Kontryhelka Kontryhelka komentáře u knih

Učebnice pravidel silničního provozu a zkušební testy Učebnice pravidel silničního provozu a zkušební testy Pavel Bušta

No paráda - nezbytný průvodce každého budoucího řidiče. Ještě doma mám v poličce a vzpomínám na celou autoškolu v 90tých létech. To byly časy. Když se ještě jezdilo Škodou 120. Docela sranda.

29.01.2021 5 z 5

Matematika pro 7. ročník základní školy, II. díl Matematika pro 7. ročník základní školy, II. díl Vlastimil Macháček

Já a matika jsme nešly dohromady. Ale z nostalgie a vzpomínka na školní léta udělala své, tak uděluji plný počet.

29.01.2021 5 z 5

Matematika 5 pro 5. ročník základní školy II. díl Matematika 5 pro 5. ročník základní školy II. díl Jaroslava Urbanová

Matematika- hrůza...... Jen při pohledu na přebal knihy se mi ježí vlasy. Jenže já a matika jsme spolu moc nekamarádili, ale z nostalgie dávám 5 *.

Angličtina pro střední školy (2) Angličtina pro střední školy (2) Richard Repka

Z této knihy, stejně jako z ostatních se základy daly naučit a čerpám z nich dodnes. Na svoji dobu slušná učebnice.

29.01.2021 5 z 5

Hudební výchova pro 5. ročník ZŠ Hudební výchova pro 5. ročník ZŠ Miroslav Střelák

Nostalgická učebnice hudební výchovy . Zároveň i příjemná vzpomínka na tenkrát již 2 stupeň ZŠ.

Čítanka pro třetí ročník Čítanka pro třetí ročník Vladimíra Gebhartová

Příjemná vzpomínka na základní školu a na hodiny literatury.

29.01.2021 5 z 5

Angličtina pro střední školy 4. - pro 4.ročník SŠ Angličtina pro střední školy 4. - pro 4.ročník SŠ Richard Repka

Opět tuto knihu musím pochválit. Provázela mně 4 ročníkem na SEŠ. Zároveň i příjemná nostalgie.

29.01.2021 5 z 5

Hudební výchova pro čtvrtý ročník základní školy Hudební výchova pro čtvrtý ročník základní školy Pavel Jurkovič

Nostalgie pro žáky 80tých let.

29.01.2021 5 z 5

Zeměpis pro 8. ročník základní školy  (Zeměpis ČSSR) Zeměpis pro 8. ročník základní školy (Zeměpis ČSSR) Josef Doubrava

Nostalgická učebnice na kterou si vrstevníci jistě pamatují.

Angličtina pro střední školy 3 Angličtina pro střední školy 3 Richard Repka

Tuto angličtinu jsme měli na SEŠ. Nebyla špatná, něco jsme se naučili a čerpám doteď.

29.01.2021 5 z 5

Čítanka pro druhý ročník základní školy Čítanka pro druhý ročník základní školy Vladimíra Gebhartová

Klasická učebnice a velká nostalgie pro všechny pamětníky.

28.01.2021 5 z 5

Dějepis pro 8. ročník základní školy Dějepis pro 8. ročník základní školy Otakar Káňa

Děják v 8. třídě ZŠ měl 2 části a vzpomínám si, že jsme je ani neprobraly. Ale ničemu to nevadilo, hodně jsme se naučili i tak. Naše učebnice za těch několik let na základce byly hodně obsáhlé, a hodně jsme z toho měli v paměti.

28.01.2021 5 z 5

Literatura pro I. ročník středních škol Literatura pro I. ročník středních škol Bohuslav Hoffmann

Ale jo, příjemná vzpomínka na středoškolská léta.

28.01.2021 5 z 5

Občanská nauka pro 6. ročník základní školy Občanská nauka pro 6. ročník základní školy Antonie Jelínková

Tak tohle je opravdu historie. Na tuhle učebnici si samozřejmě dobře pamatuji, ale byla hodně propagandistická a učit s z ní moc nedalo. Klasika poplatná své době.

28.01.2021 5 z 5

Dějepis pro 8. ročník základní školy 1. díl Dějepis pro 8. ročník základní školy 1. díl Miloň Dohnal

Příjemná nostalgická vzpomínka na dobu ZŠ. Dobře a obsáhle zpracované dějiny.

28.01.2021 5 z 5

Pěstitelské práce Pěstitelské práce kolektiv autorů

Pěstitelky - klasická učebnice tohoto mnou nemilovaného předmětu.

28.01.2021 5 z 5

Dějepis pro 7. ročník základní školy. Díl 2, 1917-1939 Dějepis pro 7. ročník základní školy. Díl 2, 1917-1939 Miloň Dohnal

Pamatuji tuto učebnici a já měla dějepis ráda, takže za mě velká vzpomínka na 7 třídu ZŠ. Každá doba měla svoje a řekla bych, že náše učebnice byly zpracovány daleko lépe, než učebnice na základní škole mého syna z roku 2007

Angličtina pro střední školy Angličtina pro střední školy Richard Repka

Z dob SEŠ mám tuto učebnici ještě schovanou doma jako vzpomínku na první ročník. Základy se daly naučit, nebyla to špatná učebnice na dobu po revoluci.

Ruský jazyk pro 6. ročník ZŠ Ruský jazyk pro 6. ročník ZŠ kolektiv autorů

Tuto učebnici RJ si velice dobře pamatuji z dob ZŠ. Přesně tuhle jsme měli.

28.01.2021 5 z 5

Dějepis pro 6. ročník základní školy Dějepis pro 6. ročník základní školy Tomáš Jílek

Jsem hodně velká pamětnice tohoto dějepisu.