maličkán maličkán komentáře u knih

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Také jsem již viděla film, ale je to už dlouho, začátek jsem si pamatovala ale rozuzlení ne. Kniha se mi líbila určitě víc, byla napínavá, dobře se četla. Stránky jenom lítaly.

18.09.2018 5 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

Super. Ač jsem od ní moc nečekala, moc se mi líbila, četla se jedním dechem.

04.09.2018 5 z 5

Smrt zaživa Smrt zaživa Ruth Rendell

Docela milé překvapení, od knihy jsem moc nečekala kvůli nízkému hodnocení, ale čím více jsem se začítala do příběhu, napětí narůstalo. Doporučuji.

26.08.2018 4 z 5

Revír Revír Helene Tursten

Taková oddychová detektivka, za mě dobrý.

28.07.2018 4 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Zase jedna pěkně napsaná kniha o Holocaustu (což už tak pěkné téma není).

09.04.2018 5 z 5

Chuť na hřích Chuť na hřích Veronika Černucká

Nemám moc ráda příběhy, ale tato kniha nebyla vůbec špatná. Četla jsem ve vlaku cestou z práce a docela pohodové oddychové čtení.

20.03.2018 4 z 5

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

To byla jízda, jednoznačně za 5 hvězd.

01.02.2018 5 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

První moje kniha od autorky, ale nelituji. Po pomalejším rozjezdu to byla opravdu jízda. Závěr mě překvapil. Doporučuji.

26.12.2017 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Nebyla špatná, rozhodně zajímavé téma, ale dávám přednost thrillerům či krimi, takže pro mě to to pravé nebylo.

17.12.2017 4 z 5

Náhoda nebo osud Náhoda nebo osud Magda Váňová

Výborné povídky , využila jsem při 20 minutové cestě vlakem do práce. Malá knížečka a dobré počtení.

15.08.2017 3 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Jsem trošku na vážkách, kolik dát hvězdiček, ale nakonec jo, 4 dám, protože jsem se už těšila, až si knížku otevřu a budu pokračovat. Konec mě teda pořádně překvapil. Jako oddychovka to není špatné čtení.

06.02.2017 4 z 5

Pohádkový zločin Pohádkový zločin Krystyna Kuhn

Příjemné odpočinkové čtení. Nenudila jsem se.

23.01.2017 4 z 5

Třetí světlo Třetí světlo Claire Keegan

Jak už tady bylo několikrát napsáno: jak mnoho se dá vyjádřit na pár stránkách. Přečteno jedním dechem.

07.01.2017 5 z 5

Bílá moc Bílá moc Karolína Vaverková

Taková úzká 110 stránková knížečka, ale přečtena na jeden zátah. Zajímá mě toto téma i když jsem s drogou do styku nepřišla. Jak je napsáno v úvodu knihy: Boj s drogou připomíná boj s neporazitelným nepřítelem.

29.12.2016 4 z 5

Rok Patrika Rok Patrika Klára Bártová

Ačkoli se kniha dobře četla, nemohu dat 5 hvězdiček, protože mi hlavní hrdinka lezla pěkně na nervy. Docela stará, vystudovaná a tak naivní, stále jsem čekala, kdy ho vykopne, ale pořád to nepřicházelo. Kdyby jí bylo 17, tak snad pochopím ale toto ne.

15.12.2016 4 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

O něco lepší než první díl, ale 5 hvězdiček nedám. Není to pro mě to pravé. Třetí díl shánět nebudu.

23.11.2016 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Do půlky knížky jsem byla rozčarovaná, čekala jsem velké bum a ono nic, celkem nudné, ztrácela jsem se v postavách, spoustu zbytečných cizích názvů ulic, zastávek atd. Za to jednu hvězdu dolů. Od půlky se to nějak rozjelo, konečně jsem se chytla a pak už se četlo samo. Hned jsem sáhla po druhém dílu a pokračuji v navazujícím příběhu, který už hltám od začátku.

16.11.2016 4 z 5

Šokující aféra Šokující aféra Adriana Macháčová

Docela zajímavá, dobře čtivá knížečka. I když si hlavní hrdinka asi moc sympatií u čtenářů nezískala, moc se nelišila od ostatních aktérů románu, všichni byli svým způsobem negativní. Tak vlastně koho soudit?

03.10.2016 4 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Bohužel nedám 5 hvězdiček, knížka mě víceméně zklamala. Dle recenzí jsem byla hrozně natěšená, čekala jsem opravdovou bombu, ale s Lovcem očí a Sběratelem očí se nedá srovnat. V ději jsem se jaksi ztrácela, asi napsáno pro náročnějšího čtenáře.

29.08.2016 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Napínavý, čtivý, místy až hodně drsný thriller. Byla jsem nadšená. Hned začínám další díl Rozbití andělé.

12.08.2016 5 z 5