této romantice je muž, který není takový ten klasický playboy.

22.05.2022 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Závěr romanticko-erotické povídkové trilogie byl za mě nejlepší. Oddechové čtení, kde si se slušňákem AJem a rebelkou Brett příjemně relaxnete!

21.05.2022 4 z 5