Jája92 Online Jája92 komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha mě zaujala a rychle jsem se do ní začetla, zvědavá, jak to dopadne.

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knihu jsem četla ještě před zfilmováním. Některé pasáže mě bavily, některé méně, ale kniha jako taková se mi líbila.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Asi jsem knihu četla ve špatném období nebo ji zcela nepochopila, protože mě příliš nezaujala.

20.07.2020 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, u které jsem se zasmála a zároveň mě přepadl zvláštní smutek.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Příběh se mi líbil.

Papírová města Papírová města John Green

Kniha mě bavila a dobře se četla.

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Další kniha od autora, kterého jsem si oblíbila, ani tento příběh mě vlastně ničím výrazně nezklamal, a proto můžu dát všech pět hvězdiček.

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Při čtení knih takového druhu, je víceméně jasné, jak nakonec dopadne, a právě ji můžu zařadit mezi ty odpočinkové, které se příjemně čtou.

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Jedna z těch romancí, která mě bavila číst, aniž bych vzdychala nad plytkým dějem.

20.07.2020 4 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Knížka se mi vcelku líbila, ale věřím, že autor napsal i mnohem lepší knihy a snad se k ním časem propracuji.

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Vzhledem k tomu, že jsem byla zvědavá na tohoto autora, Žhavé zprávy je jedna z knih, které jsem přečetla, ale musím ji zařadit k těm průměrnějším, protože mě hl.hrdinka příliš neoslovila.

Philippa Philippa Bertrice Small

Jedna z prvních knih tzv. ¨červené knihovny¨, kterou jsem přečetla, když mi bylo ¨náct¨. Byla jsem ohromena, jaké pikantní scény obsahuje a do detailů popisuje lechtivé scény.

Šest let Šest let Harlan Coben

Mně se kniha zamlouvala a s chutí jsem se do ní začetla.

Purpur a diamant Purpur a diamant Sandra Paretti

Celkem napínavá knížka, která ale na druhou stranu ničím neohromí.

20.07.2020 3 z 5

Karolínina volba Karolínina volba Alexander Stainforth (p)

I u třetího dílu jsem byla napjatá, jak se bude osud Karolíny vyvíjet.

20.07.2020 4 z 5

Karolínina pomsta (II. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.) Karolínina pomsta (II. díl osudů tajné dcery Rudolfa II.) Alexander Stainforth (p)

Další díl, jenž mě nezklamal a navnadil mě k přečtení dalšího dílu.

20.07.2020 4 z 5

Krásná Karolína Krásná Karolína Alexander Stainforth (p)

Jedna z těch lepších knih, které jsem četla. Upoutala mě zajímavým dějem i prostředím.

Šachovnice královny Šachovnice královny Yann Kerlau

Jedna z knih, u které jsem se musela vyloženě nutit do čtení a s rozporuplnými pocity jsem ji zakrátko opět vracela do knihovny.

To vše a ještě nebe To vše a ještě nebe Rachel Field

Knížku jsem četla již před časem a žádný velký dojem ve mně nezanechala, zařadila bych ji k těm průměrnějším.

Matrix podle Manola Matrix podle Manola Julie Kenner

Byla jsem zvědavá, jak dopadne další díl a musím uznat, že mě dost zaujal.