LilluLong LilluLong komentáře u knih

Zlatý střevíček Zlatý střevíček Michelle Smart

Prijemne prekvapenie od autorky, vedela zaujať a nezabudla na epilóg co mi chyba u častých harlequin, u mna zabodovala za 5*

27.07.2021 5 z 5

Modelka a princ z Illyrie Modelka a princ z Illyrie Robyn Donald

3* len preto, ze patrí do série :)

24.07.2021 3 z 5

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Robyn Donald

Mne sa kniha docela páčila , mozem doporučiť ako jednohubku do lietadla na ceste k moru užiť si dovolenku :) u mna 4*

22.07.2021 4 z 5

Královnou na vládcův příkaz Královnou na vládcův příkaz Jackie Ashenden

Trosku “ujete” z tými hranicami, ale docela ctivy príbeh . Za mna 4*

22.07.2021 4 z 5

Popelčin skandál Popelčin skandál Melanie Milburne

Úplne by stačila anotácia a keby bol aj epilóg , co autorka vynechala , lebo medzi tým je opisane veľké nic,možná moje hodnotenie trochu zvýšilo z 2*

21.07.2021 2 z 5

Milenkou Sicilana Milenkou Sicilana Sharon Kendrick

Sharon Kendrick zatial nesklamala , a myslim si , ze vydavateľ ma “kliku” ze ju mohla zaradiť medzi svojich klientov :) za mna 5*

Siciliánská Popelka Siciliánská Popelka Sharon Kendrick

Asi mam šťastie,lebo jednu harlequinku za druhou ktoré v poslednom čase citam , sú asi vrcholom diela autorov, ci uz príbehom alebo štýlom písania,a mne nezostáva nic iné len úprimne ich hodnotiť s maximálnym počtom hviezdičiek 5* :)

Popelka v džínsech Popelka v džínsech Naima Simone

Harlequinka ktorá je takto napísaná ,si zaslúži veľkú gratuláciu , príbeh s dejom co od začiatku vie zaujať a autorka nezabudla ani na epilóg . U mna palec hore a hviezdičky 5*

21.07.2021 5 z 5

Královská svatba Královská svatba Penny Jordan (p)

Romantika, intrigárstvo prepletené s politikou ,Ano, dalo sa to precitat na jeden šup, za mna 4*

20.07.2021 4 z 5

Bez záruky Bez záruky Robyn Donald

Dej ktorý sa odohráva v podmienkach farmy ,co ja nemusím,a predsa vedel zaujať.Ze nemá odo mna plny počet hviezdičiek je preto, ze urýchlene ukončila príbeh, mne velmi chýbal epilóg , tak davam 4*

20.07.2021 4 z 5

Popelčino tajemství Popelčino tajemství Caitlin Crews

Názov knihy napovie, naozaj pekná rozprávka a dobre napísaná s krásnym happy endom, povodne som nechcela hodnotiť plným počtom hviezdičiek ale koniec sa autorke bravúrne podarilo napisat. Za mna 5*

19.07.2021 5 z 5

Zasažen její krásou / Rozhovor s playboyem Zasažen její krásou / Rozhovor s playboyem Maggie Cox

Rozhovor z playboyem/ docela slušný pribeh s unáhleným koncom a bez epilogu, co ovplyvnilo moje hodnotenie znížiť na 3*

19.07.2021 3 z 5

Hříšný ostrov Hříšný ostrov Chantelle Shaw

Taká horkosladka romantika za 4*

18.07.2021 4 z 5

První hřích První hřích Naima Simone

Príbeh ako taký vie zaujať,ibaže štýl písania mi nesedí , malo dialógu , vela rozpisanych úvah i ked na úrovni,ale pre citatela nudné amatérske psychoanalýzy , preto moje hodnotenie uberie 2* a davam 3*

14.07.2021 3 z 5

Podoby Lásky Podoby Lásky Penny Jordan (p)

Tak toto sa Penny naozaj vydarilo, mozem len doporučiť co vidiet aj na mojom hodnotení za 5*

13.07.2021 5 z 5

Vdaná na jeden rok Vdaná na jeden rok Carol Grace

Na jednohubku by to ani nebol zlý príbeh keby koniec autorka neukončila ráznym rezom, na poslednej strane zvládla zhrnúť od nezamilovanosti po lásku az do smrti :) Epilogom mohla zachrániť cely príbeh . Davam 4* miesto troch , lebo štýl písania bolo na úrovni, :)

12.07.2021 4 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

Kniha ktorá by ma vedela znekludnit asi tak pred triciatimi rokmi, teraz uz v pokročilom veku mam iný nadhľad , otvorenejsiu myseľ i ked v mladosti tiez som vedela akceptovať rôznorodosť, inakosť , len sa o tom nehovorilo ani len potichu.Autorka píše profesionálne na úrovni a príbeh vedel maximálne zaujať , za mna palec hore, mozem len doporučiť a davam 5*

12.07.2021 5 z 5

Sedem hriešnych nocí Sedem hriešnych nocí Anna Campbell

Prvé strany vedeli zaujať ,tak som citala ďalej co bolo utrpenie, potom cca od 250 strany to zas nabralo grady a pri konci som z autorky šalela, ešteže dobre ze pridala kratučký epilóg . Za mna 3*

10.07.2021 3 z 5

Krásna dedička Krásna dedička Mary Balogh

Prva kniha od autorky ktorú som prečítala a trochu ma prekvapila primitívnym písaním a predsa zaujímavým príbehom , vedela zaujať a myslim dokázala vyvolať u mna záujem precitat si další diel. Za mna ma 4*

09.07.2021 4 z 5

Vzpurný princ Vzpurný princ Raye Morgan (p)

Velmi povrchne,akoby odflaknute a bez fantázie, za mna 2*

08.07.2021 2 z 5