Kontryhelka Kontryhelka komentáře u knih

Pokažené rande Pokažené rande Robert Lawrence Stine

Tohle bylo nemastný, neslaný. Přečteno, ale žádný extra dojem to na mně neudělalo. Bohužel.

02.12.2020 3 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Robert Lawrence Stine

Jedna z mála, co mně nezaujala. Výborně napsané, to ano, ale mně tam pořád něco chybělo .Ale to je můj problém, všem ostatním přeju pěkný zážitek.

02.12.2020 3 z 5

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Robert Lawrence Stine

Fakt dobré čtení, a až do konce jsem byla napnutá, jak to vlastně všechno dopadne. Dopadlo - blbě pro hlavní hrdinku. Musela se vzdát psychopatce.

Náměsíčná Náměsíčná Robert Lawrence Stine

Krásné čtení, jako vždy. Zajímavý počin, hodně překvapivý závěr. Než se k tomu hlavní hrdinka dopracovala, co jí to stálo nervů, sil a zdraví. Prožila si docela peklo. Nejhorší je, když zradí člověk, kterého milujeme a věříme mu. Kudla do zad. Dobře to pro ni ale dopadlo, bylo to však o chloupek.

Mlčení noci 2 Mlčení noci 2 Robert Lawrence Stine

Slabší druhý díl, který snad ani být napsaný nemusel.

Mejdan pro odsouzence Mejdan pro odsouzence Robert Lawrence Stine

Opět další zajímavý horor. Parta studentů na party a vrah mezi nimi. Klasika, která neomrzí.

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Nevím jak to popsat, ale působilo to na mně divně. Nějak jsem se nemohla vpravit do děje. Asi mně nezaujal tak, jako ostatní Stineovky.

Krvavá finta Krvavá finta Robert Lawrence Stine

Další důkaz toho, že mlčeti se někdy nevyplácí a je lepší říci vše narovinu rodičům, i když z toho může plynout trest. Takhle zbytečně hrdinka blbla, situaci nezvládla a jak to dopadlo, víme.

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Já se v hororech vždycky vyžívala a pan Stine mi vše laskavě poskytl. Další kniha, kterou jsem musela dočíst stůj co stůj. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Hra o tělo Hra o tělo Robert Lawrence Stine

Bylo to takový divný, ale stejně dobrý. Stine si se čtenářem hraje jako kočka s myší. A to je dobře. Bez toho by to nebylo ono.

Haló, tady fantom! Haló, tady fantom! Robert Lawrence Stine

Taky hodně zajímavé čtení a hlavně velké překvapení na konci, jak se z člověka, kterého bych někdy vůbec netipovala, vyklube zákeřná bestie a vrah.

Dům smrti Dům smrti Robert Lawrence Stine

Opět starý dobrý pan Stine, který mně nikdy svými povídkami nezklamal. Všechny stejně dobré, stejně čtivé. Umí mladého čtenáře držet od začátku do konce. Super.

02.12.2020 5 z 5

Bezhlavý duch Bezhlavý duch Lynn Beach (p)

Dalo se to číst, ale toto je jedna z mála knížek, co mně nijak nenadchla a nevtáhla do děje.

02.12.2020 2 z 5

Neznámá v zrcadle Neznámá v zrcadle Lynn Beach (p)

Hodně hororový,děsivý a napínavý příběh. Přečtený jedním dechem pod lavicí za jedno vyučování. Kdo vlastnil nějakou takovou knihu, ihned stoupl na ceně.

02.12.2020 5 z 5

Ukradená mumie Ukradená mumie Lynn Beach (p)

Jedna z mých oblíbených. Jak na mně dýchne starý Egypt, kniha je moje. Pěkné, čtivé, napínavé.

02.12.2020 5 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Stopy hrůzy, moje srdcovka. Mám ucelenou sbírku. Nostalgie, kterou jsme se spolužačkami hltaly pod lavicí. Pěkný příběh, mrazivý. Ale neskutečně čtivý.

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Já mohu jen komentovat kladně. K.H. Borovského jsem vždycky ráda četla.

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Příběh ženy, která byla nucena volit které děcko obětuje válečné nesmyslné vraždící mašinerii. Šílenost. Šílená doba, šílení maniaci, nic víc k tomu nelze říci. Viděla jsem film jen jednou a to ještě omylem a zdálo se mi o tom ještě kolik týdnů.

02.12.2020 1 z 5

Slavnostní kuchařka - Sním ještě víc... Slavnostní kuchařka - Sním ještě víc... Lenka Kořínková

Něco jsem vařila, chutnalo a vařím dodnes. Ale to je s každou kuchařkou a každým receptem. něco chutná, něco ne. Ale každý si vybere.

01.12.2020 5 z 5

Dieta? Vím ještě víc Dieta? Vím ještě víc Lenka Kořínková

Také na mně dieta LK zabrala. Já mohu doporučit. Každý si v dnešní době může vybrat,co mu vyhovuje.

01.12.2020 5 z 5