LilluLong LilluLong komentáře u knih

Tajemný sultán Tajemný sultán Alexandra Sellers

Netradičná harlequinka, plna napätia a zapletiek , mne sa páčila doporucujem za mna 5*

04.11.2021 5 z 5

Jak miluje princ Jak miluje princ Michelle Conder

Príbeh aj štýl písania sa mi páčil , plny počet hviezdičiek nedávam len z titulu odflaknutej akoby skrátenej verzii epilogu, takze odo mna 4*

02.11.2021 4 z 5

Návrat do Irska / Princ z ráje Návrat do Irska / Princ z ráje Olivia Gates

Návrat do írska / príbeh vie zaujať a predsa sa mi zda ,ze je to skrátene a odflaknute, urcite moje hodnotenie ovplyvnilo aj absencia epilogu, za mna 3*

31.10.2021 3 z 5

Ve světle královy lásky Ve světle královy lásky Natalie Anderson

Neporuším priemer pri hodnoteni, tato harlequinka si zaslúži aj odo mna 5* :)

15.10.2021 5 z 5

Sňatek s milionářem Sňatek s milionářem Michelle Reid

Harlequinka ktorá podľa mna postúpila o level vyššie.Jednoznacne 5* :)

14.10.2021 5 z 5

Americká Artemis / Odmítnutá princezna Americká Artemis / Odmítnutá princezna Jane Porter

Americká artemis/ Ano. Vezmú si te, naše Díte chci vychovať Zde na ostrove.... to nemusíš ... No hruza a des , za mna 2*

Odmitnuta princezna/ sejkoviny mam rada, väčšinou sú dobre a vedia zaujať , tato ma zaujala za 2*

13.10.2021 2 z 5

Nepřítel mluví řecky Nepřítel mluví řecky Annie West

Toto voľne pokračovanie knihy “Pod stribrem olív “ nemalo chybu :) u mna zabodovalo na 5*

12.10.2021 5 z 5

Žena milionáře Žena milionáře Melanie Milburne

Trosku prekomplikovany dej , ale v podstate mili príbeh s happyendom . Nedávam maximálne hodnotenie pre chýbajúci epilóg co by knihu vyzdvihlo na vyšší level, tak len 4*

11.10.2021 4 z 5

Neústupný aristokrat / Slavní a bohatí Neústupný aristokrat / Slavní a bohatí Heidi Rice

Neústupní aristokrat/ Nepochybujem o tom , ze ten kto si prečíta tento príbeh ,bude nasledovať v hodnotení ako predchádzajúci čitatelia ,jednotne a to znamená z 5* :)

10.10.2021 5 z 5

Krásná sultánka / Diamant ve sněhu Krásná sultánka / Diamant ve sněhu Susan Stephens

Krasna sultanka je druhou časťou Sultanova nevesta, ktorá odo mna dostala maximálny počet hviezd a tato sa vyrovná prvej :) davam 5*

09.10.2021 5 z 5

Prázdniny v Řecku Prázdniny v Řecku Julia James

Romantika?Ano,Happyend? Ano a medzitým príbeh co vas nielen zaujme ale aj chytí za srdce, takze žiadna klasická presladena harlequinka ale kniha ktorá si zaslúži /odo mna urcite/ maximálne hviezdičky pri hodnotení 5*

08.10.2021 5 z 5

Nevěsta pro Řeka Nevěsta pro Řeka Julia James

Napriek rozdielnym hodnotením čitateľov , mne sa príbeh i kvalita napísaného diela velmi páčila. U mna palec hore a 5*

07.10.2021 5 z 5

Král a kurtizána / V objetí nepřítele Král a kurtizána / V objetí nepřítele Yvonne Lindsay

Kráľ a kurtizana/napísaný príbeh ako od stredoškolskej priemernej študentky , u mna prepadák , hodnotím 1* , k druhému príbehu po prečítaní sa tu vyjadrím :)

07.10.2021 1 z 5

Tajemství irské krásky Tajemství irské krásky Pippa Roscoe

Myslim ze ani touto časťou trilogie autorka nesklamala i ked v porovnani s prvou časťou , tato pri konci bola predramatizovana :) u mna ma. 4*

06.10.2021 4 z 5

Dvě noci v Buenos Aires Dvě noci v Buenos Aires Pippa Roscoe

Takto dobre napísaný príbeh je radosť citat.Verim ze ďalšie dve časti ma nesklamu,uz sa tesim. Za mna bez debaty maximálne hviezdičky :) 5*

05.10.2021 5 z 5

Nevěsta k Vánocům Nevěsta k Vánocům Abby Green

Bez komentára , odo mna maximálny počet hviezdičiek 5* mozem jedine doporučiť :)

28.09.2021 5 z 5

Cena za vášeň Cena za vášeň Sharon Kendrick

Ziadne zbytočne blaboly, kniha napísaná tak pútavo , ze hodnotenie odo mna moze byt len 5* , skoda ze epilóg nebol lepší :)

27.09.2021 5 z 5

Odpuštěná vina Odpuštěná vina Georgie Lee

Príbeh pekny len zdĺhavý , som zvedavá na poslednú časť trilogie. Teraz u mna 4*

22.09.2021 4 z 5

Sen o Popelce Sen o Popelce Georgie Lee

Historicko romantický príbeh ktorý od začiatku do konca zaujme, doporucujem , za mna 5* a tesim sa na ďalšiu časť :)

21.09.2021 5 z 5

Magická Paříž Magická Paříž Sandra Marton

Jednohubka :) zaujímavý príbeh, nepresladeny a predsa romantický ako sa na harlequinku hodí , za mna 4*

20.09.2021 4 z 5