Jana1411 Jana1411 komentáře u knih

Revoluce Revoluce Jakub Trpiš

Kniha je velmi poutavá, čtivá, doslova mě vtáhla do děje, četla jsem každou volnou chvíli. Celou dobu jsem věřila v dobrý konec, který bohužel až tak dobrý nebyl. Příběh nastiňuje možný vývoj současné společenské situace a z toho mi bylo až fyzicky zle. Autor skvěle vyjádřil směr, kterým se ubíráme, nic mu nevyčítám. Jen se mi ten směr nelíbí ani v současné realitě, ani v budoucnosti nastíněné příběhem. Dvě noci jsem skoro nespala, jak mě to zasáhlo. Doporučuji přečíst všem!

29.01.2020

Volba Volba Jakub Trpiš

Kniha Volba se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a to se mi už chvíli u jiné knihy nestalo. Snaží se ukázat cestu z potíží dnešní společnosti, pokud chceme, vezmeme si z ní to dobré. A to se stalo mně i mému manželovi.
PS: Na vysvětlenou k negativnímu komentáři níže, že pozitivní hodnocení jsou podplacené a peníze vládnou světem. Pokud má někdo takovéto vnitřní nastavení, ani se nedivím, že se mu Volba nelíbila. Je to totiž o tom přesně opačném. I já jsem ta, která dává zde své hodnocení poprvé a to z toho důvodu, že autor mi poslal email, že pokud chceme, můžeme knihu ohodnotit zde. A jelikož jsem z knihy nadšená, ráda sem své hodnocení dám. Tak to jen na vysvětlenou k tomu trapnému podezřívání z úplaty za kladné hodnocení. Ach jo, je mi z toho smutno. Pokud někdo říká něco pozitivního o někom nebo něčem jiném, hned je brán jako uplácený. Tento svět opravdu potřebuje vyléčit. Už by to bylo. :)

23.12.2019 5 z 5