LilluLong LilluLong komentáře u knih

Svázáni touhou Svázáni touhou Caitlin Crews

Este ze HQ nebola príliš dlha, sejkovske príbehy milujem a tato si u mna vyslúžila 3*

07.06.2022 3 z 5

Šejkova nevěsta Šejkova nevěsta Dani Collins

Zo série asi zatial najlepšia časť , za mna 5*

26.05.2022 5 z 5

Urozená guvernantka Urozená guvernantka Diane Gaston

S takýmto príbehom by sa dalo vytvoriť knižku aj o neaky ten vyšší level, za mna 3*

20.05.2022 3 z 5

Růže v poušti / Žár řeckého slunce Růže v poušti / Žár řeckého slunce Sharon Kendrick

Ruže v pousti/ tento príbeh a aj štýl písania si u mna vyslúžilo 5*

20.05.2022 5 z 5

Šejkovy námluvy Šejkovy námluvy Kristi Gold

Toto bolo sklamanie, aspon pre mna,sejkoviny milujem ale za tento príbeh ma za mna autorka 2*

20.05.2022 2 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

OMG :) za mna 2*

30.04.2022 2 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Dufam ze bude pokračovanie, i ked neviem ci si to nakoniec prečítam :) za mna 3*

29.04.2022 3 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Este sa to drží u mna za 4* :)

29.04.2022 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Zatial je to fajn, uvidime nakoľko to zostane v rámci žánru pre deti :) 4*

29.04.2022 4 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Myslim ze autorka graduje, u mna zas 5*

14.04.2022 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Neviem ci budem schopná sa zacitat do dalších časti,dej ma vie zaujať ale je to velmi zdĺhavé a niektoré pasáže sú tak široko rozvetvené ze sú uz nezaujímavé , za mna tato časť ma 3*

05.04.2022 3 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Táto časť sa mi asi zatiaľ najviac páčila,za mňa 5*

04.04.2022 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Sakra, i ked bol príbeh dobrý , bolo to zdĺhavé , autorka uz v tomto diely sa rozpísala k ďalším častiam a John ?no toho postavila mimo do nepriaznivej role ked uz je Dariusova reinkarnacia , išiel mi na nervy, uvidime co z neho vykrese v dalších častiach, za mna teraz za tuto časť 3,5*

28.03.2022 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Aj tato časť ma zaujala i ked som mala pocit ako by som citala dva v jednom :) za mna 4*

25.03.2022 4 z 5

Těla nelžou Těla nelžou Maya Blake

Príbeh by sa dal rozšíriť a posunúť na vyšší level ale i takto to bolo milé a epilogom sa to vykompenzovalo, u mna to ma za 4*

21.03.2022 4 z 5

Italův dědic Italův dědic Lynne Graham

Knižku sa da citat aj ako samostatnú,ale bolo super najprv si precitat prvú časť a v druhej sa dočítať nejake male pokračovanie z predošlej . Za mna 4*

13.03.2022 4 z 5

Nebroušený diamant Nebroušený diamant Miranda Lee

Nakoľko knižka bude mat pokračovanie,tak je možné ze po skončení celej série spriemerujem svoje hodnotenie,zatial som u 3* :)

06.03.2022 3 z 5

Pouštní sokol Pouštní sokol Sharon Kendrick

Mam rada sejkovske harlequinky, a väčšinou sú mnou hodnotené na 4*-5* , ale teraz autorka do príbehu zakomponovala cca 80% úvah a 20% percent dialógu co mne dost vadilo, .Za príbeh u mna super, za spracovanie 3*

04.03.2022 3 z 5

V Řecku, a bez vindry V Řecku, a bez vindry Julia James

Hodnotím 4* i ked som trochu sklamaná, autorka dokáže byt oveľa viac nápadita a v písaní príbehov máva väčšiu fantáziu :)

04.03.2022 4 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Docitala som 7 časť zo sérii a musím uznať ze tato rozpravka pre dospelých mna naozaj oslovila, niektoré časti boli od začiatku do konca upútavke a u niektorých som mala pocit ze autorku opustila múza a pisala hlava-nehlava bez gradov . V každom prípade si myslim, ze asi bude schopná ma držať v napätí aby som celu sériu docitala plus následne ďalšie nezávisle (ci závislé) tri časti , uvidím, dam vam vediet :)

16.01.2022 4 z 5