Minniesimilci-3 Minniesimilci-3 komentáře u knih

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Knížka se mi moc líbila, dokonce i víc, než polovina dílů ze samotné série Školy noci. Téma ale nebylo tolik originální, měla jsem pocit, že jsem to už jednou četla a přesně jsem věděla, co se stane. Jenom proto strhávám hvězdičku :)

16.03.2014 4 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Knížka byla super zážitek. Kapitoly jsou krátké, takže i když chci přečíst třeba jednu, mám jich za sebou šest. Fakt je hodně čtivá a čte se dobře - velké plus!
Zarazilo mě třeba, že se tam prolínala minulost, přítomnost i budoucnost, všechno se tím (hlavně díky té budoucnosti) vyzradilo. Opravdu, když HO potkala, tak jsem si říkala, kdy umře. To samé o Alice. Rozhodně mi to díky tomu nepřišlo zajímavější, nebo dokonce napínavější - právě naopak. Děj se mi zdál celkem průhledný. Když Alice přišla se starším přítelem a když Robbie řekl, že tátova přítelkyně se jmenuje Rachel, hned mi to došlo. Každou kapitolu jsem čekala, že se tam objeví Alice a co ona? Samozřejmě tam byla. Taky bych nejradši zabila toho idiota Micka, když udělal to, co udělal -_- :D
No, na to, že to byla autorčina prvotina byla knížka fakt dobrá, takže nad ní přimhouřím OBĚ oči.
Nicméně je to moc pěkná knížka a doporučuju! Určitě stojí za přečtení :)

20.12.2013 4 z 5

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

Je to volné pokračování knížky Les rukou a zubů .. :)
Knížka mě opravdu velmi mile překvapila. Líbila se mi mnohem víc, než první díl. V téhle bylo tolik emocí, když Elias málem umřel, téměř jsem brečela. Na začátku se mi úžasně četla - prvních sto stran jsem měla jako nic :) Ke konci to už bylo horší, ale co nadělám.. :D Hodně jsem si oblíbila Eliase - je to takové zlatíčko :3 Ke konci jsem nesnášela Catchera, který mi na začátku knihy přišel fajn. Moc se těším na třetí díl a doufám, že mě nezklame :)

10.12.2013 5 z 5

Nářek Nářek Maggie Stiefvater

Knížka se mi celou dobu strašně hezky četla... Postavy byly promyšlené, moc pěkné. Měla jsem v tom ale nějaké nejasnosti a nelíbil se mi konec. Ábsolutně ne! To už je ale asi můj problém :/ Do pěti hvězdiček tomu ale opravdu něco chybělo...

14.11.2013 4 z 5

Angelologie Angelologie Danielle Trussoni

Začátek mě hodně zaujal - mám ráda takovou tu atmosféru jeptišek v klášteře :) Potom se mi nelíbil prostředek, kde se vyprávělo o nějakých 50 let předtím a polovina z toho byl spis nějakého Clematise, ve kterém jsem se hodně ztrácela. Všechno to ale přebil konec - ten byl dokonalý!
Postavy byly trochu nedomyšlené, ale to je detail.
Vidím to na čtyři hvězdičky :)

28.10.2013 4 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

seběhlo se to všechno podle mě moc rychle. Vůbec jsem nestačila pochycovat děj :D Jinak se mi kniha moc líbila, nemám proti tomu (skor) nic. Určitě doporučuji ;)

26.04.2013