LilluLong LilluLong komentáře u knih

Dračí doupě Dračí doupě Catherine George

Ako by som ani necitala klasickú harlequinku, ale krásny romantický príbeh bez vela sladkosti a afektu. U mna autorka zabodovala a ma 5*

20.05.2021 5 z 5

V šejkově náruči V šejkově náruči Sue Swift

Zaujímavý príbeh a slušne napísaný, pre čitateľov romantiky doporucujem. Za mna 4*

19.05.2021 4 z 5

Rande naslepo Rande naslepo Pamela Hartshorne

Dve romantické jednohubky slušne napísané , na par hodinový oddych :) u mna 4*

18.05.2021 4 z 5

Za hranicami rozkoše Za hranicami rozkoše T. J. Lex

Je to slušne napísaný príbeh, aj zaujal, jedine ten koniec asi nebol premyslený a tým sa cela knižka akoby znehodnotila, skoda:( za mna 3*
Iba ak bude mat pokračovanie upravím hodnotenie na 5* :)

17.05.2021 3 z 5

Princ Princ Tiffany Reisz

Aj pri tejto časti je potrebné mat otvorenú myseľ ,Tiffany ma prekvapila týmto štýlom striedaním prítomnosti s minulosťou co mna dost irituje, no napriek tomu zas vedela zaujať i ked nedokončeným príbehom ktorý som neočakávala. Co uz, počkáme si na ďalšie pokračovanie . Za mna ma 5*

17.05.2021 5 z 5

Sladká odveta Sladká odveta Sandra Marton

Ešteže to nebolo príliš dlhé na takýto príbeh. Tak akurát na jednohubku.Dalo sa citat, za mna 3*

14.05.2021 3 z 5

Vzdorovitá nevěsta Vzdorovitá nevěsta Sandra Marton

Citala som knihy kde sa na 500 stranách písalo o ničom, konečne Príbeh ktorý vie zaujať a nevyužiť na lepšie rozvinutie , skoda, takto je len skrátená verzia milej romantickej poviedky.za mna 4*

14.05.2021 4 z 5

Falešný manžel Falešný manžel Day Leclaire

Nuž, pani spisovateľka by sa mala vyhýbať žánru na tému detektívok ,bolo mi zaťažko dočítať do konca, nachvilku jej diela dam ad acta. Za tuto časť ma u mna 2*

10.05.2021 2 z 5

Jen jeden dotek Jen jeden dotek Day Leclaire

Nemam vsetky časti celej sérii , takze som začala stouto druhou, a som rada ze som ju mohla citat aj ako samostatnú i ked naväzuje na prvú časť. Profesionálne napísaný krasny príbeh ktorý mozem len doporučiť . U mna si vyslúžila 5*

10.05.2021 5 z 5

Dočasný manžel Dočasný manžel Day Leclaire

Toto bolo repete čítanie, a zas som si to užila, krasny príbeh od skvelej pisovatelky . Odo mna ma 5*

09.05.2021 5 z 5

Předmanželská výchova / Milionářovo svádění Předmanželská výchova / Milionářovo svádění Anna DePalo

Ziadne veľké príbehy ale dost slušne napísané , co u harlequinkach si treba vážiť pre nedostatok :) u mna 4*

08.05.2021 4 z 5

Milovaný šejk Milovaný šejk Alexandra Sellers

No toto sa jej nevydarilo, a pritom o nej píšu ze na odborných kurzoch predáva skúsenosti ako správne pisat romantickú novelu :) nikdy nikomu nedám hodnotenie ako odpad, lebo za odvahu si kazdy zaslúži aspon 1* ako teraz :)

07.05.2021 1 z 5

Keby som bola tebou Keby som bola tebou Lisa Renee Jones

dobra trilogia ,ale urcite by som nezacala citat,keby som vedela,ze dalsie casti/min.4 cast/ vydavatel ani nemieni vydat,je to ako sex bez orgazmu :D

06.05.2021 4 z 5

Zapomenutá milenka Zapomenutá milenka Maya Banks

nebolo to makove-orechove,ale po precitani celej serie za ten pocit pohody davam 4 hviezdicky

06.05.2021 4 z 5

Prodaná nevěsta Prodaná nevěsta Anne Weale

Po prvých stránkach som sa potešila,ze sa mi dostala do ruky super knižka . Ak by som mala hodnotiť začiatok tak urcite aspon s 4*ale postupne to upadalo a pri konci to uz bolo pre mna utrpenie.davam aspon 1* za odvahu príbeh aspon dokončiť .

06.05.2021 1 z 5

Žhavé polibky Žhavé polibky Nicola Marsh

Niektoré príbehy pri konci sa príliš predlžujú a iné zas sú akoby useknute. Nepáči sa mi ani jedno z toho. Tu sa to mohlo zachrániť aspon epilogom, na co autorka nemysleli, asi ju tlačil cas. Za mna 2*

04.05.2021 2 z 5

Princezna na útěku / Odhalení v Granadě Princezna na útěku / Odhalení v Granadě Sharon Kendrick

Pre milovníkov romantiky tato knižka splní očakávanie a hodnotenia budu ako u mna 5*

03.05.2021 5 z 5

Maškarní bál / Dcera umělce Maškarní bál / Dcera umělce Jacqueline Baird

Maskarni bál// každá knižka, príbeh , ma svoju hodnotu. K tomuto deju priraďujem maximálny počet 5*

03.05.2021

Dobrodružství v Řecku / Dvě překvapení Dobrodružství v Řecku / Dvě překvapení Maureen Child

Prvý príbeh som nevedela dočítať a tak k druhému som sa nedopracovala :( príbeh by aj bol zaujímavý keby to nebolo písané ako slohová práca stredoškoláka . Za mna 1*

02.05.2021 1 z 5

Vedlejší úmysly / Rendez-vous v Paříži Vedlejší úmysly / Rendez-vous v Paříži Ann Major

Vedlejsi úmysly // malo kedy som tak šťastná , ze som knihu Dočítala, pri dobrých knihách by som citala donekonečna . Teraz za mna 2*

02.05.2021 2 z 5