LilluLong LilluLong komentáře u knih

Princezna z Isly / Šejkova volba Princezna z Isly / Šejkova volba Carol Marinelli

Sejkova voľba / 5* Kim píše spôsobom aby vedela zaujať od začiatku az do konca, uvidím ake to bude s prvým príbehom :)

18.06.2021 5 z 5

Krev není voda Krev není voda Jackie Collins

Posledná desiata časť , myslim ze akurát stačilo i ked mimo deviatej časti vsetky boli napínavé , vzrušujúce a maximálne vedeli zaujať.Autorka VIE pisat a ma odo mna 5*

17.06.2021 5 z 5

Nemilosrdný šejk / Temný mstitel Nemilosrdný šejk / Temný mstitel Lucy Gordon

Nemilosrdný sejk ma u mna 5*

16.06.2021 5 z 5

Manžel na dohodu Manžel na dohodu Leigh Michaels

Začiatok knižky vedel zaujať , este dobre ze nebola dlha , inak by som asi nedočítala , za mna 2*

16.06.2021 2 z 5

Naivní mrcha Naivní mrcha Jackie Collins

Ďalšia časť a aj tato je iná ako predošlé , vsetko menej a predsa vedela zaujať ale len tak na 3*

14.06.2021 3 z 5

Lucky Lucky Jackie Collins

Na vyse 1 000 stran Sex,romantika,erotika,drogy,násilie,únos,havárie,podvádzanie ,napätie no co len chcete, skvela autorka a skvela kniha, moje hodnotite ako inak 5*

07.06.2021 5 z 5

Šance Šance Jackie Collins

48 hodin, bez spánku , ale zvládla som to,( prečítané ) Tak ako, kdo ma pretromfne, a stihne to skor? Ozajstná mafianska , dobrodružná,eroticka, akčná , a romantická séria , aspon si myslim po prvej časti, k druhej časti budem mat urcite zas koment ( Jaj neviem kedy zoženiem 2 časť ) ale tu autorka zabodovala na maximálne body 5*

31.05.2021 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Séria z ktorej som si zapametovala jedinú vec , urcite si ju prečítam este raz, len sa čudujem, ze mi stačilo precitatcca 50 kníh aby som premýšľala o com to bolo, ale nakoľko si verím , viem ze ked dam ohodnotenie maximálne 5* na celu sériu tak je to v pohode a viem ju len doporučiť :)

26.05.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Nuz Ano, láska moze zasiahnuť ako blesk i bezohľadného mafiána a az vtedy čitateľ začína s nim sympatizovat a dúfať ze autorka na záver pripravila happy end. Nebyť toho ze som práve Dočítala od autorky sériu (vražedné pouto ,za 5*) tak tuto knižku kvôli začiatku ani nedocitam, co by bola skoda lebo pri konci to gradovalo a preto ma u mna 4*

24.05.2021 4 z 5

Princ Princ Tiffany Reisz

Aj pri tejto časti je potrebné mat otvorenú myseľ ,Tiffany ma prekvapila týmto štýlom striedaním prítomnosti s minulosťou co mna dost irituje, no napriek tomu zas vedela zaujať i ked nedokončeným príbehom ktorý som neočakávala. Co uz, počkáme si na ďalšie pokračovanie . Za mna ma 5*

17.05.2021 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Davam 3* len preto , ze autorka bola tak schopná a nadaná napísať 459 strán skoro bez príbehu :) Keby tuto tretiu časť zhrnula do epilógu v druhej časti, úplne by to stačilo .

14.05.2021 3 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Ano, vidim ze autorka graduje a bolo dobre ,ze som dala šancu si precitat i druhu časť .nemam poňatia o com bude tretia nakoľko príbeh vypovedá o ničom, ale ked ju napísala zaujímavo tak si par hodin na to nic si vyhradim :) u mna ma 4*

13.05.2021 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Som akosi zmätená z tejto prvej časti , keby knihu pretransformovali do grafu, videla by som graf ako pri srdcovej príhode .Davam šancu ďalším dielam a k tejto hodnotu 4*

11.05.2021 4 z 5

Príbeh dámy X Príbeh dámy X A. J. Molloy

Tak takto krátky koment som este nepísala :) Prečítala som :) za mna 3*

09.05.2021 3 z 5

Řecký magnát / Advokát a zahradnice Řecký magnát / Advokát a zahradnice Cathy Williams

Advokát a zahradnice // prijemne dojemne, doporucujem precitat, príbeh ma 5*

07.05.2021 5 z 5

Bílá je pro nevěsty Bílá je pro nevěsty Emma Darcy

Malo to hlavu aj pätu , páčilo sa mi,ze som nemala pocit nedocitat ako u niektorých harlequinkach,autorka ma za mna 5* za príbeh i štýl písania :)

06.05.2021 5 z 5

Recky magnát //-jeejda,tak oproti romantickým dobrým harlekynkam kde v recenzií čitatelia označujú ako “pohodovú” ja pri tomto príbehu použijem slovo “ vzrušujúci “a hodnotím 5*

04.05.2021 5 z 5

Vládce pouště Vládce pouště Anne West

Dominantný Sejkovia a ich panny, vzdy vedia uputat a zaujať ak je to písané aspon ako-tak na úrovni. Odo mna 4*

03.05.2021 4 z 5

Únos do Řecka Únos do Řecka Jennie Lucas

Po par harlequinkach som konečne tuto vedela precitat bez prerušenia na jeden šup :) pekny príbeh, doporucujem, odo mna ma 5*

03.05.2021 5 z 5

Noc v Riu Noc v Riu Jennie Lucas

No tak týchto 5* si toto dielo pravom zaslúži . Skvela autorka. Skvelý príbeh,ak si nalogujete tuto knižku , urcite sa nenechajte ničím odradiť si ju precitat :)

02.05.2021 5 z 5