Misa25 Misa25 komentáře u knih

Zimní přízraky Zimní přízraky Kate Mosse

Po přečtení Labyrintu jsem od této knížky čekala víc, ale byla to příjemná oddechovka :D

10.06.2014 3 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Tato série je jedna z povedenějších s andělskou tématikou, ale je fakt, že jsou prostě lepší :D

10.06.2014 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Drahokamy miluju, myslím tím samozřejmě knížky :D a kupodivu musím říct, že i filmové zpracování se mi velmi líbilo :D

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Celá série, je velmi čtivá a moc jsem si jí oblíbila :)

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Tahle série je jedna z mých velmi oblíbených....asi je to tím, že pro změnu je hlavní hrdinou chlapec :D doporučuji :D

Černý déšť Černý déšť Graham Brown

No wow, parádně napsaná kniha, těším se na další :))))

Černé slunce Černé slunce Graham Brown

Co k této knize říct víc, než že je skvělá :DDD

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Série o Percym je jedna z těch povedenějších, velmi jsem si jí oblíbila, a jsem zvědavá na další sérii, kde se Percy také objeví. Už se nemůžu dočkat :D a určitě si dám někdy re-read :DDDD

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

Ufff tak se mi po dlouhe dobe stalo, ze jsem knihu precetla za dva dny....opravdu me kniha nejak uchvatila, Mercy je proste klasa...

22.03.2023 4 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Nevedela jsem co od knihy cekat a uprimne jsem byla prekvapena z konce knihy, pribeh se vinul tak plynule, bez zjevnych padouchu, ze jsem byla prekvapena, ze posledni 4 stranky vse zmenily.

20.05.2019 3 z 5

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

Zaver serie byl dobry, celou dobu jsem podezirala dve osoby a jedna z nich to opravdu byla...jen mi bylo lito te male...to teda...ale jinak povedena serie..

31.03.2019 4 z 5

Pustina Pustina Moira Young

I druhy dil byl dost dobry, chvilemi hlavni hrdinka ztracela na sile, ale nakonec se vyrovnala. Jedine co mi v knize vadilo, byly chyby prekladu....hodne casto zamenovana jmena...

24.03.2019 4 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Po dlouhe dobe kniha, co me vtahla a drzela me...jsem zvedava, jake dalsi dobrodruzstvi na skupinu ceka...

12.03.2019 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Je to celkem zdarila kniha, jen jsem si musela zvyknout na hlavni postavu, neni sice neprijemna, ale nejak nevim :-) na dalsi dobrodruzstvi se s ni, ale vydam rada...

06.03.2019 3 z 5

Magie střelného prachu Magie střelného prachu Ilona Andrews

Paradni dil, cetla jsem ho tedy hodne pozde po Kate, takze podle me jsem se vratila asi o par knizek zpet, ale zapletka super, hlavni hrdinka parada, jedine co bych si odpustila jsou ty hadi ????????????ale nakonec jich tam nebylo tolik ????????????

18.01.2019 4 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Bylo velmi osvezujici se vratit ke starym znamym...kniha se cetla sama a je jen skoda, ze nemam dalsi dil :-)

11.01.2019 5 z 5

Historička Historička Elizabeth Kostova

Jsem rada, ze jsem se ke knize dostala a celkem me pohltila, soce jsem zjistila, ze vubec netusim jmeno hlavni damy :-D, ale moc me to nestvalo, nevim jestli si mam myslet, ze autorka toto opravdu prozila ci ne, mam z toho zvlastni pocit a to se mi u knih libi :-)

07.12.2018 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Příběh se četl jedním dechem, draky mám ráda a do příběhu jsem se krásně ponořila a vynořila se na jeho konci a hned přešla na další díl :)

24.10.2018 4 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Bylo skvělé se vrátit do světa lovců stínů :) jsem zvědavá, zda bude další kniha tak dobře napsaná, jako tato, postavy jsou přijemné, jen hlavní hrdinka někdy moc šílí :D

09.07.2018 4 z 5

Císařova hrobka Císařova hrobka Steve Berry

Tato kniha se mi cetla hure nez ostatni ze serie, a to ne proto, ze by me nebavila, ale kvuli casu, konecne se u Cottona neco deje ;-))) verim, ze dalsi dily budu cist se zapalem, jako vzdy :-)

15.06.2018 3 z 5