LilianaFalcon Online LilianaFalcon komentáře u knih

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Ttrochu mě štvalo, že se autorka nemohla vyhnout žánrovým stereotypům, taky ta Kivina rozpolcenost mě štvala... Jenže ono se to četlo úplně samo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
A pak přišly zvraty na konci! Pecka. Musela jsem si hned koupit poslední díl v angličtině :D

27.02.2023 4 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Moc povedená knížka, i když mě některé pasáže tolik nebavily a ten konec s Finnovou prací mě trochu zklamal.
Strašně bych si chtěla přečíst příběh Rebeccy.

22.01.2023 4 z 5

Temná kněžka Temná kněžka Margaret Rogerson

Já tu romantickou linku v knížkách asi prostě potřebuji :-/

16.09.2022 3 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Fajn erotická novelka. Co nebylo napsané na papíře, si čtenář mohl jednoduše domyslet. Vysvětlené bylo dle mého vše dostatečně.
Jednu hvězdičku jsem ubrala, protože ty erotické scény mě nechávaly chladnou a protože Sky na můj vkus až moc dolézala.

14.08.2022 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Takový slabší Ukradený polibek...

02.08.2022 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Jasně, dalo by se to seškrtat a Poppy se dost opakovala... Ale i tak to bylo skvělé a já se vážně nemůžu dočkat pokračování...

24.04.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

1) těch podobností s Dvory tam bylo prostě příliš 2) charakteristika se moc nepovedla 3) spousta věcí byla napřed uspěchaná a pak se to kvůli tomu zdánlivě vleklo 4) nikoho z hrdinů jsem si neoblíbila

07.02.2022 2 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Sexy erotická romance. Nečekejte žádnou hlubokou myšlenku ani zajímavý děj... prostě spousta sexu a v rámci žánru je to ještě dobře napsané...

16.01.2022 4 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Kdyby z Mel autorka neudělala tak hroznou matku, tak bych snad dala i 5 hvězdiček. Penn byl skvělý.

04.01.2022 4 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Největší problém jsem měla se Sabine, nějak jsem se do její kůže nedokázala vžít. Chovala se jak puberťačka, přitom i můj 6 letý syn dokáže pochopit termín "jiná doba", když mu to vysvětlím...
Člověk pochopí snahu najít biologické rodiče, ale...

20.11.2021 3 z 5

Knihkupectví u jezera Knihkupectví u jezera Jenny Colgan

Tak tohle se autorce vážně ale vážně moc povedlo :-) Krásný pohodový a emotivní příběh.

14.11.2021 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Roztomilé a úsměvné, místy zdlouhavé. Mezi hlavními hrdiny to skvěle fungovalo a líbil se mi Georgiin zápal :-)
Na pátou hvězdičku tomu ale něco chybělo.

03.11.2021 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Asi mám trochu jinou představu erotiky než autorka. Ne vše mi připadalo vzrušující. Takže za mě takový průměr.
A jako toho sexu tam było fakt strašně moc. A čeho je moc, toho je příliš.

21.10.2021 3 z 5

Van Van Melanie Moreland

Asi jsem měla moc velká očekávání, když jsou všichni z knížky tak unesení, ale autorky styl mi prostě nesedí.
Dialogy působí křečovitě. Postavy moc kýčovitě a vyumělkovaně. Příběhy s dětmi mám ráda, díky nim to bývá mnohdy vážně dojemné, ale tady ani Sammy nestačila.
Každopádně epilog neměl chybu... Kdybych byla typ, co u knížek brečí, možná by mi i slza ukápla.

06.09.2021 3 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Samotná Sarina Bowen mi nějak nesedí. Tahle knížka mi přišla jako promarněný potenciál. Sice to bylo svým způsobem roztomilé, ale celý příběh působil křečovitě. Jako by se autorka za každou cenu snažila napsat bestseller, ale nějak pořádně nevěděla jak.

11.08.2021 3 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Friends to Lovers není zrovna můj šálek kávy. A tohle pro mě byla brutální nuda. Jinak autorky knížky miluju.

09.08.2021 2 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

3,5 hvězdičky... Knížka je úplně jiná než jsem po prvních pár stránkách čekala. Tak nějak to vypadalo jako prvoplánová romantika se skákáním v čase, ale ono ne... O romantiku tady vůbec nejde.
Hodnoty, život, přátelství, ztráta.

18.07.2021 4 z 5

Světla nad močálem Světla nad močálem Lucie Ortega (Navrátilová)

Trochu zklamání. Řekla bych, že autorka uchopila až moc témat a ani jedno nedotáhla do zdárného konce.
Začátek ale vypadal opravdu zajímavě.

13.06.2021 3 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Tak jo, čekala jsem spíš něco ve stylu příběhů Julie Caplin (Romantické úniky), ale tohle bylo zdlouhavé a celkově to vyznívalo spíš hořce než optimisticky.

13.03.2021 2 z 5

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Krásná dětská knížka. Kéž bych byla mladší, to bych si ji užívala dvojnásob.
Ale občas mi to připadalo moc zdlouhavé.

23.01.2021 4 z 5