Hatshepsut Online Hatshepsut komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Myslela jsem, že budu mít po takové době problémy si vzpomenout na příběh Eriky, ale vše mi čtením krásně naskočilo. Je fakt, že po dočtení minulého dílu jsem nechápala autora, že sérii takto ukončil? A ejhle je tu další díl a mně se moc líbil. Bohužel jsem si vraha tipla vcelku rychle, nicméně zápletka byla povedená a konečně snad na Eriku čeká i nějaké to štěstí.

29.06.2023 5 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

Příběhy této série nejsou psané nijak do hloubky. Mají podobnou strukturu. Je to opravdu lehké čtení, kdy jste za chvíli na konci knihy. Něco tomu prostě chybí. Nutno brát jako krátké pohádkové romance.

27.06.2023 3 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Nadpřirozená romance psaná tak nějak letem světem a stejně tak ji máte i přečtenou. Uvidíme další díly.

27.06.2023 3 z 5

Zloděj osudu Zloděj osudu Jude Deveraux (p)

Jsem ráda, že jsem měla všechny tři díly této série než jsem se do ní pustila. Závěr mi přišel malinko ochuzený, ale celá trilogie se mi líbila. Uvidíme, zda nás autorky překvapí pokračováním!

24.06.2023 5 z 5

Nesplnitelný slib Nesplnitelný slib Jude Deveraux (p)

Pokračování příběhu Liama a Cory a záhadného Fina se mi líbí. I ta rozvíjející se detektivní linka v příběhu, která je stále neodhalena je zajímavá. Těším se na poslední díl a jsem zvědavá, zda můj tip pachatele je správný.

21.06.2023 5 z 5

Životní šance Životní šance Jude Deveraux (p)

Jude Deveraux je moje srdcová záležitost. Co jsem od ní mohla sehnat, mám přečtené i vícekrát a nikdy jsem nebyla zklamaná. Mám od ní oblíbenější a méně oblíbené knihy, ale pro mě je to paní autorka, co se historických romancí týče. Tento příběh je něco jiného, než jsme od autorky zvyklí, ale mně se líbil. Určitě je plus, že jsem se z komentářů dozvěděla o pokračování, jinak by mě otevřený konec také zklamal.

19.06.2023 4 z 5

Věž Věž Skye Warren

Závěr série už byl dost temný, šílený a to doslova, přesto si autorka umí udržet svým psaním pozornost čtenáře. Celou sérii jsem přečetla během dvou dnů. Za řeckou mytologii a šachovou tématiku určitě bod.

Pandora byla první žena stvořená bohy. Zeus nařídil, že má být vytvarována z hlíny. Její stvoření bylo trestem za Prométheovu krádež ohně.
V tomto smyslu byla její zvědavost předem daná, byla součástí jejího osudu.

18.06.2023

Jezdec Jezdec Skye Warren

V tomto díle se už trochu více rozplétá zápletka příběhu, ale stále nám uniká řešení. Určitě se přidávám ke komentářům, že je to velmi čtivé a nenechá vás to knihu odložit. Jsem ráda, že nemusím čekat na další díl a doufám, že je poslední. :-)

18.06.2023 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

V tomto žánru určitě jedna z velmi čtivých knih, autorka si s námi tak trochu hraje, jelikož u Gabriela stále váháte, zda mu vše věřit a cítit k němu vůbec nějaké sympatie. Vlastně škoda, že neznáme vyprávění z jeho pohledu, ale to by ztratilo na záhadnosti celého příběhu. Konec otevřený, což je přesně to, proč jsem si počkala na zbývající díly! :-) Věřím, že tento díl byl rozjezdem celé série.

18.06.2023 4 z 5

Rebelka a záletník Rebelka a záletník Emily Sullivan

Historická romance z konce 19. století odehrávající se na skotském panství a pro mě od této autorky již druhá kniha. Nejsou to špatné příběhy, oba bych hodnotila 3,5 *. Je to čtivé, oddechové a spíše poklidné vyprávění a najde se zde vždy i nějaká akční zápletka. Vždy když čtu knihy z tohoto období, kdy ženy stále ještě neměly svoji nezávislost a volební právo, přijde mi to děsivé až neuvěřitelné. To vše se změnilo až na počátku 20. století a jen díky vytrvalosti a odvahy žen, které to nevzdaly.

17.06.2023 3 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Tak to byla tedy smršť neuvěřitelných událostí, jinak to nelze popsat. Ne nadarmo platí, že někdy méně je více. Celé trilogii nelze upřít čtivost, ale třetí díl je prostě už nějak moc situací najednou. Stále každou kapitolou odhalujete další dějové zvraty a přece tomu není konec. A potom krátký epilog a je to! Asi by opravdu stačila jedna kniha a někde malinko ubrat. Zde tedy autorka fantazii meze nekladla. :-)

12.06.2023 3 z 5

Princ Princ Devney Perry

Zatím u mě rozhodně vede třetí díl, ale i tady bylo vyprávění čtivé. Těžko říci, zda to byl konec nebo si pro nás autorka připraví další pokračování. Nezbývá než se nechat překvapit!

