Jája92 Online Jája92 komentáře u knih

Manžel v domě není pro mě Manžel v domě není pro mě Alena Jakoubková

Fajn čtení na odpoledne.

Miluju tě... i s natáčkama Miluju tě... i s natáčkama Alena Jakoubková

Námět je zajímavý, i když by se knize dalo leccos vytknout.

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Další čtivá kniha od mé oblíbené autorky, která mě rozhodně nezklamala, navíc mi hl.hrdinka byla velmi sympatická.

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Knihu jsem četla před filmem, přesto ani tak mě příliš nezaujala.

21.07.2020 2 z 5

Muži, kteří nemají ženy Muži, kteří nemají ženy Haruki Murakami

Má první kniha od tohoto spisovatele, trochu mi trvalo, než jsem si zvykla na autorův styl, ale povídky byly zajímavé a těším se na další knihy autora.

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Velmi drsná knížka, jakou jsem dlouho nečetla. Při čtení mě mnohokrát zamrazilo, povedeně sepsaná kniha.

Zimní příběh Zimní příběh Mark Helprin

Kniha mě zaujala velkým množstvím stránek a lákavým obalem. Je tu romantika, dobrodružství a staré časy.

Zpátky ve hře Zpátky ve hře Michal Viewegh

Chápu, že napsat knihu po zdravotní komplikaci, kterou spisovatel prodělal, muselo být nesmírně těžké a namáhavé, ale přesto nemohu dát lepší hodnocení než tři hvězdy.

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Kniha, která vznikla díky události, která se autorovi stala a je zde popsaná velmi detailně a sugestivně.

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

Jako námět kniha není špatná, ale nemůžu přijít na chuť tomuto autorovi, jeho styl psaní mě nebaví.

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Očekávala jsem zajímavou knihu, ale bohužel sklouzla k nudnému průměru.

Medozvěstka Medozvěstka Richard Crompton

Kniha se zajímavou obálkou, která mě na první pohled upoutala, obsah naskytl již trochu zklamání, přesto bych ji zařadila mezi ty lepší knihy.

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Odpočinková četba, která se četla rychle.

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Kniha s velmi zajímavým námětem, ale zpracování mě trochu zklamalo, přesto je to poutavá kniha.

Tři v posteli Tři v posteli Carmen Reid

Knihu jsem si půjčila ze zvědavosti, mnohé pasáže mě překvapily, některé pobavily, ale asi jsem očekávala něco trochu lepšího.

21.07.2020 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Od této knihy jsem neměla příliš velké očekávání, ale o to víc jsem byla mile překvapena, jak je kniha dobře napsaná.

21.07.2020 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Na první pohled zajímavý námět, ale zpracovaný tak nešťastně, že z toho vznikne jen slátanina slov a emocí.

21.07.2020 2 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Kniha mě zaujala již podle obálky, a proto jsem byla zvědavá i na děj. Ten se mi líbil a kniha se stala odpočinkovým čtením.

20.07.2020

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Tento díl se mi líbil o dost méně než druhý, čekala jsem lepší zpracování.

20.07.2020 3 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Tuto sérii jsem si rychle oblíbila a další kniha od této autorky pro mě rozhodně nebyla zklamáním.

20.07.2020 4 z 5