jindra7906 jindra7906 komentáře u knih

The Choice The Choice Jakub Trpiš

Tak jsem na začátku,rozvíjejícího se příběhu a už jsem nadšená,jak autor dokáže popsat pocity,ty myšlenkové pochody,v první chvíli jsem měla pocit,že píše můj příběh,měla jsem stejné myšlenky,stejné úvahy,stejné pochybnosti,které asi nikdy nezmizí,člověk není nikdy spokojen,ale dokáže se s tím smířit?Naučí se s tím žít?Uvidím,jak bude příběh pokračovat

20.02.2020

Revoluce Revoluce Jakub Trpiš

Tak mám přečteno,a pecka,úplně jiný konec než jsem si malovala,jedna pasáž mě dojala k slzám,byla jsem i rozčílená,naštvaná ,vysmátá i vyděšená,je tam všeho a samotný závěr,nejsem věřící,ale nic hezčího jsem nikdy nečetla,kniha mě doslova vtáhla do příběhu,místy jsem ani nedýchala a jindy jsem měla srdce až v krku,nádherný poutavý příběh i děsivá vize,nádherně psaná kniha.A proč jsem si jí koupila? jednoho hne,na mě kniha vyskočila na FB,a říkám si,Revoluce?to bude ale blbost,ale díky tomu,že autor dal k dispozici část s knihy volně k přečtení,mě zaujala,jakým způsobem je psaná a protože měla strašné recenze od lidí na FB,kteří jí ani nečetli,ale už ten název je odradil,tak jsem si řekla,že mu dám šanci,být objektivní a tak jsem knihu koupila.Páni,lepší kup jsem nikdy neudělala,ta kniha je skvělá a můžu jen doporučit,teď už můžu,protože jsem jí četla jedním dechem. :)

07.02.2020 5 z 5

Volba Volba Jakub Trpiš

Tak mám přečtenou Volbu,je neuvěřitelné jak autor dokážete popsat emoce,opět krásně napsané,kniha mě opět vtáhla do děje,tentokrát jsem doufala,že příběh skončí pro hlavního hrdinu dobře,bohužel,ale udivuje mě,jaké má autor vize,mám pocit,že ta kniha je víc než aktuální,to co se děje,je jak z knihy,alespoň mě to tak hodně připomíná dnešní dobu

29.02.2020

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

krásný příběh,plný zvratů a překvapení,v knize je vše,co by správná kniha měla mít,srazí vás na kolena a pak vynese do oblak,zvláštní je,že mým hrdinou byl robot Kobu,autor zde krásně popsal jeho myšlenkové pochody,jeho pocity,byl víc člověk jak robot,nic z toho nechybělo ani ostatním hrdinům,moc se těším na další knížku a další dobrodružství čtyř poutníků.

31.03.2020 5 z 5