11.06.2023 4 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Pro mě je to jedna z autorek, kde sázím na jistotu. Její příběhy možná nemají originální námět, obsahují romantická klišé, ale jsou velmi čtivé. Líbí se mi, že vždy v příběhu najdete kromě lásky, přátelství i rodinu nebo nějakou komunitu, která drží při sobě.

"Krása je v tom, jak žijeme, jaký život kolem sebe vytváříme. Žít život, který má smysl."

09.06.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Velmi oddechová série, nicméně tento díl byl skvělý. Rozhodně zajímavý námět, který odhaluje historii rodiny Bradfordů a jejich "stále hladových" mužů. Příběh Elizabeth a Roberta je plný zlomyslných schválností, léček a hašteření, které začalo již v době jejich dětství. Chcete se dozvědět co se stane, když se po letech opět setkají? Tak to si určitě nenechte ujít a čtěte. Příjemná romantická záležitost na jeden večer!

07.06.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Povedený romantický příběh s Tobym a Jo v hlavních rolích. Tato autorka umí použít vtipné dialogy, které celý děj příjemně okoření. Pouze konec knihy mi už přišel natahovaný, takže o hvězdičku méně. Za to Jeeves byl nevšedním a rozhodně zajímavým zpestřením celého vyprávění.

"Super! Máme rande." Při pohledu na můj výraz se rychle opraví: "Ne, tak jsem to nemyslela. Samozřejmě, že to není rande. Přátelé jako my spolubydlící nemají rande. My máme"
"Večeři?" navrhnu.
"Ano! Je to večeře. Tak se měj."
"Jasně. Zatím."
Oba vykročíme k výtahu, kde čekáme, až se otevřou dveře. Když k tomu dojde, vstoupíme dovnitř, a pak svorně zíráme na dveře, jak se zavírají.
Po několika vteřinách prolomím ticho: "Asi jsme se měli rozloučit až dole."
Joanna přikývne. "Asi jo."

06.06.2023 4 z 5

Vsaď se! Vsaď se! Jennifer Crusie

Romantická vtipná komedie s nejistou Min a sympatickým "prevítem" Calem. Pokud si chcete trochu vyčistit hlavu a pobavit se, určitě se vám příběh bude líbit. Jsou zde velmi zábavně popsané problémy ve vztazích, které mají nakonec šťastný, trochu bláznivý, konec.

04.06.2023 4 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Příběh sám o sobě špatný nebyl, postavy sympatické, ale tak nějak to během čtení ztrácelo na síle. Za mě byl určitě záživnější první díl. Toto byla taková lehká oddechovka!:-)

01.06.2023 3 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Zajímavý příběh s hlavní hrdinkou Clem, která následkem násilného přepadení ztratí paměť a její život začíná od začátku. Děsivý pocit, když nepoznáváte ani nejbližší lidi a musíte převážně věřit tomu, co vám ostatní odhalí. Čtivý příběh se zajímavými postavami a s trochou napětí. Malinko mě zaskočil rychlý konec a vcelku pro mě rychlé odhalení hlavní zápletky, ale přesto se mi kniha moc líbila.

29.05.2023 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Je pravda, že Elle Kennedy má většinou vtipné romantické příběhy a tento se vymyká. Také bych ho přirovnala více ke knihám L. J. Shen. Je zde hodně bohatých a zkažených, no přesto jako by v duších těchto postav čekalo něco na záchranu a tak to přečtete raz dva. Jsem zvědavá, jak se budou vyvíjet příběhy ostatních postav této série. Tak snad se brzy dočkáme pokračování.

26.05.2023 4 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Opět skvělá kniha této autorky. Její knihy jsou vyložené návykové. Přestože některé charaktery jejích postav jsou děsivé a temné, nejste schopni se od jejích knih odpoutat. Příběh, kde veškeré zlo je nahrazeno dobrem a vy jste na konci příběhu spokojení, že to tak dopadlo. Takže pokud máte rádi tuto temnou atmosféru protkanou romantikou, pusťte se do čtení.

Jsem zmetek, byl jsem zmetek, a rozhodně nemám v úmyslu to nějak měnit. Mám to vryté v DNA. Ale chci být tvůj zmetek. K tobě dokážu být hodný. Možná pro tebe dokážu být dokonce úžasný. Zastavím déšť, aby nepadal, a taky hrom, aby nehřměl, i vítr, aby nefoukal. A ano, rozhodně jsem věděl, že se vrátíš."

21.05.2023 5 z 5