Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Tato autorka je skvělá. Četla jsem všechny její série a každá má něco do sebe. Začátek příběhu Ann a Dannyho vás prostě strhne a ani pokračování děje neztrácí na kvalitě. Zároveň si můžete přečíst, jak je povolání hasičů obdivuhodné, statečné, náročné a hlavně, jak často boj s ohněm nekončí dobře ani pro ně samotné.

17.10.2021 5 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Poklidný romantický příběh se zajímavým námětem. Pár nesrovnalostí tu skutečně je, ale kniha neurazí a určitě potěší všechny čtenáře, kteří neočekávají napínavý, vášnivý román.

13.10.2021 3 z 5

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

Určitě mě autorka této série mile překvapila. A rozhodně si přečtu její další tvorbu. Poslední díl byl pravda trochu zdlouhavější a dá se říct, že už tolik nepřekvapil. Nicméně věčný optimismus a upřímnost hlavní hrdinky Daisy? To byl prostě skvělý čtenářský zážitek, který pobaví.

11.10.2021 4 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Moc pěkný romantický příběh. V části příběhu, kdy Filip žádá Marii, aby si ho vzala, mi jeho žádost silně připomíná pana Darcyho v románu Pýcha a předsudek.

10.10.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Po sérii hříšníci jsem se obávala o čem tato Nová generace bude. A musím autorce přiznat, že mě kniha opět emočně vycucla! Objeví se zde postavy, které jsou vám z počátku nesympatické, ale na konci příběhu jim jejich chování jste schopni odpustit a ještě s nimi soucítit. Určitě si přečtu další díly.

24.09.2021 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tento díl mám z celé série nejraději. Autorka svým psaním dokáže v člověku probudit neuvěřitelné emoce a není možné se odtrhnout od knihy. Příběh Emílie a Viciouse byl pro mě silným prožitkem a určitě se k této knize a vlastně celé sérii vrátím.

"Lidé v Japonsku cestují ze všech koutů země, aby viděli kvetoucí třešně, sakury. Sezona jejich květů je krátká, ale dech beroucí, a potom okvětní lístky spadnou na zem a rozptýlí je vítr a déšť. Babička říkala, že třešňový květ je jako život. Sladký a krásný, ale trvá zatraceně krátce. Příliš krátce na to, abys dělal to, co nechceš. Je příliš krátký na to, abys opouštěl lidi, které miluješ.

24.09.2021 5 z 5

V zajetí zimy V zajetí zimy Naomi Novik

Po přečtení knihy "Ve stínu hvozdu" už vím, že autorka píše začátek pomaleji a dlouho nevíte, jak se příběh bude odvíjet, ale kniha stojí za to přečíst! A má velmi krásný pohádkový konec! Určitě originální fantasy!

26.08.2021 5 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Zpočátku pro mě byla tato fantasy trochu zdlouhavá a ne tolik zajímavá. Ale pozor, nenechte se odradit a dejte knize šanci, určitě nebudete litovat. Je to zase trochu jiné fantasy čtení a má to svěží konec! Už se těším na další knihu této autorky "V zajetí zimy".

25.08.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Knihu bych neodsuzovala, ale zařadila mezi harlequiny. Jednoduché letní romantické čtení.

15.08.2021 3 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Na začátku knihy jsem váhala, zda mě kniha může něčím překvapit. Musím ale ocenit vtipné dialogy hlavních postav. Skvělá pasáž, kde autorka líčí scénu jejich kempování - opravdu jsem se u ní bavila. Je to rozhodně povedená romantická komedie, kterých již bylo na toto téma napsáno hodně, ale s touto rozhodně čas nepromarníte!

15.07.2021 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Ano, je to takové "prosté" čtení, ale já se pobavila. Je to krátká oddechovka, u které se zasmějete. Proč ne!

11.07.2021 3 z 5

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Kniha byla moc krásná. Příběh Annie než potkala Alexe byl velmi emotivní a smutný. Ovšem u pasáže, kdy Alex s Maddy vysvětlují Annie, že je těhotná, jsem se bavila. :-)

13.06.2021 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Když přečtěte první díl, nemůžete jinak, než se těšit na pokračování. Faktem ale je, že druhý díl byl slabší. Četlo se to dobře, ale to sbližování hlavních postav Sage a Lucy v prvním díle bylo rozhodně lepší.

13.05.2021 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Od této autorky jsem přečetla vše a jsem spokojená! Ano je to "zase" romantika, ano je to asi trochu natahované, a ano konec je od začátku předvídatelný, ale je to velmi čtivé. A čte se to tak nějak příjemně. Je to fajn oddechovka. V dnešní době a při tom kvantu knih na trhu s touto tématikou není vůbec špatné přečíst něco takového, co každou chvíli nenutí čtenáře prožívat extrémně dramatické situace. Prostě to pohladí čtenářskou duši!

08.05.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Obě knihy této autorky jsou velmi vtipné. A proto jsem si je oblíbila. Samozřejmě nemůžete očekávat moc reálné situace, které by se mohly stát v normálním běžném životě, ale o tom to není! Rozhodně se pobavíte!

18.04.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Vtipné, romantické a čte se samo. Autorka tyto knihy psát prostě umí. Jistě je to romantická klasika podle vzoru bohatý a chudá. Ale vždy při jejím psaní najdu něco, co mě pobaví a naladí mi úsměv na tváři a o tom příběhy se šťastným koncem mají být.

27.02.2021 5 z 5