Janík511 Janík511 komentáře u knih

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Právě dočteno a přemýšlím co napsat. Kniha nebyla tak špatná, příběh měl spád, ale nebyla jsem spokojená s detaily, které nebyly dobře propracované. Když zhodnotím s jinými autory, není to ono. Chtěla jsem přečíst další díly, ale prozatím odkládám a dám přednost něčemu jinému. Je to škoda, kniha má potenciál, ale není dobře propracovaná.

20.06.2019 3 z 5

Život na trampolíně Život na trampolíně Frances Whiting

Opravdu velmi pohodová oddechodka. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ji mám koupit a nelituji. Příběh krásný, četl se jedním dechem. Ještě teď z ní mám povznesenou náladu.

15.06.2019 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

První půlka knihy mě neoslovila, druhé půlce jsem už přišla na chuť a čekala na celé rozuzlení. Bestsellerem bych knihu nenazývala, četla jsem i lepší, ale za přečtení stojí. Vzbudila ve mě zvědavost si přečíst i Věř mi.

07.06.2019 3 z 5

Smrt včel Smrt včel Lisa O'Donnell

Velmi silný příběh sester, které spolu skrývají hrůzné tajemství. Není to kniha pro "slabé" povahy. Nelituji, že jsem ji četla.

27.04.2019 2 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Stacy Robinson

Kniha nebyla tak špatná, jak uvádí komentáře. Nečekala jsem nic závratného, ale jako lehká oddechovka byla příjemná. První polovina mě bavila, druhá už byla jako z červené knihovny. Rozhodně neurazí.

21.04.2019 4 z 5

Případ Ludvík Případ Ludvík Oliver Pötzsch

Kniha se mi líbila, koupila jsem ji za pár korun z výprodeje a mile mě překvapila. Nemusí mít nálepku SVĚTOVÝ BESTSELLER, aby byla čtivá a tato rozhodně byla.

28.03.2019

Invisible Invisible Zuzana Koubková

Četla jsem před časem pár stránek, nemohla jsem se začíst a nějak mě nebavila.

28.03.2019

Traviči ze země Caux 1: Dutý drahokam Traviči ze země Caux 1: Dutý drahokam Susannah Appelbaum

Nejsem sice cílová skupina, ale přečetla jsem. Kniha mě zaujala svou obálkou a mohu říci, že nejen lahodí oku, ale má hlavu i patu. Já se u čtení bavila a byla jsem napnutá do konce, jak to celé dopadne. Určitě stojí za pozornost.

25.03.2019

Past Past Marko Leino

Přečetla jsem jsem prvních pár stránek a odložila jsem. Zakoupila jsem za zlomek původní ceny ze zvědavosti. Bohužel tohle se mi vůbec nelíbilo, po delší době kniha, kterou nešlo dočíst do konce.

25.03.2019

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Zajímavá severská detektivka - jiná káva oproti jiným autorům. První polovina nijak přesvědčivá, vadila mi laxnost detektivů, kdy mohlo být lépe propracované téma, ale konec už měl spád. Zkusím ještě další díl.

11.03.2019

Zločinecký podnik Zločinecký podnik Owen Laukkanen

Nečetlo se to špatně. Není to úplně můj šálek kávy, ale kupodivu mě kniha bavila. Celou dobu víte, kdo za vším zlem stojí a pak jak spadne klec.

12.02.2019

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

Po přečtení prvního dílu jsem se vrhla na druhý. Musela jsem nakonec dočíst všechny díly, abych se dozvěděla, jak to celé dopadlo. Za pár korun celkem zajímavé čtení. Možná je to četba spíše pro mladší ročníky, ale i tak jsem se bavila.

12.02.2019

Past Past Melanie Raabe

Po dlouhé době knížka, která má přiměřený počet stran a bavila mě po celou dobu. Taktéž nechápu nízké hodnocení, opravdu stojí za přečtení a byla jsem mile překvapena. Jen mě mrzí, že Linda s detektivem po tak dlouhé době k sobě už nenašli cestu.

09.02.2019

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Kniha byla zajímavá, trochu jiné čtení než na co jsem zvyklá. Mohla být i kratší, některé pasáže zbytečně vleklé. Detektivní zápletka byla napínavá, netušila jsem, kdo byl záporný hrdina a jak to celé dopadne. Jen konec byl velmi smutný, ale od půlky knihy se dal čekat, že žádný happy end nebude. Ráda si přečtu něco dalšího od této autorky. Nebylo to vůbec špatné.

18.01.2019

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Kniha mě opravdu bavila, i když děj byl celkem jednoduchý. Přesto jsem si u knihy odpočinula a nemohla se odtrhnout.

18.12.2018

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Autorku mám ráda, ani tato kniha nezklamala. Četla se velmi dobře, děj napínavý a přečtena jedním dechem.

11.12.2018

Tajemství italské vily Tajemství italské vily Caroline Montague

Naivní, v polovině zavíram, už mě to nebaví, jak je to vlekle.

08.06.2024 2 z 5

Správný tým Správný tým Brigitte Luciani

Pěkně ilustrovaná kniha. Naše malá se ráda kouká na obrázky.

23.05.2024

Nezvěstní Nezvěstní Edwin Hill

Ani trochu povedená kniha. S vypětím sil jsem dočetla, za mě blbost. Chata u jezera se mi líbila, ale tohle? Hrůza. Další díl už vynechám, jestli vyjde.

05.03.2024 2 z 5

Místnost 19 Místnost 19 Marc Raabe

Na druhý pokus a nic, zavírám a vracet se k ní nebudu. Vůbec mě nebaví a trápit se skoro 400 stranami nehodlám.

01.03.2024