Kiwicatko Online Kiwicatko komentáře u knih

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Jako taky mam problem odmitnout, kdyz me nekdo o neco zada, ale Maddie je v tomhle neprekonatelna. A lezla mi tim na nervy. A kdo rekne, ze jemu ne, tak keca :D
Chase byl blb, kteremu spoooousta veci nedochazelo, ale aspon se na nej dobre “koukalo” :D

23.02.2022 4 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Knizka z meho detstvi, kterou jsem milovala a diky svym detem jsem se k ni vratila :)

13.02.2022 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Bozinku, delat takovahle chybna rozhodnuti, tak na to musi byt clovek expert. A Matyas byl trubka, ze to takhle tajil.
Moc se mi libily vedlejsi linky sester…jak Kristianovy, tak Matyasovych.
Moc povedeny pribeh a tesim se na dalsi autorcin pocin.

21.01.2022 5 z 5

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

(SPOILER) Rozhodne nelituju, ze jsem podporila vydani teto knizky. Na zacatku jsem cekala, ze to bude klasicka hra na tema “budu delat, ze te nechci, abys me chtel ty”, v prubehu jsem menila nazor a myslela, ze Mia bude asi pekna kaca a premyslela, co ze to ma za problem. Ve finale jsem rvala jak zelva a kricela na ni, aby to zkusila, aby se nevzdavala, ze to nemuze udelat sobe ani Sebastianovi. A nakonec mi pri poslednich strankach puklo pro Sebastiana srdce.

04.01.2022 5 z 5

Nesnáze s láskou Nesnáze s láskou Laura Lee Guhrke

Precetla jsem to pred tydnem a ted, kdyz mam psat komentar, tak ani nevim o cem to bylo. A to mam tuhle autorku fakt rada, ale tohle na me dojem neudelalo.

04.05.2021 2 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tyhle autorky miluju, ale tahle knizka me bavila jen diky omdlevajici koze. To jsem se bavila neuveritelne. Jinak me probeh moc nezaujal. Neverila jsem to hlavnim postavam a ani jsem s nimi neprozivala zadnou situaci. Tuhle znovu cist nebudu.

17.04.2021 3 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

No ty blaaaaaho, tak to byla parada. Ani jsem nedutala a cekala, jak tohle skonci, co se vsechno zvrtne a kdo vsechno na to prijde a konec me teda dorazil. Naprosto!!!
Skoda, ze tam nebyly na konci nejake situace i z pohledu Jereda, tak jak to bylo predtim u Dana a Evana. Vim, ze by se knizky nemely porovnovat, ale tohle mi tam trosku chybelo. Mam to rada :) Ale urcite si na nas autorka pripravi nejake dalsi prekvapko v pribehu Simona a Jereda :) aspon v to doufam...

09.04.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jako jo, misty (mysleno spis nektere kratke dialogy) to bylo vtipne. Ale obcas me nektere pasaze taaaaaak strasne nudily. Znovu ji cist urcite nebudu.

26.12.2020 3 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Shaw mi neskutecne lezla na nervy, ale jakoze fakt brutalne. Naopak jsem mela rada Rula, Ayden a Nashe. Takze se spis tesim na dalsi dily ????

Ale i tak...potetovani chlapi jsou boziiiii:)

29.07.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Me to pripominalo hodne film Laska s vystrahou, tam taky sef otravoval s kazdou ptakovinou :)
Jinak samozrejme velmi podobne tema jako Bozsky bastard, i kdyz Bozsky je proste bozsky, proto ta jedna hvezdicka dolu.

Jinak jsem byla moc spokojena. Jen mi vrta hlavou, jaktoze si nevsimla “volneho prostoru“, ktery nekonec odpovidal peti odstavcum. Toho si snad musel vsimnout i slepy...

21.05.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Tohle byla hooooooodne velka oddechovka. Mozna jsem si i trosku oddechla, ze jsem to docetla. Pribeh byl nacrtnuty dobre, ale porad tam schazelo neco vic. Nektere pasaze byly dost nedomrle.
Takze zaver je nenadchne, ale ani neurazi.

10.03.2020 3 z 5

Nevim proc, ale s touhle knizkou mam problem. Ano, je mila, prijemna, sladka....ale neco mi tam tak strasne nesedelo nebo chybelo nebo oboje. Tohle na muj vkus plynulo zkratka az moc pokojne.

13.02.2020 3 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Victoria Alexander

Pekny pribeh, ale cetla jsem i lepsi, ktere me prece jen vic vtahly do deje. Nicmene i tak musim rict, ze jsem si to uzila a pekne u toho odpocinula :)

10.10.2019 3 z 5

V objatí milenca V objatí milenca Emily D. Beňová (p)

SPOILER
Aaaano, tobyl naprosto genialni plan dat se dohromady s ex o ktere vi, ze je jim naprosto posednuta. A proc ji rovnou neslibit svatbu. Boha jeho....co cekal, ze udela, kdyz ju pak kopne do zadku.

Tohle jsem teda hodne rychle prolitla.

30.04.2019 2 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Tak tohle slo i na muj vkus silene rychle. Kdeze svetelna rychlost....tohle ani myslenkach nejde udelat tak rychle. Neco byly pro me naprosty blbosti.....zvyseni platu po dvou soulozich? Okamzita majetnickost? Sex u dveri jen kvuli tomu dokazat si, ze ji s.ka on? Ale no taaaaak......

30.04.2019 3 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Mam rada knizky s timhle zamerenim. Ale tady ze me ta radost hodne rychle vysumela. Pribeh na me pusobil az neprijemne, hlavni postavy jsem mela chut proplesknout (a ne v tom dobrem slova smyslu) a uveritelnost byla pro me naprosto minimalni (a to mam teda dost bujnou fantazii).

28.04.2019 2 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Sem nadmiru spokojena :D Porad jsem jak trubickanpreskakovala z jednoho potencionalniho padoucha na druheho a porad dokolecka menila nazor :D
Britt v sobe nasla obrovskou silu a odvahu. Ja bych se zblaznila strachy nekde v zasnezenem lese. A Jude byl boziiiiii 0:)

16.04.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Parkrat jsem si v noci vzbudila deti, jak jsem se nad nekteryma pasazema zacala chlamat :) tohle byla rozhodne komicka knizka. Me rict nejakej chlap “kamo” jen kvuli vetsim kratasum a mikine, tak mu jednu flaknu :D
Kazdopadne jsem ale vic zvedava na Lexe...toho blbouna jsem fakt zrala vic nez Iana 0:)

29.03.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Mam problem, ze jsem to chovani a reakce hlavnich hrdinu z vetsi casti proste nezrala. Daleko vic nez jejich vytvarejici se vztah jsem si uzivala jejich fascinaci hudbou, protoze to byly pro me v knizce ty nej chvile.
Nesmim samozrejme zapomenout na scenku, kdy ji pronasluduje opilej bezdak....tam sem se teda chlamala jak o zivot :D

A uz v zivote nechci v knizce cist slovo kopulovat. Boze, tak hnusnej vyraz :/

18.03.2019 3 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Ta holka byla neskutecne roztomilej magor. Jeji postavu jsem proste milovala...mila, strelena, chytra, ale soucasne neskutecne naivni.
Tesim se na pokracovani.

12.03.2019 4 z 5