Kontryhelka Kontryhelka komentáře u knih

Pohádky Karla Čapka Pohádky Karla Čapka Karel Čapek

Pohádky jsou pro mně dětství, výlety do neznáma, poznávání nepoznaného. Za mně top.

02.12.2020 5 z 5

Kazeta s brontosaurem Kazeta s brontosaurem Wendy Darlenová (p)

Kniha nenadchla ani neurazila. Děj byl zajímavý, ale zase ne tak, abych si knihu přečetla více než jednou. Jak u ostatních bylo mým dobrým zvykem.

Voskový vrah Voskový vrah Andrew Hall

Krásně napsaný horor, pěkně vyprávěný hlavní hrdinkou. Parta děvčat se vydá za kamarádkou do odlehlého městečka a ta je posedlá pomstou a děvčata čekají hodně špatně zakončené prázdniny.

02.12.2020 5 z 5

Pokoj její duši Pokoj její duši Wendy Darlenová (p)

Není to můj šálek čaje. Nelíbilo se mi, s bídou jsem dočetla.

02.12.2020 2 z 5

Všechny tváře smrti Všechny tváře smrti Andrew Hall

Hodně zajímavé, jak mrtvá dívka nemůže najít klid a pořád bloumá jako duch ve světě živých, aby zjistila, proč vlastně musela zemřít. Hezké a zároveň smutné.

Vražda před maturitou Vražda před maturitou Robert Lawrence Stine

Opět skvělá kniha pana Stinea, která nezklame. stojí za přečtení a opravdu se dá zvládnout za jeden den. Super zážitek z dalšího dobrodružství maturantky střední školy.

02.12.2020 5 z 5

Odejdi, nebo zemřeš Odejdi, nebo zemřeš Wendy Darlenová (p)

Přečtené už před mnoha lety, ale zůstal ve mně silný zážitek z této knihy. Hodně napínavé, od začátku do konce.

02.12.2020 5 z 5

Srdcerváč Srdcerváč Nicholas Adams (p)

Mně se to fakt líbilo. Mladíkovi se líbí pár děvčat najednou a bohužel na to doplatí. Najde se mezi nima jedna potvora, která nesnese konkurenci a vraždí. A chudák Wayne. Kdyby to byl věděl, nikdy by do podobného podniku už nikdy nešel. Dostal dobrou školu života, i když za jakou cenu. Ale byl mi sympatický.

02.12.2020 5 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Nicholas Adams (p)

Tak tady jsem čuměla jako puk. Neuvěřitelně zajímavý příběh a ještě neuvěřitelnější temná zákoutí, tento příběh doprovázející. Super čtení, které mně nadchlo, ale zároveň jsem neměla z pár lidí dobrý pocit. Takový nikdy nepotkat.

02.12.2020 5 z 5

Zadání : jsi mrtvý Zadání : jsi mrtvý Nicholas Adams (p)

Další prima díl přečtený opravdu za jediný den. Mám ráda horůrky, kde vystupuje školní mládež a její postupná likvidace. Má to dobrou atmosféru, není co vytknout. A o tom tyhle horory vlastně jsou.

02.12.2020 5 z 5

Smrtící povzbuzení Smrtící povzbuzení Nicholas Adams (p)

Moje srdcovka, přečtená několikrát. Mám tyto příběhy o školní mládeži fakt ráda. Příběh je zajímavý, stojí za to a ten konec- úplná paráda.

Cesta do neznáma Cesta do neznáma Christopher Pike

Nikdy nestopovat. Pak to dopadne, tak jako v knize. Ale ještě že tak. Oddychovka při které člověk zapomene na svoje starosti.

Sbohem a na shledanou Sbohem a na shledanou Christopher Pike

Ano, i tato kniha si zaslouží pozornost. Zajímavá ve všech ohledech.

Vzpomínejte na mne 2 Vzpomínejte na mne 2 Christopher Pike

Trochu slabší než jednička,ale pořád stojí za přečtení.

Vzpomínejte na mne Vzpomínejte na mne Christopher Pike

Zajímavý počin, kdy dívka hledá svého vraha a nemůže její duše spočinout v klidu. Naštěstí se vše urovná a ona může usmířená odejít.

Záludné zlo Záludné zlo Robert Lawrence Stine

U tohoto čtení jsem se bála. Opravdu horor, hlavně na dobrou noc.

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

(SPOILER) Jedna z mých velmi oblíbených knih přečtená mezi prvními. Hrozně jsem se bála, hlavně té Catheriny, jak vstupovala do té Ley. Fuj, úplně jsem se s Leou ztotožnila a bylo mi z toho mdlo. Fakt mně tenhle příběh dostal.

Pronásledovaná Pronásledovaná Robert Lawrence Stine

Hodně divný díl, kterému jsem nepřišla na chuť při prvním začtení se. Musela jsem knihu odložit a za čas se k ní vrátit, a byla jsem ráda. Začetla jsem se a dočkala se opět parádního hororu. No spíš thrilleru.

Prokletí rodiny Fearů Prokletí rodiny Fearů Robert Lawrence Stine

Pan Fear a jeho rod. Prokletý bohužel, Super čtivé dílo, které neztrácí svůj lesk ani léty.

Požár Požár Robert Lawrence Stine

Pěkný díl, který stojí za přečtení. Netřeba více představovat. Vše je tak, jak má a co očekáváme od Stinea.