jahex jahex komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Už jsem to četl kdysi. Mám rád fantasy, takže jsem ani neváhal a hned se začetl a pak netrpělivě očekával další a další díly. Teď jsem si pořídil audioknihu v podání Martina Stránského do auta. A opět to žeru. Už to neposlouchám jen v autě, ale kdykoliv můžu a znovu prožívám všechna dobrodružství, které Eragon zažil, když nalezl modrý kámen v Dračích horách.

12.05.2021 5 z 5

Dopis pro krále Dopis pro krále Tonke Dragt

Stejně jako robin9739 jsem si našel knihu až na základě stejnojmenného seriálu na Netflixu. A dávám mu za pravdu. Seriál má s knihou společný jen název a základní děj - doručit králi dopis. Jinak je to úplně něco jiného. Seriál (spíš minisérie) není špatný, za mě ale kniha lepší.

02.01.2021 5 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Jo. Tohle fakt beru. Bez příkras. Syrové a uvěřitelné.

30.05.2019 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Ze série s Robertem nejslabší kniha. Ač to mělo spád a dobře se to četlo, tak konec to pro mě zazdil.

19.02.2018 3 z 5

Shakespeare a jeho svět Shakespeare a jeho svět Leslie Dunton-Downer

Pokud jste fanouškem Williama Shakespeara a jeho díla jako já, tak tuhle knihu musíte mít. Je tam vše. V kostce a srozumitelně. Pokud nejste, tak se díky této knížce nemusíte prokousávat jeho blankversem a stejně zjistíte o čem ta která hra je. Výborné pro líné maturanty. :D

25.05.2017 5 z 5

Ještě teď se bojím.

25.05.2017

Pořád jsme to my Pořád jsme to my Becky Albertalli

Je mi to líto, ale nedočetl jsem to. První díl ještě šel. I když mi tam přišel důvod k rozchodu trochu divný. Rozešli se (ačkoliv se tak strašně milovali), protože by ten vztah MOŽNÁ nevydržel vzdálenost mezi nimi. Budiž. Lidi se rozcházejí i kvůli větším hovadinám. Ale tohle byla nastavovaná kaše bez chuti a bez zápachu. Omlouvám se, ale já se nudil a tak to po dlouhém přemáhání se odkládám.

04.09.2024