LilluLong LilluLong komentáře u knih

Partie století Partie století Cathy Maxwell

:) je práve 4,25 hod rano a citat som začala vecer, takze to hovori za vsetko :) u mna plných 5*

14.08.2022 5 z 5

Hotel v Karibiku Hotel v Karibiku Cathy Williams

Zdĺhavé,nezáživné i ked príbeh by mohol byt zaujímavý nebiť štýlu písania autorky a este aj epilóg postradam :) za mna 2*

03.08.2022 2 z 5

Milionářovo vykoupení / Pacient z Cornwallu Milionářovo vykoupení / Pacient z Cornwallu Carole Mortimer

Prvý príbeh na pokračovanie sa čítalo samo :) za mna 4*

02.08.2022 4 z 5

Šejkova milenka / Drahokam lásky Šejkova milenka / Drahokam lásky Miranda Lee

Keby som si len prečítala u oboch príbehov anotace a epilóg , bez mrknutím oka by som hodnotila s 5* , ale keďže mam pocit po prečítaní celej HQ , ze mi moj drahocenný cas znehodnotili. (mea culpa) davam 3*

26.07.2022 3 z 5

S výhledem na Hollywood S výhledem na Hollywood Miranda Lee

Este dobre ze ma prvý diel neodradil od ďalšieho čítania tejto trilogie, keby bola i štvrtá časť, tak hviezdičky by asi nestačili tak gradovala v dieloch. U mna ma tato časť 5*

24.07.2022 5 z 5

Zdráhavá milenka Zdráhavá milenka Miranda Lee

Autorka sa mi zda ze graduje, oproti predošlej časti aj príbeh sa mi zda lepší. Ma u mna 4*

23.07.2022 4 z 5

Vyděděncova nevěsta Vyděděncova nevěsta Jane Feather

Zaujímavé čítanie, ako na horskej drahe, raz hore raz dole ale príbeh vedel zaujať, za mna pre tie stránky “dole” :) hodnotím 4*

20.07.2022 4 z 5

V náručí šejka: Šejkův ráj / Ledové srdce / Kismet V náručí šejka: Šejkův ráj / Ledové srdce / Kismet Alexandra Sellers

Posledný príbeh Kismet sa mi páčil najviac i ked práve tento príbeh by sa dalo rozvinúť a urobit este zaujímavejším, u predošlých dvoch by zas celemu dalo punc vyššieho levelu keby pridali epilóg . Hodnotila by som príbehy postupne za 3*,3* a 4*

18.07.2022 4 z 5

Hanebný vojvoda Hanebný vojvoda Scarlett Scott

Presne ako predošlá časť tejto sérii vedela plne zaujať a zaslúži si odo mna maximálne hviezdičky 5* :)

17.07.2022 5 z 5

Na mě si nepřijdeš Na mě si nepřijdeš Miranda Lee

Zo série sa tato posledná časť akosi velmi nevydarila , hlavne s názormi hlavnej postavy, za mna ma 3*

16.07.2022 3 z 5

Tichá voda Tichá voda Miranda Lee

Bez férovej komunikacii medzi partnermi a len dedukciami veru vzdy nastanú len problémy a nedorozumenia tak ako aj v tomto príbehu,avšak autorka to nakoniec krasne vyriešila. Za mna 4*

14.07.2022 4 z 5

Jarní naděje Jarní naděje Miranda Lee

HQ na vyššej úrovni, za mna 5*

14.07.2022 5 z 5

Temný vojvoda Temný vojvoda Gaelen Foley

Po prvej časti som sa obávala, ze autorku opustila múza, ale ako som prečítala i tuto štvrtú časť tak ta múza ju naozaj nakopla a cela séria sa da ohodnotiť ako na najvyššom leveli. Za mna 5*

13.07.2022 5 z 5

Noc s bodyguardem Noc s bodyguardem Sharon Kendrick

Trochu zvláštny príbeh, avšak ako jednohubka ušla :) za mna 4*

13.07.2022 4 z 5

Škandalózny vojvoda Škandalózny vojvoda Gaelen Foley

Som zvyknutá na vyššie leveli od autorky, uvidím co vytvorila v ďalšich častiach, tato ma odo mna 3*

05.07.2022 3 z 5

Šejkova vyvolená Šejkova vyvolená Caroline Cross

Príbeh sa mi páčil len ten štýl písania mi nesedí , zdĺhavé a nudné :) za mna 3*

17.06.2022 3 z 5

Dobrodružství v Paříži Dobrodružství v Paříži Barbara Cartland

Jednohubka, jednoduchá romantická bez veľkého príbehu ale dalo sa to citat , za mna 3,5*

13.06.2022 3 z 5

Čo k tebe cítim Čo k tebe cítim Marie Force

Séria ktorú som od autorky citala som opakovane prečítala, velmi sa mi páčil príbeh aj štýl písania, tato kniha sa líši ci uz štýlom alebo príbehom, je to taká príjemná akoby dlhšia HQ, dalo sa to citat i ked som čakala od nej nieco viac , a urcite by som tuto knihu nezaradila do kategórie “ erotika” za seba davam 3,5* :)

13.06.2022 4 z 5

Milenka Milenka Tiffany Reisz

Nehodnotim,zatial , som asi tak v polovici tejto časti a mam pocit akoby autorka sa znasilnovala k tejto ďalšej časti, ak dočítam do konca dufam ze nebudem mat pocit ze znehodnotila celu sériu práve touto ( dufam) časťou

12.06.2022

Příběh plný tajemství Příběh plný tajemství Lucy King

Úplne najvyšší level medzi HQ , aspon podľa mna :) ,krasny a zaujímavý príbeh , ziadne presladene scénky , u mna palec hore a 5* , uz sa tesim na pokračovanie :)

08.06.2022 5 z 5