Kontryhelka Kontryhelka komentáře u knih

Zazvoňte mi umíráčkem! Zazvoňte mi umíráčkem! Miloslav Švandrlík

Opět sbírka čtivých povídek.

Sexbomba na doplňkovou půjčku Sexbomba na doplňkovou půjčku Miloslav Švandrlík

Opět další vynikající a vtipná kniha různých povídek z různých prostředí. Kratší i delší povídky, které se čtou jedním dechem. A všechny stejně dobré a stejně srandovní a

Šance jako hrom Šance jako hrom Miloslav Švandrlík

Úžasná kniha, která stojí za přečtení. Nabouchaná vtipnýma hláškama, komickými situacemi. No prostě vše, co starý dobrý Švandrlík může nabídnout. Kniha dýchá od začátku do konce srdečností, vtipností a absurdností všedního života obyčených lidiček,které drtí socialistický režim.

Příliš tlustý dobrodruh Příliš tlustý dobrodruh Miloslav Švandrlík

Úžasné oddychové a hlavně vtipné čtení. Po dlouhé době jsem se fakt nasmála. Perfektně napsané a to dobrodružství tlusťocha fakt nemá chybu. Co stránka to hláška. Bezvadný.

Draculův zlověstný doušek Draculův zlověstný doušek Miloslav Švandrlík

Perfektní čtení na dobrou noc. Známé i méně známe povídky. Které milovníky žánru neodradí a rád si je s chutí přečte.

Draculův temný stín Draculův temný stín Miloslav Švandrlík

Slavné a opakující se hororové povídky. Jsou čtivé a prima oddychovky.

Příšerná smrt krásné dívky Příšerná smrt krásné dívky Miloslav Švandrlík

Mix povídek,některé lepší, některé horší. Ale za mně srdcovka, která stojí za to přečíst.

Čertova bažina Čertova bažina Miloslav Švandrlík

Výborné povídky vynikajícího autora pana Švandrlíka. Vždycky si je ráda přečtu, i když je znám. Zvednou mi náladu a potěší mně skvělá atmosféra, humor, horor, vtipné hlášky a nečekané konce.

07.10.2023 5 z 5

Doba ledová 2 Doba ledová 2 Glenn Dakin

Úžasné zpracování dobrodružství pravěkých zvířátek. Hodně vtipné.

Dívka na koštěti Dívka na koštěti Miloš Macourek

Známá a příjemná klasika, která potěší hlavně pamětníky.

Jak se krotí krokodýli Jak se krotí krokodýli Marie Poledňáková

Tvorbu paní Poledňákové mám velmi ráda od dětství. Její filmy byly vždycky pohlazením pro dětskou duši a otvíraly nám neskutečné možnosti. Nezapomenutelné a krásné. Její dílo je nesmrtelné a patří k tomu nejlepšímu co nám knihy, televize a film mohly kdy nabídnout.

Život na zámku Život na zámku Jan Míka

Za mně super. Moc se mi kniha i seriál líbily.

Kameňák 3 Kameňák 3 Marie Formáčková

Sice slabší, ale pořád se to dalo. I když první dva stačily.

Kameňák 1 Kameňák 1 Marie Formáčková

Za mě pecka.

09.06.2023 5 z 5

Sněženky a Machři po čtvrt století Sněženky a Machři po čtvrt století Radek John

Toto nemá nic s první částí společného. Nucené pokračování, příšerný děj a nesympatické postavy. Zlaté Sněženky a machři před xxx lety.Někdy méně znamená více a pokračování úspěšných věcí by po více než 20 letech mělo být tabu. Většinou nevyjdou podle představ.

09.06.2023 odpad!

Kdo chce zabít Jessii? Kdo chce zabít Jessii? Miloš Macourek

Perfektní. Vždycky jsem tento druh jak knih tak filmů měla ráda.

Tři oříšky pro Popelku Tři oříšky pro Popelku František Pavlíček

Pohádka, která se mi nikdy nelíbila.

09.06.2023 1 z 5

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech Nemocnice na kraji města po dvaceti letech Petr Zikmund

Toto pokračování je paskvil, který nemá s původní nic společného. Samozřejmě je tu odstup dvaceti let, kde se vše změnilo, ale bohužel v tomto počinu k horšímu. Někdy je lépe na úspěch nenavazovat a nechat to být jak bylo.

09.06.2023 1 z 5

Výbuch bude v šest Výbuch bude v šest Alena Vostrá

Perfektní. Výborně napsané a pěkně natočený film. Oddychovka s vůní nostalgie.

09.06.2023 5 z 5

Královna moří Královna moří Jessica Fletcher (p)

Celá série je moje srdcovka a jsem velká fanynka této amatérské vyšetřovatelky a charismatické spisovatelky. Za mně nostalgie a pěkné zpracování.