LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Nejlepší díl celé HP série a tím myslím doslova celé. Jak knižní, tak filmové.
1. a 2. díl byly ještě pohádky. 3. díl už je kapitola sama o sobě, dospělejší, lepší a propracovanější. Díky týhle knize jsem propadla literatuře.

18.11.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Jeden z mála případů, kdy mi 2. díl a 2. úhel pohledu připadal lepší než ten 1.
Holdera mám prostě radši ;-) no a hlavně je tu ta "chybějící" část s Less.

16.11.2014 4 z 5

Na první pohled Na první pohled Grégoire Delacourt

Nezvládla jsem se do toho ani začíst. Téma mi nijak originální nepřipadá. A ta jedna hvězda je za obal. Ten se mi líbí ;-)

29.09.2014 1 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Jsem zmatená. Jsem vážně jediná, komu se to nelíbilo?
Hlavní hrdinka ani její nádherný a nebezepečný protějšek mě nezaujali. A celkově... prostě nevím.

06.09.2014 2 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Četla jsem to anglicky a královsky jsem se bavila :-D Hodně ale vážně hodně vtipné :-D

05.08.2014 5 z 5

Ferdův slabikář Ferdův slabikář Ondřej Sekora

Zatímco staršího tato knížka absolutně nezajímala, mladší (5 let) ji miluje natolik, že starší najednou projevil zájem a děsně ji chce číst s námi :D

28.04.2024 5 z 5

Recept na lásku Recept na lásku Jarrett Melendez

To bylo tak rozkošné a trhlé :-D

30.10.2023 4 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

Nedokázala jsem se rozhodnout mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale ty 3 to vyhrály, protože mě některé pasáže nebavily a měla jsem tendenci přeskakovat.
Námět byl naprosto boží! Parta chlapů, co se pomocí romantických knih snaží zachránit vztahy? Úžasné!
Ale jinak mi příběh celkově připadal hodně smutný, protože zpackané manželství není žádná legrace. A strašně moc jsem ústřednímu páru fandila, ať to vyřeší.
Gavin pro mě byl skvělý mužský hrdina, s chybami, které ho dělaly ještě víc přitažlivého.
Thea byla na můj vkus až moc pokrytecká a její sestra mi vyloženě pila krev.

15.09.2022 3 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Knihy této autorky mám vážně ráda a Pomýlené srdce se jí opět povedlo. Trochu jsem se bála přehnaně dramatického konce, ale naprosto zbytečně :-)

10.07.2022 5 z 5

Dům na Riviéře Dům na Riviéře Natasha Lester

Po Skříni plné Diora jsem měla asi příliš velká očekávání...

10.07.2022 3 z 5

Kouzlo obsidiánu Kouzlo obsidiánu Petra Martišková

Mouchy, které jsem viděla na prvním dílu, u druhého zmizely. Za mě naprosto skvělé pokračování a rozhodně předčilo má očekávání.

28.06.2022 5 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Asi jsem prostě očekávala víc, protože nápad se mi strašně líbil.

30.05.2022 3 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

3,5 * ale zaokrouhluje se nahoru.
Kdyby byla knížka aspoň o třetinu kratší, bylo by to snad i na 5*, takhle jsem četla jen pro to, abych zjistila, co je to velké wau. A ano... bylo tam a bylo úžasné a ten konec byl naprosto skvělý.

04.05.2022 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Občas mi vadilo, jak nelogicky Lilka reagovala, spíš než jako oběť domácího násilí působila jako natvrdlá puberťačka.
A pak mi tam občas neseděl ten Oskárkův autismus, přece jen na to, že mu nebyly ani 3 roky tak s maminkou mluvil dost... to by zase spíš nasvědčovalo tomu domácímu násilí... Ale tak třeba šťastné Lilce zkušení psychologové řeknou, že se jejich předchůdci spletli :D
Jinak to bylo skvělé, svižně napsané, dobře zvolená vážná témata a opravdu hodně mě to bavilo.

02.03.2022 4 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Nádherná romantická pohádka :-) tohle se opravdu povedlo a vážně se moc těším na další díly.

18.01.2022 5 z 5

Nevěsta, která se nevzdala Nevěsta, která se nevzdala Janna MacGregor

Krásný příběh. March jsem děsně fandila, všechno zlé se v dobré obrátilo :D
Vážně mě to i do třetice hodně bavilo :-) Mezi postavami to skvěle fungovalo, bylo to úsměvné i dojemné. Zkrátka přesně to, co od tohohle druhu knížek očekávám.
A ta obálka je nádherná, i když má mít March tmavé vlasy :D, ale na to už se teď nehraje...

05.11.2021 5 z 5

10 pravd a spousta odvahy 10 pravd a spousta odvahy Ashley Elston

První díl se mi líbil víc. Tady mi přišlo toho středoškolského drama a lhaní trochu moc. Hlavní hrdinka mi nebyla tak sympatická.

08.10.2021 3 z 5

Navždy tvůj hrabě Navždy tvůj hrabě Eva Leigh

Paráda! Chvilku jsem si musela zvykat na neobvyklý druh vyprávění, ale jen chvilku.
Mezi hlavními hrdiny to skvěle fungovalo. Bylo to romantické i dojemné. Prostě skvělé.

Vážně doufám, že je to první díl série... Už teď bych brala minimálně další dva díly :D No, vlastně spíš 3 :D

13.09.2021 5 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

Krásné letní čtení, ze kterého dýchá atmosféra Provence :-)

09.09.2021 4 z 5

Možná tentokrát Možná tentokrát Kasie West

Takhle nesympatickou hrdinku už jsem dlouho nečetla. Kdyby si své chování uvědomila o něco dřív, tak dám možná i větší počet hvězdiček.
Ono to bylo svým způsobem zase roztomile holčičí. Lásky, co se životem, rodiče... Ale autorce se Sophie prostě nějak nepovedla.
Andrew a Micah byly jinak fajn. I se mi líbil Gunnar. Každopádně některé věci by si zasloužily trochu víc dotáhnout.

24.08.2021 3 z 5