helenkan helenkan komentáře u knih

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti J. D. Robb (p)

Nebylo to napínavý jak kšandy, ale přesto se mi to líbilo. A vyšetřování takových "hajzlů" mělo taky něco do sebe. Zvláště když skončili na tom správným místě.

19.10.2021 5 z 5

Mám tě v hrsti Mám tě v hrsti J. D. Robb (p)

Nemám co vytknout. Opět skvělý díl. Obdivuji autorku za její vymýšlení stále nových zápletek, zvláště po sérii s tolika díly.

16.10.2021 5 z 5

Darebákova sázka Darebákova sázka Christi Caldwell

Není to špatné čtení, ale taky ne úplně to "pravý ořechový." Chvílema i trochu nudná a opakující místa.

11.10.2021 3 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Pěkný příběh o obdivuhodném přátelství. Jak je důležité mít někoho, na koho se můžete spolehnout v každé chvíli, ať je jakkoliv těžká. Jen mi tentokrát čtení nešlo tak hladce.

09.10.2021 4 z 5

Jean-Paul Belmondo Jean-Paul Belmondo Jiří Žák

Na biografie zrovna moc nejsem, ale jsem ráda, že zrovna tahle zdobí mojí knihovnu.

30.09.2021 5 z 5

Vychovatelka na scestí Vychovatelka na scestí Laura Lee Guhrke

Pěknou romantiku si ráda vychutnám. :-) A s těma dvouma rošťákama jsem si to i užívala.

30.09.2021 4 z 5

Hvězdy svítí z výšky Hvězdy svítí z výšky Sidney Sheldon

Dětství měla Lara hrozný a tátu přímo úděsnýho. A přesto se svou silnou vůlí a pílí dostala až na vrchol. Byla obdivuhodná, ale přiznávám, že sympatická mi vůbec nebyla. Příběh to byl ale pěkný.

22.09.2021 3 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Tentokrát jsem se začátkem prokousávala trochu dýl. Ale jinak opět pěkně napínavý čtení. A s koncem, jaký umí Coben parádně všechna vaše podezření rozmetat. :-)

18.09.2021 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

I když tušíte, jak to dopadne, stejně je to pěkné čtení než se k tomu konci dostanete. Příběh další dvojice z téhle série. Správná oddechovka.

13.09.2021 4 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Joseph Finder

Někdy začnete číst knížku a než se nadějete jste skoro v polovině. Tahle mě pohltila tak, že jsem jí zvládla za dva dny. Pěkná detektivka se sympatickým hlavním hrdinou.

07.09.2021 4 z 5

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Pár knih na tohle téma jsem už přečetla. Ale přiznávám tohle jsem nedočetla. Skončila jsem skoro v polovině. Proto nebudu hodnotit. Mě to fakt nebavilo.

06.09.2021

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

To byl pěkný příběh. Moc se mi to líbilo. A neodradila mě ani spousta stránek. Většinou jsem četla o celebritách,které si užívají večírky, mejdany, chlast a drogy, využívání fanynek jak se dá. I když s těma to taky není jednoduchý, nemají žádnou sebeúctu a za spoustu problémů si můžou samy. Tohle mě mile překvapilo, bylo to úplně naopak. Za mě dobrý. :-)

28.08.2021 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Protože na mě pořád vyskakujou reklamy na seriál i na knížku, a jelikož jsem jí četla už před lety, tak jsem si dala opáčko. A nebylo to na škodu. Aspoň jsem si děj připomněla a taky se pobavila. Mám tuhle sérii ráda. Je to ten správný "voraz " :-)

26.08.2021 5 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Jako vždy pořádně zamotaný, promíchaný, napínavý až do konce. Podezřelých spoustu, ale uhodnout toho pravého se těžko povede. Aspoň mě ne. :-) Já si čtení vychutnala.

22.08.2021 4 z 5

Bláto a mršiny Bláto a mršiny Ann Granger

Tohle mě vážně bavilo. Takové normální klidné detektivní vyšetřování. A to se mi líbí.

20.08.2021 3 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Trochu slabší než co jsem zatím četla. Řekla bych že jsou si témata až moc podobná s jinými knihami autorek. Ale aspoň tam nebyl tak moc podrobný popis sexuálních hrátek. Což zrovna nemusim. Mám radši trochu představivosti. :-) Ale to je jen můj názor.

16.08.2021 3 z 5

Vánoční pohlednice Vánoční pohlednice Dilly Court

Asi jsem čekala něco jiného. Ze začátku to vypadalo celkem zajímavě, ale pak se to nějak pokazilo. Alice mi zrovna moc do oka nepadla. A že by měla veškeré problémy, tajemství a dokonce i kriminálníky z podsvětí sama napravit a vyřešit? To je fakt dost divný a naivní. Moc nad tím nepřemýšlet a jen odpočívat takže číst se to dá.

16.08.2021 3 z 5

Srdce z kamene Srdce z kamene Simon Scarrow

Zase jsem si rozšířila vědomosti. O tom jak se bojovalo v Řecku jsem četla teď poprvé. Docela zajímavý příběh. Jen detaily bitev mě (jako laikovi) zrovna moc nebavily. Při představě, že vlezu do ponorky mě jímala hrůza. Ale jinak dobrý a poučný čtení.

12.08.2021 3 z 5

Na hraně Na hraně Amanda Quick (p)

Detektivka, napětí, romantika vše v jednom. Jsem spokojená, líbilo se mi to. A navíc tahle autorka patří mezi mé oblíbené.

05.08.2021 5 z 5

O nějaké paní hoteliérce jsem neměla ani páru,tak jsem si ráda přečetla její příběh. Nemůžu říct, že by mě byla zrovna sympatická, ale to nebyli ani její rodiče. Mysleli jen na svoje sny a kvůli nim dceru zaprodali. Neměla to lehké, ale svým způsobem se pak chovala stejně. Byla tak trochu sobec a ani dětem neuměla projevit víc lásky. Konec byl trochu uspěchaný. Docela by mě zajímalo co bylo s dětmi, s Vilmou. Zajímavé čtení to ale bylo.

04.08.2021 3 z 5