LilluLong LilluLong komentáře u knih

Magnátova asistentka / Skandál nad Seinou Magnátova asistentka / Skandál nad Seinou Kate Hardy

Prvý príbeh bol zaujímavý len z titulu ,ze bol pokračovaním predošlého i ked velmi nenavazovalo. Zabodovalo u mna na 3*
K druhému príbehu som sa nedopracovala ani cez 20 stran, hadam neskor :)

08.07.2021 3 z 5

Svázaná přísahou Svázaná přísahou Melanie Milburne

Je skoro trápne sledovať ako sa niekto snaží napísať eroticky roman bez príbehu a koniec presladit romantikou. Toto autorke podľa mna nevyšlo ale za námahu aspon 1*

07.07.2021

Milenka na jeden večer Milenka na jeden večer Chantelle Shaw

Prva kniha od autorky ktorú som prečítala a mne sa paci príbeh i štýl písania ,na harlequinku palec hore 4*

05.07.2021

Soluňský příběh Soluňský příběh Penny Jordan (p)

Ani v tomto príbehu Penny nepreháňala s presladenou romantikou, koniec mohla trosku viac rozpísať ale možná v dalších dielach sa dočítam viac . U mna 5*

04.07.2021 5 z 5

Mezi celebritami Mezi celebritami Penny Jordan (p)

No to sa pani autorke velmi nepodarilo, z romantiky prejsť na detektívku ci triler nebol najlepsi nápad ukončiť trilógiu , u mna to nezabralo a ma za to 3*

03.07.2021 3 z 5

Večírky a noci Večírky a noci Penny Jordan (p)

Druha časť trilogie nesklamala, autorka graduje a uz sa tesim nazaverecnu časť.je dobre ze séria nie je presladena a preto ma u mna 5*

03.07.2021 5 z 5

Nejkrásnější slavnost Nejkrásnější slavnost Penny Jordan (p)

Penny píše naozaj pútavé príbehy a tato prva z trilogie si zaslúži odo mna 5*

03.07.2021 5 z 5

Svůdník z pouště Svůdník z pouště Abby Green

Docela šikovne napísaná harlequinka ,za mna 4*

02.07.2021 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Čakala som erotiku , dostala som detektívku, co velmi nemusím, ale ako pokračovanie trilogie, budiš,vedelo zaujať , za mna za tento diel 4*

01.07.2021 4 z 5

Popelčina svatba Popelčina svatba Joss Wood

Niekto to råd sladké :) u mna za 3*

29.06.2021 3 z 5

Milionářova rukojmí Milionářova rukojmí Abby Green

Na harlequinkach je dobre ,ze sú kratučké tak na 2-3 hodinky , u mna za tuto ma 3*

27.06.2021 3 z 5

Uvězněná v paláci Uvězněná v paláci Caitlin Crews

Typická harlequinka, slabučká a dobra jednohubka tak na 3*

27.06.2021 3 z 5

Snoubenka na víkend Snoubenka na víkend Maya Banks

Maya ma väčšinou dobre napísané knihy a tato k nim tiez patrí u mna zabodovala na 4*

25.06.2021 4 z 5

Pouštní diamant / Skandál v Alpách Pouštní diamant / Skandál v Alpách Caitlin Crews

Poustni diamant/na celej knihe bolo super len to , ze bolo krátke . Za toto dielo ma u mna 2*
Uvidím ake je druhé dielo

24.06.2021 2 z 5

Se Sicilanem v nebi Se Sicilanem v nebi Penny Jordan (p)

Ziadne prehnane dedukcie, hádky ci nezmyselne úvahy,aj tato časť trilógie ma u mna 5*

23.06.2021 5 z 5

Prázdniny v Itálii Prázdniny v Itálii Penny Jordan (p)

Bude to asi klišé , ale bol alebo je to krasny príbeh a urcite doporucujem uz aj kvôli 5* nakoľko ich velmi často nerozdavam :)

22.06.2021 5 z 5

Hriešne bohatý Hriešne bohatý Meghan March

Neviem preco ale štyrikrát som odložila čítanie kym som sa premohla pokračovať a docitala prvú časť trilógie .vyjadrim sa u druhej časti teraz u mna ma len 2*

21.06.2021 2 z 5

Překvapení pro šejka Překvapení pro šejka Sharon Kendrick

Autorka ma dobre knihy, dajú sa citat vie zaujať a vie slušne opísať myšlienkové pochody mužov ako aj v tomto príbehu sejka. U mna zabodovala na 4*

20.06.2021 4 z 5

Noc s Popelkou Noc s Popelkou Lynne Graham

Lynne,Lynne, tak toto sa ti podarilo bravúrne napísať . Veru láska dokáže vsetko. U mna zabodovala 5*

19.06.2021 5 z 5

Italova princezna Italova princezna Jane Porter