LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Tady se asi vzepřu většině. Mně se Nové sliby líbily víc než první díl :-)

25.07.2022 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Tak jo, bez mučení přiznávám, že hlavní důvod, proč se mi knížka tak moc líbila, spočíval v "obsazení" hrdinů a hrdinek z Čekanek. Když se tam objevila Lilian s Westcliffem, tak jsem si to neskutečně užívala, protože Kouzlo podzimu patří k mým nej.
Nechápejte to špatně, příběh Merrit a Keira nebyl špatný, Keir je totiž miláček a Merrit ho skvěle zvládala :D I zápletka se povedla, těch vtipných momentů tam byla taky slušná řádka, jen se obávám, že pro někoho nezasvěceného to asi až taková pecka nebude.

20.04.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Sice bych trochu škrtala, ale po tom, jak byla autorka pranýřovaná, že kopíruje Maas a já to v tom prostě neviděla... Jsem si řekla, že těch pět hvězdiček může být.
A konec nebyl úplně překvapivý, ale rozhodně jsem zvědavá, jak se to celé dál vyvine...

21.01.2022 5 z 5

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Jééé, já tuhle sérii miluju. A strašně se mi líbilo, že jsem se dozvěděla víc o Leah a Branovi, vážně doufám, že další díl nám nabídne další vhled do jejich vztahu.
Každopádně Anna s Charlesem mě nezklamali, příběh byl skvěle vystavený a vážně mě hodně zajímalo, o co sakra jde!

30.11.2021 5 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Hezky se to četlo, ale celé to bylo zbytečně dlouhé. Hlavně ten rozvleklý konec.

13.11.2021 4 z 5

Tajemství obsidiánu Tajemství obsidiánu Petra Martišková

Bylo to čtivé, líbilo se mi, že autorka příběh nechala zasazený v Čechcáh (i když na střední škole plné profesorů a nevím, ale na mém gymplu neučil snad ani jeden profesor a učitele ani za profesory nikdo nikdy neoznačoval, ale tak na nějaké ultraelitní střední by to možná šlo...), Praha, historie a tajemství, to k sobě prostě pasuje, ale...
Bohužel si autorka vybrala opravdu ohrané téma. Jako já proti klišé všeobecně nic nemám, jen se musí uchopit originálně, což se tady bohužel nepovedlo.

A opravdu mi hodně vadí, když se do puberťačky (která je fakt puberťačka každým coulem) zamiluje někdo, kdo má být o desítky možná stovky let starší. To je prostě divné.

24.09.2021 3 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Paráda! Většinou mě tyhle YA thrillery moc nebaví, protože hlavní hrdinky bývají takové ty protivné sprosté holky, ale do těch měla Pipa daleko, naopak byla strašně sympatická.
Je to taková napínavá detektivka, kdy mě vážně zajímalo, co se tam vlastně stalo.

24.08.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Takže Edward je neskutečná fňukna a Bella jeho očima je strašná.
No prakticky jsem se knížkou promučila ke konci. Jako ráda si přečtu znovu celou sérii, ale tahle kniha byla spíš za trest. Strašně zdlouhavá a nudná.
Doufám, že autorka bude mít dost rozumu na to, aby nepřepisovala i další knihy ze série.

15.08.2021 2 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Knížka je naprostá pecka. Jako ostatně vše, co jsem od autorky četla. Zase jsem se od příběhu nemohla odtrhnout a doufala v happy end (bez mučení přiznávám, že jsem si hned v Aj koupila druhý díl, protože, kdo na to má jako čekat? :D) .
Ale stále trvám na tom, že by byla lepší jedna delší kniha, než to takhle po zvratu sekat na dva díly.

22.06.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Po Everly s Nolanem zlepšení, ale i když jsem měla pro chování hlavních hrdinů pochopení, tak bych asi potřebovala, aby mi aspoň jeden byl v téhle knize pořádně sympatický.
Jasně, že Jude se zrovna zbortil svět, tak jen fňukala... To se dá pochopit.
A jasně, že když si Blake myslel, že má po sportovní kariéře a ještě se vrátila jeho ex, co mu zlomila srdce, tak se asi nebude chovat jak pan božský...
Ale když se dva lidi v takovýhle mizérii dají dohromady je to prostě moc. Všeho moc zkrátka škodí.
Navíc to na mě jako skoro u všech knih této autorky bylo příliš rozvleklé.

12.06.2021 3 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nerada dávám takhle nízké hodnocení, ale postavy se chovaly nelogicky, hrdinka mi většinu doby připadala vyloženě natvrdlá a pokrytecká.
Na wattpadu by to byla perla, ale od fyzicky vydané knížky bych čekala mnohem víc.

02.06.2021 2 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Myslela jsem, že to bude mít i nějaký příběh, ale byly to jen "vtípky" ze soužití vlkodlaka a upírky. Občas se to opakovalo.
A přečtení mi trvalo asi tak 15 minut. Možná ani to ne. Takže jsem byla ráda, že jsem si to půjčila z knihovny a nekupovala. Za ty peníze by to byla opravdu malá hitparáda.

06.05.2021 3 z 5

Čáslavská Čáslavská Jan Novák

Strašně se mi líbilo zpracování a klobouk dolů před autory, kteří umí "vyhmátnout" ty opravdu důležité okamžiky.
Čáslavskou jsem vždy obdivovala a díky nim ji obdivuji ještě víc.

20.04.2021 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Rozhodně jedno z těch lepších pokračování erotické série. Samozřejmě je potřeba knížku vnímat v rámci žánru.

09.04.2021 5 z 5

Aplikace lásky Aplikace lásky Tash Skilton

Nápad fajn, docela jsem se na to těšila, ale ten styl vyprávění mi vůbec nesedl.

13.03.2021 2 z 5

Sny o pádu Sny o pádu Karen White

Kdyby se to tak netáhlo, kniha by se četla mnohem lépe.

15.01.2021 3 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Tohle byla strašná nuda. Jako já vím, že u romantických knížek je od začátku jasné, jak to dopadne... Ale takhle zahodit slibnou zápletku?!

13.01.2021 2 z 5

Dobře utajený Skot Dobře utajený Skot Suzanne Enoch

Óóó, tak tohle byla po dlouhé době opravdu povedená romance.
Mezi hlavními hrdiny to jiskřilo, nebyli natvrdlí ani k sobě navzájem hnusní. Prostě to bylo hezké a celkem i napínavé :-)

03.01.2021 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Vánoce mám sice ráda, ale tohle bylo prostě divné...
Kostra příběhu je fajn. Ona zanedbávaná přítelkyně a on se vzpamatovává ze ztráty sestry...
Jenže to všechno okolo strašně dřelo.

01.01.2021 2 z 5

Léto v síti Léto v síti Petra Martišková

Tak poprvé trochu zklamaná.
Některé postavy mi tam až moc vadily.
Hashtagy s interpunkcí působily divně. Navíc mi bylo za těžko uvěřit, že je Naty tak strašně známá.
Ale čtivý styl se autorce musí nechat.

28.12.2020 3 z 5