maličkán maličkán komentáře u knih

Ještě jedny zavřené dveře Ještě jedny zavřené dveře Nuala Ellwood

Jednu hvězdičku ubírám, tato kniha byla slabší než Den, kdy se to stalo a Co zbylo z mojí sestry. Trochu mě nudily pasáže, kdy si Vanesa chodila prohlížet domy. Ale jako celek to nebylo špatné.

07.11.2023 4 z 5

Najdu tě Najdu tě Haylen Beck (p)

Velice čtivý příběh, nejde od něj odejít. Opravdu nevím, které ženě jsem fandila víc. Jak už tady někdo psal, sympatie se přelévají z jedné na druhou. Krátké kapitolky, žádná zbytečná omáčka okolo. Tak to má být. Za mě fakt pecka.

17.10.2023 5 z 5

Střevíčky smrti Střevíčky smrti Peter James

Kniha nebyla špatná, takový lepší průměr detektivky. Od Jamese jsem ale četla lepší knížky.

05.08.2023 3 z 5

Střípky pravdy Střípky pravdy Lisa Unger

Tak tohle tedy ne. Několikrát jsem chtěla knihu odložit, i když se dobře četla, tak asi pro mne moc náročná. Nechápala jsem děj. Konec to trochu spravil. Jednu hvězdu za to, že jsem nakonec dočetla a hned knihu vyzařuji z mé knihovny.

11.04.2023 1 z 5

Kdo má právo soudit Kdo má právo soudit Alafair Burke

Moc mne nezaujala, přečíst se to dalo, ale jsem ráda, že ji mám za sebou. Druhá kniha od autorky, opět zklamala, takže příště už do ní nejdu.

21.01.2023 2 z 5

Kde se stala chyba Kde se stala chyba Alafair Burke

Četla jsem již dávno, ale zapomněla jsem sem napsat hodnocení. Vím, že se mi moc nelíbila, vůbec mi neutkvěla v paměti.

11.01.2023 2 z 5

Natascha Kampusch Natascha Kampusch Allan Hall

Po přečtení komentářů tady, jsem to vzala z jiné strany. Podívala jsem se nejdřív na film a hned ten den jsem začala číst knížku. Četla se mi dobře, dozvídala jsem se další okolnosti a detaily, které ve filmu nebyly, např. o Nataschině nelehkém dětství již před únosem. Knížka jako doplněk k filmu byla fajn.

01.01.2023 3 z 5

Mámin seznam Mámin seznam John St. Greene

Kniha se četla dobře, i když téma opravdu moc smutné. Na to, že rodinu potkaly dvě tak hrozné události, se manžel vyrovnal se ztrátou hodně rychle. Možná mu seznam k tomu dopomohl. Zajímalo by mne, jak to s rodinou pokračovalo dál.

01.11.2022 3 z 5

Tajný život včel Tajný život včel Sue Monk Kidd

Kniha mne příjemně překvapila, vůbec se mi do ní nechtělo, ležela mi několik let v knihovně. A nakonec takový poklad. Hned se též podívám na film, který je tu níže také vychvalován.

22.09.2022 4 z 5

Stockholm: Přísně tajné Stockholm: Přísně tajné Hanna Lindberg

Bála jsem se do knihy pustit, když jsem tady viděla tak slabá hodnocení, avšak mile mne překvapila. Četla se skvěle, připomíná mi knihy od Jackie Collins.

12.09.2022 4 z 5

Vzpomínky na mého syna - Diagnóza: Deprese (?) Vzpomínky na mého syna - Diagnóza: Deprese (?) Beata Rencová

Každá smrt v rodině je smutná, zvlášť dítěte pro matku. Malá knížečka, přečtena za den. Od půlky jsem přestala číst Markovi zápisky, již nečitelné.

01.08.2022 3 z 5

Maleficium Maleficium Ivan P. Olenič

Neřadila bych tuto knihu mezi horory. Každopádně se jí nedá upřít čtivost. Docela milé čtení i se špetkou humoru. Nenudila jsem se.

01.08.2022 3 z 5

Drobný poklesek Drobný poklesek Jan Ellison

Ač mám ráda knihy, kde se střídá minulost a přítomnost, tady mi to vůbec nesedlo. Absolutně zmatečné. Téma dobré, ale styl psaní mi vůbec nevyhovoval.

24.07.2022 2 z 5

Projekce Projekce Keith Ablow

Tato kniha mne zklamala, dle dobrého hodnocení zde jsem očekávala něco víc. Nesedl mi styl psaní.

08.07.2022 2 z 5

Domino Domino Jonas Moström

Docela příjemná oddychová detektivka. Fajn postavy.

12.06.2022 4 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Docela čtivý příběh, ale do TOP neřadím, je spoustu napínavějších thrillerů.

05.05.2022 4 z 5

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Jay Forman

Tato kniha mě zklamala. Téma dobré, ale nevyhoval mi styl, nudné, žádné napětí, sice jsem dočetla, ale dalo mi to zabrat.

01.04.2022 2 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Docela dobrý příběh, i když nereálný. Dobře se četlo.

13.03.2022 3 z 5

Živá voda Živá voda Andrew Neiderman

Pěkná kniha, jednoduchá, napínavá. Opravdu jsem si ji užila.

18.01.2022 5 z 5

Polibek smrti Polibek smrti John Connolly

2 hvězdičky jen proto, že jsem nakonec dočetla. Chtěla jsem odložit již po třetině a tady přitom tak dobré hodnocení. Pro mě tam bylo příliš osob, zbytečná omáčka okolo a jako celek jsem z toho měla pěkný guláš. Jsem ráda, že již dneska večer otevřu jinou knihu. Mně tento autor nesedl.

11.01.2022 2 z 5