Kuža007 Kuža007 komentáře u knih

Skvělá sbírka povídek.

25.11.2018 5 z 5

Lady Hamiltonová Lady Hamiltonová Alexandre Dumas, st.

Asi nejzábavnější kniha Alexandra Dumase, je tam sice vážnost, ale dle mého názoru vtip je v této knize to hlavní.

25.11.2018 5 z 5

Černý tulipán - zkrácené vydání Černý tulipán - zkrácené vydání Alexandre Dumas, st.

Stejně jako film byla i toto skvělá napínavá kniha.

25.11.2018 5 z 5

Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - II. díl Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - II. díl Alexandre Dumas, st.

Stejné pokračování předcházejí části tohoto třetího dílu Mušketýrů.

25.11.2018 5 z 5

Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - I. díl Tři mušketýři ještě po deseti letech aneb Vikomt Bragelonne - I. díl Alexandre Dumas, st.

Oproti předcházejícím dílům je to sice méně záživné přesto je to pořád dobrý Dumas.

25.11.2018 5 z 5

Tři mušketýři po dvaceti letech - II. díl Tři mušketýři po dvaceti letech - II. díl Alexandre Dumas, st.

Vynikající zakončení Tří mušketýrů po dvaceti letech.

25.11.2018 5 z 5

Tři mušketýři po dvaceti letech - I. díl Tři mušketýři po dvaceti letech - I. díl Alexandre Dumas, st.

Skvělé a možná ještě lepší pokračování Tří mušketýrů.

25.11.2018 5 z 5

Andersenovy Pohádky - světové vydání 3 Andersenovy Pohádky - světové vydání 3 Hans Christian Andersen

Třetí sbírka vynikajících Anderosenových pohádek.

25.11.2018 5 z 5

Andersenovy Pohádky - světové vydání 2 Andersenovy Pohádky - světové vydání 2 Hans Christian Andersen

Další smutné Andersenovky přesto vynikající.

25.11.2018 5 z 5

Andersenovy Pohádky - světové vydání 1 Andersenovy Pohádky - světové vydání 1 Hans Christian Andersen

I když jsou ty pohádky smutné, tak zároveň mají v sobě i velkou krásu.

Žít a nechat zemřít Žít a nechat zemřít Ian Fleming

Lehce naprůměrná Flemingova bondovka.

Casino Royale Casino Royale Ian Fleming

Je to dobrý špionážní thriller, ale film je přece jen lepší. Proto jen 4 hvězdy.

Rivalové z Painful Gulche Rivalové z Painful Gulche René Goscinny

Docela úspěšný díl.

Ve stínu vrtných věží Ve stínu vrtných věží René Goscinny

Můj první Lucky Luke a stále jeden z nejlepších, ba dokonce můj nejoblíbenější.

Kaňon Apačů Kaňon Apačů René Goscinny

Jeden z nejlepších Lucky Luků, navíc ještě s českou složkou v příběhu.

Jesse James Jesse James René Goscinny

Asi nejlepší Lucky Luke. Nesmírně jsem se bavil při čtení. Je tam dáno trochu historie a dobrý celkový příběh.

Dalton City Dalton City René Goscinny

Docela humorný Lucky Luke.

Asterix u Piktů Asterix u Piktů Jean-Yves Ferri

Asterix u Piktů sice pookřál, ale už to není Asterix R. Goscinnyho a A. Uderza. Přesto dobré.

Nebe mu padá na hlavu Nebe mu padá na hlavu René Goscinny

Asi nejhorší Asterix. Bohužel. Chudák Uderzo to myslel dobře, ale dopadlo to strašně.

19.11.2018 2 z 5

Asterix a galský školní rok Asterix a galský školní rok René Goscinny

Taková rekapitulace za celou sérii.