Jack Bauer Jack Bauer komentáře u knih

Ráno, v poledne a večer Ráno, v poledne a večer Sidney Sheldon

Super sheldonovka, jako ostatně všechny autorovy knihy.

Pokrevní svazky Pokrevní svazky Sidney Sheldon

Všechny sheldonovky 100%, díky jeho skvělému stylu psaní se čtou vždy jedním dechem.

Dokonalé plány Dokonalé plány Sidney Sheldon

Další naprosto skvělá sheldonovka. 100% jako všechny jeho knihy.

Časovaná smrt Časovaná smrt Sidney Sheldon

Všechny knihy Sidneyho Sheldona, ať píše o čemkoliv z jakéhokoliv prostředí se díky jeho stylu psaní krásně čtou a nenudí. Vždy si přeji, aby kniha ještě nekončila.

Nebezpečí pravdy Nebezpečí pravdy Sidney Sheldon

Úplně první má kniha, kterou jsem díky jednoduše zvoleným větám a stylu autorova psaní přečetl v angličtině.

24.01.2012

Odvrácená strana půlnoci Odvrácená strana půlnoci Sidney Sheldon

Spolu se Vzpomínkami na půlnoc naprosto dokonalé. Když jsem obě knihy dočetl, byl jsem zklamán, že už je konec, což se mě u sheldonovek stává velmi často.

Vzpomínky na půlnoc Vzpomínky na půlnoc Sidney Sheldon

Ne nadarmo je Sidney Sheldon jeden z mých nejlepších spisovatelů. Každá jeho kniha naprostý skvost. Dokonalé, promyšlené, barvitě popsané, jako by jste se ocitli v Řecku.

Věř ve svého boha Věř ve svého boha Sidney Sheldon

Vynikající barvitě napsaná kniha, která vás přesvědčivě vtáhne do španělského prostředí. Opět mistrovské dílo Sidneyho Sheldona.

Mistrovská hra Mistrovská hra Sidney Sheldon

Mistrovsky napsaná kniha.

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Sidney Sheldon psal jen samé skvělé romány. Jeho knihy díky krásnému stylu psaní se čtou samy.

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Všechny knihy od Sheldona jsou naprosto super díky jeho stylu psaní.

Akce Soudný den Akce Soudný den Sidney Sheldon

První Sheldon co jsem četl a naprosto vynikající, jak psaným slovem tak akcí. Díky této knize jsem pak koupil všechny jeho knihy.

Neznámi z expresu Neznámi z expresu Patricia Highsmith

Podle knihy byl natočen skvělý film od Alfreda Hitchcocka „Cizinci ve vlaku" a knihu jsem četl v angličtině. Teď ji čtu znovu a rovněž v angličtině, bohužel. V češtině ji nemám.

21.01.2012 4 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Ke klasickým hororům bych tuhle knihu neřadil, strachu jsem si neužil ani trochu. Ale vypravěčské nadání se autorovi nedá upřít. Z počátku jsem se do knihy nemohl nějak začíst a chtěl jsem ji odložit jako vychvalovaný Hyperion, ke kterému se možná někdy vrátím a zkusím ho dočíst, ale protože nesnáším nedočtené knihy, kterých poslední dobou bylo nějak moc po sobě, tak jsem se zapřel a vydržel. Nelituji. Postupem jsem tomu přicházel na chuť díky realisticky popsané arktické atmosféře a děsivě vykreslenému páchnoucímu podpalubí lodí Erebus a Terroru. Pár věcí mě na příběhu ale vadilo, např, jak netvor zpívá do úst Mlčenlivé apod. Toho netvora si mohl Simmons odpustit a možná bych dal plný počet. Je to dobrá kniha, ale zas tak unešený z ní nejsem, nesedl mě styl psaní.

21.01.2012 3 z 5

Škola jezdectví Škola jezdectví Monika von Tettenborn

Nejen pro holky zblázněných do koní.

Divy světa Divy světa Giovanni Caselli

Velmi zajímavá kniha pro milovníky architektury.

16.01.2012 3 z 5

Cesta kolem světa za osmdesát dní (komiks) Cesta kolem světa za osmdesát dní (komiks) Joséluis

Komiksová adaptace románu Julese Vernea pro děti.

Ostrov pokladů (komiks) Ostrov pokladů (komiks) Carlos R. Soria

Komiksová adaptace románu R.L.Stevensona pro děti.

Alenka v říši divů (komiks) Alenka v říši divů (komiks) Joséluis

Komiksová adaptace románu Lewise Carrolla.

Do středu Země (komiks) Do středu Země (komiks) Carlos A. Cornejo

Komiksová adaptace románu Julese Vernea.

16.01.2012 4 z 5