Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Asa Asa Jay Crownover

Tákže...máme tu policajtku dbalou zákonů a barmana. Jakožto napravenej kriminálník nechce mít už nic společného s policajty, což jí dráždí a o to víc ho chce...mmch proč, bohajeho, kolečková židle!?...je snad problém napsat invalidní vozík?! ;o)

01.12.2021 3 z 5

Smluvené manželství Smluvené manželství Eloisa James

Škoda... za mě to dělá dojem: ctrlC - překladač - ctrlV - enter... občas to nedávalo ani smysl!!!

30.11.2021 1 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

(SPOILER) Nodoháje, proč proč proč?! Dosadit do romantiky otázku incestu, to jako vážně!? Dyk je z toho akorát psycho. Pardon, ale takové zvraty nedávám. A přitom to byl docela pěkný příběh, chjoo....

30.11.2021 1 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Bomba... tleskám a píšu si do diáře 15.4. Mikuláš - jsem tu pro tebe :o)

27.11.2021 5 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Kantor, lektor, učitel, profesor...na jednu kapitolu zbytečně moc použití výrazů pro profesi... chyběl už jen pedagog :o) docela mě to rušilo od samotného příběhu. Ale jinak dobrý příběh...i když Knihomolka byla vážně lepší!

17.11.2021 3 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Za mě to bylo zbytečně cukrkandlové, místy až nereálné, ale což...autorka holt miluje Vánoce :o)

16.11.2021 3 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Hmmm, jakože fakt skvěle napsané... politik "suchar" Barclay a sexuoložka "neřízená střela" Kira...za mě rozhodně reread, je to vážně "petarda".
A šťoura ve mně si neodpustí poznámku: kdy vyjde první (Jamie a Libby) a druhý (Millie a Pavlos) díl, když jsem si nyní, díky přečtení třetího dílu, oblíbila novou autorku i postavy předchozích dílů!?

14.11.2021 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Skvěle napsané, občas fakt vtipné hlášky: "Nemáme se rádi z náboženských důvodu. On si myslí, že je Bůh. Já si myslím, že je debil."

13.11.2021 4 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Zajímalo by mě, jak to funguje u našich nakladatelů. Jakože kdo si přečtl tenhle nepovedený příběh v originále a řekl ,jo, tohle je pecka, to přeložíme a vydáme, stojí to za to a ještě na tom vyděláme,. Četl někdo z nich ten příběh!? Nechápu...

30.10.2021 1 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Zajímavé... první 4 příběhy jsou sice kratší, ale bavilo mě je číst a užila jsem si je víc, než příběh 5. Ten byl sice delší, ale zbytečně překombinovaný. A tak trochu odkazuje na knihu Osudový dopis.

29.10.2021 3 z 5

Vánoční intriky lady Osbaldestoneové Vánoční intriky lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Až na poslední tři kapitoly byl příběh Christophera a Marion dost nudný, vlastně se v něm nic neudálo. A nebo je to tím, že nedočkavě čekám na příběh o Melisse a Dagenhemovi, a tak jsem zaujatá? :o)

29.10.2021 3 z 5

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Jakože 50 díl...jakože už 21 let (šmarjá) čtu příběhy o Evě a Roarkovi...a stále to má náboj, každý z příběhů je originál, nechybí romantika a napětí... tleskám a už teď se nemůžu dočkat 51 dílu :o)

17.10.2021 5 z 5

Vánoční zázrak lady Osbaldestoneové Vánoční zázrak lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Krásný vánoční příběh s dalším pátráním, tentokrát po pokladu. A teď sem hlavně vážně natěšená na knihu s Melissou a Dagenhemem, chjoo...snad vyjde už brzo!

09.10.2021 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Jsem zmatená...jedna kniha autorek nestojí za nic, jiná, jako třeba tahle, se čte skvěle. Sice tam nemusel být ten prvek "náhoda", ale jinak to bylo milé, čtivé.

08.10.2021 4 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Mělo to vše co si "slaďák" žádá.

30.09.2021 3 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Nádhera... prostě skvěle napsaný příběh. Poutavé, napínavé, romantické, dojemné. Vážně jsem to "zhltla" jedním dechem.

A pak zjistím, že autorka napsala už 19 dílů a u nás se skončilo s překladem tohoto druhého příběhu!? Nechápu nakladatele a jejich záměry. Tak proč s tím začínat, když to neplánujou dokončit? Co bude s Rickem?! A co Mike?! Chjoo

27.09.2021 4 z 5

Vychovatelka na scestí Vychovatelka na scestí Laura Lee Guhrke

Colin a Owen, ztřeštěná dvojčata, potřebují dalšího vychovatele/učitele, páč ti předchozí jejich temperament a rošťárny nezvládli. A tak přichází Amanda, a jakožto Adam se pustí do jejich nápravy/vyučování. No a protože je otec dvojčat už tři roky vdovec bez chuti do života, musí Amanda.... příjemná romantika :o)

18.09.2021 4 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Podle mě to bylo zbytečně depresivní a do komedie to mělo hodně daleko. A na romantiku v tom pro změnu chyběla chemie hlavních postav... takové nemastné neslané, ale pěkně napsané ;o)

17.09.2021 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

...všechny knihy od Julie by se měly začít prodávat spolu s kapesním průvodcem dané země v každé cestovce. Hádám, že by tím byl nadšený nejeden gurmán turista s chutí po dobrodružství :o)

16.09.2021 4 z 5

Babičky na tahu Babičky na tahu Judy Leigh

Skvěle napsaný příběh. Pět žen vyrazí do Paříže oslavit rozloučení se svobodou. Během té doby poznáte jejich dosavadní život. Za sebe bych si přála prožít život Delly. Ovšem příběh Tess, najít po sedmdesátce životní lásku, má taky něco do sebe ;o)

15.09.2021 4 z 5