helenkan helenkan komentáře u knih

Docela pěkný příběh s trochou tajemství a kouzla. Oddechovka jak má být.

27.07.2021 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tenhle díl se mi zdál o trochu slabší než první. A Dawn mě dokonce někdy dost štvala, ale nemůžem být stále spokojené. :-) Stejně můžu říct, že se mi to líbilo. Jen dám o jednu * míň.

22.07.2021 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Já se zase bavila. Pěkná romantika plná vtipných momentů. Žádná nudná místa.

18.07.2021 5 z 5

Pokřivená zrcadla Pokřivená zrcadla Amanda Quick (p)

Romantika s detektivní zápletkou nebo detektivka s romantikou? To je fuk. Hlavně, že se mi to líbilo. Moc fajn čtení.

17.07.2021 5 z 5

Příslib naděje Příslib naděje Tamara McKinley

Mám ráda tyhle příběhy z Austrálie. Pěkná romantika.

14.07.2021 4 z 5

Cesta u řeky Cesta u řeky Amanda Quick (p)

Tohle bylo fakt dobrý. Nic tomu nechybělo. Romantika, společné vyšetřování,dobrá zápletka, vraždy a překvapivý konec v odhalení pachatele. Paráda.

11.07.2021 5 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce M. J. Summers (p)

Pro mně tohle nic moc. Taky jsem to četla poměrně dlouho. A abych to moc nehaněla. Příběh začínal celkem dobře. Obě hlavní postavy byly sympatický a začlo to být zajímavý. Kéž by to tak i zůstalo, ale bohužel se to zvrtlo. A pak už jsem se musela nutit k dočtení.

10.07.2021 2 z 5

Vzpoura plyšového medvídka Vzpoura plyšového medvídka Otilie K. Grezlová

Mě se to líbilo. Příběh který může být i ze života. S takovou Danou jsem se taky už setkala.

03.07.2021 3 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Já si nestěžuju. Podle mě super čtení. Detektivní práce i soukromý život Dalasové včetně jejich přátel a spolupracovníků mě fakt baví.

01.07.2021 5 z 5

Se mnou si nezačínej Se mnou si nezačínej J. D. Robb (p)

Co napsat? Prostě pro mě zase super. Některý díl je lepší, některý slabší, ale tak je to u každé série. Abych byla někdy zklamaná? U téhle se mi to ještě nestalo. A to už má 52 dílů. No ještě mi jich chybí 7 přečíst. :-) Paní spisovatelka má můj obdiv.

27.06.2021 5 z 5

Nesnáze s láskou Nesnáze s láskou Laura Lee Guhrke

Pěkné romantické počteníčko. Clara i Rex jsou správná dvojka, docela jsem se s nima bavila.:-)

23.06.2021 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Stačí chvilka a hned je život vzhůru nohama. Naštěstí měl skvělou rodinu a bezvadný přátele. Pěkně mi to hrálo na city. :-) Ale líbilo se mi to.

21.06.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Po přečtení Listopádu a Svědectví o životě v KLDR jsem přesně tohle potřebovala. Pěknou,klidnou romantiku. Líbilo se mi to natolik, že si hodlám obstarat i další díly. Tyhle série o různých přátelstvích, osudech a seznamováních čtu ráda. A tahle se mi zamlouvá.

19.06.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Přečetla jsem za jeden den. Během čtení jsem měla dost často husí kůži. Ale zároveň mě poháněla zvědavost v pokračování. Na konci jsem si pořádně oddechla nad tím, že se to všechno událo jen v knize. Díky bohu,že to dopadlo tak jak to dopadlo. Přesto se mi knížka líbila. Paní Mornštajnová opět ukázala, že umí.

18.06.2021 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Podle komentářů pode mnou jsem asi divná. Mě to moc nebavilo.

16.06.2021 3 z 5

Čtenářský klub slečny Lucie Čtenářský klub slečny Lucie Emma Davies

Pěkné vyprávěni o osudech lidí, kteří se potkali a poté spřátelili v knihovně. Taková skorojednohubka. :-)

11.06.2021 3 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

No páni, já u toho skoro ani nedýchala. A opět se ujistila, jak se máme dobře. Dokázat si představit, že mi způsobem, jakým je vypovězeno v knize, řídí stát život, ani ve snu nedokážu. Suprová a hodně poučná kniha. Troufám si doporučit k přečtení.

10.06.2021 5 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Život dokáže být někdy pěkná potvora. Další uvěřitelný příběh ze života a to paní spisovatelka umí. Ještě že to přátelství někdy funguje víc než zamilovanost.

07.06.2021 5 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Chvíli mi trvalo než jsem si na milou Charlottu zvykla. A pak už to bylo dobrý. Ty její rodiče byli fakt na pár facek, prostě hrozný. Kamarádka k pohledání.

05.06.2021 3 z 5

Magnusova volba Magnusova volba Amanda Scott (p)

Přišlo mi to takový nemastný, neslaný. Jakoby o ničem.

04.06.2021 2 z 5